Ulubione
Oras Cubista- biżuteria dla twojej łazienki!

Oras Cubista- biżuteria dla twojej łazienki!


Myśląc o funkcjonalnej i nowoczesnej łazience, przed oczami mamy widok minimalistycznego wnętrza, które jest wysoce ergonomiczne. Zwracamy uwagę na designerską umywalkę w kształcie misy, lub taką stawianą na blat z cienkimi rantami. Wzrok przykuwa kabina prysznicowa, która nie ma brodzika i podwieszana miska wc, z dyskretnie ukrytym stelażem. Te wszystkie elementy są niezmiernie ważne. Tak naprawdę jednak, to baterie znajdujące się w łazience są największą ozdobą całego wnętrza i bez wątpienia można nazwać je biżuterią!

Aranżując czy remontując łazienkę musimy podjąć wiele decyzji, które w gruncie rzeczy nie należą do najłatwiejszych. Na rynku jest tak duży wybór różnych produktów, że można szybko pogubić się. Jeśli nie do końca wiemy jakie cechy są ważne dla danego produktu, a jakie mniej, warto zawsze jest kupić daną rzecz od sprawdzonego producenta, który jest na rynku od wielu lat. Nie zawsze tanie, znaczy dobre. Dobrej jakości materiały kosztują więcej, tak samo jak technologie, w które zostały wyposażone.

Najwięcej błędów można popełnić kupując tylko „oczami” baterie łazienkowe. Nie widzimy żadnej różnicy między tańszymi modelami, a tymi droższymi. Okazuje, się jednak, że po krótkim użytkowaniu ich zauważamy, że nie są to produkty najwyższej jakości. Kran zaczyna przeciekać, nie łatwo jest go wyczyścić, a już na pewno nie oszczędzamy za ich pomocą wody.


Jakie baterie z serii Cubista warto kupić?

W branży łazienkowej jest kilku wiodących producentów, którzy posiadają w swojej ofercie produkty najwyższej jakości, które są bez wątpienia godnymi polecenia. Jednym z nich jest firma Oras. Marka ta powstała w 1945 roku w Finlandii. Od wielu lat produkuje armaturę do łazienek i kuchni, która zawsze dopasowana jest do aktualnych trendów, pod względem designu, oraz jest przyjazna dla środowiska. W dzisiejszych czasach ekologiczne podejście nie jest tylko czymś dodatkowym, ale powinno być standardem. Nie wszystkie marki jednak o tym pamiętają. Baterie Oras są połączeniem najwyższych parametrów technologicznych i przyczyniają się do oszczędności wody i energii.

 

Oras Cubista- najczęściej wybieraną kolekcją

Firma Oras ma wiele kolekcji, które cechują się różnym designem i przeznaczeniem. Jedną z najczęściej wybieranych przez klientów naszego sklepu jest linia Oras Cubista. Cubista, to kolekcja zainspirowana sztuką kubizmu. Nurt ten opierał się na odrzuceniu reguł perspektywy. Kompozycja opiera się na elementach, które są geometrycznie uproszczone. Baterie te zostały zaprojektowane przez Kirsiego Svarda. Produkty te będą idealnie nadawały się do nowoczesnych wnętrz, gdzie pożądany jest minimalizm. Oszczędne w formie, a jednak stanowiące niezaprzeczalną ozdobę łazienki czy kuchni. Nie tylko jednak ich ponadczasowy design może decydować o zakupie akurat ich.

 


Oszczędność wody i energii bez żadnego wysiłku

W skład linii wchodzą nie tylko standardowe baterie, są także te najnowocześniejsze bezdotykowe. Do niedawna można było je spotkać najczęściej w toaletach publicznych. Było to związane z tym, że po prostu szczególnie tam zwraca się dużą uwagę na to, by nie marnować wody zbyt dużo. Baterie bezdotykowe są na pewno czymś, co coraz częściej będzie pojawiało się w domach Polaków. W innych krajach od wielu lat możemy obserwować już tą tendencje. A bateria taka oprócz tego, że zużywa statystycznie dwa razy mniej wody, od najbardziej popularnej baterii jednouchwytowej, to jeszcze jest niezwykle praktyczna. Kiedy z łazienki korzystają dzieci, nie musimy martwić się o to, że znów zapomną zakręcić wodę. Warto wspomnieć także o tym, że jest to chyba najbardziej higieniczny sposób mycia rąk. Nie musimy w końcu dotykać powierzchni armatury by to zrobić. Baterie takie czyści się rzadziej, gdyż nie brudzą się zbyt szybko.

W skład serii Cubista renomowanej marki Oras można znaleźć też produkty termostatyczne. To właśnie one będą idealne dla rodzin z dziećmi, które same korzystają już z łazienki. Są także bezpieczne dla osób starszych. Termostat ustawia się na pożądaną temperaturę (najczęściej 38 stopni). Po uruchomieniu praktycznie od razu wypływa woda w oczekiwanej przez nas temperaturze. Dzięki temu, nie musimy spędzać czasu na ustawianiu  jej i możemy od razu korzystać z kąpieli. W ten sposób oszczędzamy wodę i nie stwarzamy niebezpieczeństwa poparzenia się, w skutek kontaktu ze zbyt wysoką temperaturą wody.

Wybór baterii łazienkowych, czy kuchennych nie jest prosty. Warto jednak przed podjęciem decyzji uzmysłowić sobie, że takiej wymiany nie dokonujemy zbyt często. Opłacalne jest, więc kupienie urządzeń, które będą estetyczne, ale także i pozwolą poczynić spore oszczędności związane z zużyciem wody czy energii. Jeśli ze względu na lepszej jakości materiały czy technologie kosztują więcej, to na pewno, w krótkiej perspektywie poniesione przez nas wydatki zwrócą się. Seria Cubista renomowanej marki Oras, jest jedną z najlepszych jaką możemy znaleźć na rynku. Na pewno taki zakup sprawi, że wnętrze naszej łazienki czy kuchni nabierze nowatorskiego charakteru, a także będzie niezwykle funkcjonalne.

 

 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Bateria umywalkowa nablatowa jednouchwytowa Oras CUBISTA 2801F
 
Bateria kuchenna Oras CUBISTA 2839F
Film
Na zamówienie
Bateria kuchenna Oras CUBISTA 2...Bateria kuchenna Oras CUBISTA 2839F
1629,00 PLN2035,65 PLNOszczędzasz 19%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI