Postaw na dobry odpływ liniowy - Kessel

2017-04-28
Postaw na dobry odpływ liniowy - Kessel
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Postaw na dobry odpływ liniowy - Kessel

Postaw na dobry odpływ liniowy - Kessel

2017-04-28

Jeśli jesteś na etapie remontu  swojej łazienki i zastanawiasz się nad wymianą wanny na rzecz niezwykle funkcjonalnego prysznica to powinieneś zadać sobie również pytanie - postawić na brodzik czy odwodnienie liniowe? Nie tylko nowoczesny design i minimalizm formy przemawia za wyborem odpływu liniowego.

Odpływ liniowy to nie tylko kwestia poczucia estetycznego w nowoczesnych wnętrzach, ale przede wszystkim ponadprzeciętny komfort użytkowania. Brak brodzika to znacznie ułatwienie m.in. dla osób starszych, niepełnosprawnych, a także najmłodszych domowników, dla których codzienne korzystanie z tradycyjnej kabiny z wysokim brodzikiem staje się prawdziwym wyzwaniem.

Co jednak najważniejsze – odpływ liniowy pozwala na lepsze zagospodarowanie wolnej przestrzeni (odpływ liniowy optycznie powiększa łazienkę), a przy tym ułatwia utrzymanie wnętrza w nieskazitelnej czystości. Odpływy liniowe bez wątpienia mają przewagę w łazienkach, w których nie sprawdzają się tradycyjne rozmiary brodzików prysznicowych. Dostępne są w różnych wzorach, które podkreślą estetykę całej łazienki.

Jeśli już zdecydowałeś się na zainstalowanie w swojej łazience odpływu liniowego, warto postawić na odpływ najwyższej klasy - tylko bowiem wybór sprawdzonego rozwiązania zapewni spokój na długie lata. Jeśli zatem już mowa o najlepszych i sprawdzonych odpływach liniowych - warto sięgnąć po odpływy liniowe marki Kessel.

odpływ liniowy Kessel ŁazienkiABC.pl

Odpływy liniowe marki Kessel to przede wszystkim najwyższa jakość użytych materiałów. Ale to także niezwykła estetyka elementów, które wręcz idealnie potrafią wpisać się w aranżację łazienki.  Elementy wykończeniowe nowoczesnej łazienki powinny łączyć w sobie walory funkcjonalne i estetyczne. Firma Kessel tworzy produkty indywidualnie dopasowywane do potrzeb użytkowników. I właśnie dlatego rozwiązania proponowane przez markę KESSEL cieszą się wśród klientów tak dużym uznaniem.

Marka Kessel w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku sanitarnego w swojej ofercie posiada kilka serii odpływów liniowych.

Odpływ liniowy Kessel Łazienkiabc.pl
Odpływ liniowy Linearis Compactto przede wszystkim  nowoczesny design dla wnętrz po renowacji. Odpływy liniowe z serii Linearis nie tylko znakomicie odprowadzają wodę, ale i świetnie się prezentują - sprawdzą się zarówno w typowo męskim wnętrzu, jak i rodzinnej łazience. Linearis Compact to jeden z niewielu odpływów na rynku, które  posiadają minimalną wysokość zabudowy wynosząca 80 mm. Wszystkie elementy odpływu liniowego są trwale ze sobą połączone zapewniając jednak swobodny dostęp do rewizji.  Wyjmowana pokrywa oraz syfon zapewniają komfort czyszczenia i konserwacji odpływu. Mimo niezwykle niskiej konstrukcji odpływ ten radzi sobie z przepływem wynoszącym 36 l/min. Maksymalna grubość płytek wynosić może 10mm.

Odpływ liniowy Linearis Comfort to nad wyraz ponadczasowa elegancja i szerokie możliwości zabudowy. To odpływ liniowy marki Kessel, który jako jeden z nielicznych posiada regulowaną na wysokość ramę i nasadę - to właśnie poprzez takie zastosowanie odpływ ten dopasowuje się do różnych wysokości podłogi oraz płytek , od 8 do 22mm. W końcu odpływ Linearis Compact  jest możliwy do kupienia ze świecącą jednolitym światłem pokrywa Light, zasilaną niskonapięciowymi diodami LED oraz z niezwykle ekskluzywną pokrywą Crystal z 3 komorami wypełnionymi kryształkami Swarovskiego. Bez wątpienia estetyka tego odpływu spodoba się niejednej pani domu.

Odpływ liniowy Kessel - łazienkiABC.pl

Oba odpływy  łazienkowe Kessel dla najbardziej wymagających Klientów mogą zostać dodatkowo wyposażone w suchy syfon Mulistop. To rozwiązanie, które chroni łazienkę przed nieprzyjemnymi zapachami powstałymi na skutek wysychania wpustów. Problem ten dotyczy najczęściej łazienek rzadko używanych np. przeznaczonych dla gości oraz łazienek z ogrzewaniem podłogowym. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie jeśli chcemy uniknąć nieprzyjemnych zapachów unoszących się potem w całym domu.  Zasada działania suchego syfonu Multistop, który można zastosować w odpływach liniowych Kessel jest banalnie prosta: syfon bowiem posiada swoistą klapkę, która otwiera się samoczynnie podczas przepływu ścieków i pozwala na ich swobodny odpływ. Następnie klapa powraca do pozycji podstawowej i zapobiega w ten sposób przedostawania się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

Oba odpływy liniowe Kessel dostępne są w najbardziej popularnych rozmiarach - od 60 do 100 centymetrów. Również kolor wykończenia odpływów liniowych Kessel Klient może dobrać do aranżacji swojej łazienki - w ofercie marki znajdzie się standardowy chrom, ale możliwy jest również zakup odpływu w kolorze białym lub czarnym, który stanowić będzie idealne wykończenie aranżacji.

WIĘCEJ W KATEGORII

Powiązani producenci

Kessel
Zamów
Zamów