Ulubione
PERFECTA - seria kabin prysznicowych New Trendy nagrodzona!

PERFECTA - seria kabin prysznicowych New Trendy nagrodzona!


Jednym z najbardziej cenionych przez producentów wyróżnień w sanitarnym świecie jest wyróżnienie przyznawane przez branżowy magazyn Łazienka – WYBÓR ROKU. W kwietniu tego roku to prestiżowe wyróżnienie trafiło do marki New Trendy za wyjątkową serię kabin PERFECTA.

New Trendy to polska firma, która działa od 2006 roku produkując i sprzedając kabiny na terenie kraju jak i poza granicami. Producent działa przede wszystkim w branży sanitarnej kabin prysznicowych. Kabiny prysznicowe New Trendy to trzy linie produktów Platinum, Gold oraz Silver, które różni standard wykończenia i funkcjonalność.

Firma oprócz kabin prysznicowych specjalizuje się w produkcji paneli prysznicowych, zestawów natryskowych , a także brodzików dedykowanych do każdego modelu z osobna. Produkty New Trendy posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające bezpieczeństwo i dokładność wykonania – to tylko niektóre argumenty przemawiające za wyborem sprawdzonej marki. Polscy konsumenci, mimo iż marka New Trendy pozornie jest młoda na polskim rynku sanitarnym, zdążyli już docenić producenta – laur zaufania i wyróżnienie WYBÓR ROKU 2015 to z całą pewnością nie ostatnie nagrody dla marki New Trendy.

 
ŁazienkiABC.pl - New Trendy Perfecta
New Trendy - drzwi do wnęki seria PERFECTA

Kolekcja kabin PERFECTA została wyróżniona w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2015. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. W skład jury konkursu wchodzą reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci. Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relacja ceny do jakości.

Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” jest potwierdzeniem tego, że produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent godny polecenia i zaufania.

Seria kabin prysznicowych PERFECTA marki New Trendy to seria kabin wyjątkowych. To innowacyjna kabina oparta na prostocie kształtu i harmonii form. Podstawą konstrukcji są solidne aluminiowe profile o lśniącej polerowanej powierzchni. Skrzydła drzwi otwierają się na zawiasie o unikalnym kształcie, który tworzy szerokie wejście. W ofercie producenta  otrzymamy w tej serii zarówno kabinę kwadratowa PERFECTA  lub kabinę PERFECTA prostokątna.

W obu tych wersjach  drzwi uchylne pojedyncze otwierane na zewnątrz i do wewnątrz co zapewnia maximum wygody przy minimalnie zabranej powierzchni. Atutem kabiny New Trendy PERFECTA jest bezpieczne hartowane szkło 6 mm pokryte powłoką ochronną Active Shield.


POWIĄZANI PRODUCENCI