Ulubione
Oryginalne rozwiązanie do łazienki - Umbrella 272226304

Oryginalne rozwiązanie do łazienki - Umbrella 272226304


Masz dość zachlapanej łazienki? A może szukasz dobrego rozwiązania, które pozwoli zabezpieczyć łazienkę na działce przed mokrą podłogą i co z tym związane wilgocią? Mieszkasz w wynajętym mieszkaniu i nie chcesz dodatkowych kosztów ? Jeśli nie masz zamiaru inwestować w remont łazienki i zakup nowych sprzętów do niej, rozwiązaniem może być zakup parasola prysznicowego.

 

Parasol prysznicowy

 

Parasol prysznicowy to rodzaj drążka do prysznica. W połączeniu z zasłoną wspaniale sprawdzi się jako ochrona przed zamoczeniem łazienki. Największą, niekwestionowaną zaletą jest oczywiście jego funkcjonalność, łatwość montażu i stosunkowo niewygórowana cena. To jeden z produktów, który rozwiąże nasz problem kiedy wydaje nam się on nie do rozwiązania. Kiedy wanna stoi w rogu łazienki, nie mamy możliwości zamontowania drążka rozporowego (a parawan to większy wydatek), z pomocą przychodzi nam oryginalny parasol prysznicowy Umbrella 272226304. Innowacyjne rozwiązanie holenderskiej marki Sealskin to strzał w dziesiątkę pod względem funkcjonalności.


Właściwości drążka Umbrella


Parasol prysznicowy Sealskin ma 155 cm – optymalnie żeby chronić naszą łazienkę, a nam zapewnić komfort kąpieli. Niezbędnymi elementami, które będziemy potrzebowali decydując się na Umbrellę są kółka do zasłonki oraz sama zasłonka prysznicowa. Zarówno kółka do zasłon 251060200 jak i zasłonę prysznicową możemy wybierać spośród wielu wzorów i kolorów, tak by pasowały do całości, a także do stylu łazienki.

 

Niedrogie rozwiązanie

 

Wielu z nas poszukując produktów do działkowej łazienki szuka rzeczy niedrogich, a zarazem takich które pozwolą nam cieszyć się wypoczynkiem i poprawią komfort spędzania na niej czasu niedużym kosztem. Drążek prysznicowy w stylu parasola 272226304 jest właśnie takim produktem. Dodatkowym plusem jest to, że kiedy tylko będziemy mieli ochotę zmienić jego miejsce, dzięki łatwemu montażowi i demontażowi bezproblemowo, w prosty sposób to zrobimy.

Niewielkim kosztem możemy poprawić komfort użytkowania łazienki, a jeśli wybierzemy zasłonkę, która nam się spodoba dodatkowo nasza łazienka zyska na estetyce.POWIĄZANI PRODUCENCI