Postaw na kolor! Poznaj Study-Exclusive

2016-02-02
Postaw na kolor! Poznaj Study-Exclusive
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Postaw na kolor! Poznaj Study-Exclusive

Postaw na kolor! Poznaj Study-Exclusive

2016-02-02

Study – Exclusive to nazwa jednej z najnowszych kolekcji hiszpańskiej marki Tres – firmy zajmującej się od ponad 40 lat integralną produkcją najwyższej jakości baterii kuchennych i łazienkowych oraz zestawów natryskowych. Wysoka jakość wyrobów i szeroki asortyment sprawiają, że marka jest znana na całym świecie, a jej produkty co roku są jednymi z najczęściej wybieranymi przez Konsumentów.Study – Exclusive

 

Polscy konsumenci coraz częściej zdający sobie sprawę z jakościu produktów pochodzenia w większości chińskiego w ostatnich latach chętniej wybierają produkty pewnego pochodzenia i znanej marki – często są to właśnie kryteria, którymi kierują się nasi Klienci stawiając na markę Tres. Równie częśto zdarza się, że Klienci dopytują właśnie o produkty Tres ponieważ mają już w swoich łazienkach te produkty i ponownie chcą zakupić asortyment tej marki, bądź też usłyszeli o niej od innych osób – zadowolonych z dokonanego wyboru. Tym sposobem firma Tres z roku na rok odnotowuje wzrpost sprzedaży produktów – naszym zdaniem całkowicie zresztą uzasadniony Zaawansowana technologia wykorzystywana przy produkcji wyrobów marki to kolejny aspekt przemawiający za wyborem właśnie tych produktów.

 

Rosnące zainteresowanie Klientów kolorową armaturą łazienkową zainspirowało markę Tres do oferowania tego typu produktów w swoim stałym asortymencie. Warto wspomnieć, że Tres jest jedną z nielicznych marek, która posiada w swoim asortymencie aż tak szeroki wybór armatury i jej kolorów.

 

Multi kolor

 

Study Exclusive to chołd złożony prostocie kształtów, a w zamian ubogacenie wzornictwa kolorem i wysoką jakością detali. Kolekcja obejmuje trzy rodzaje baterii umywalkowych, stawianych na blacie, o różnych wysokościach korpusu: 374 mm, 453 mm, 523 mm, w dwóch wariantach kolorystycznych – chrom i stal. Ponadto, zestawy natryskowe termostatyczne 262.180.03 w kolorach podstawowych – stali i chromie oraz dziewięciu innych: bieli, czerwieni, fuksji, zieleni, pomarańczu, bursztynu, różu, fioletu oraz czerni. Również w tych kolorach Tres proponuje nam baterie wannowe ścienne 261.170.01 z punktowym zestawem natryskowym.

 

 

Cała kolekcja baterii i zestawów natryskowych utrzymana została w nowoczesnej stylistyce wzorniczej. Kolorowe baterie to w ostatnich latach modne wyposażenie w łazienki o detale, które w połączeniu z prostotą potrafią stworzyć cały designerki efekt. Warto zaszaleć i wnieść odrobinę koloru do swojego wnętrza – nic nie poprawia nastroju tak jak ulubione kolory wokół, a możliwość zainstalowania pod prysznicem zestawu w kolorze nie musi być wyłącznie marzeniem. Teraz jest to na wyciągnięcie ręki!

WIĘCEJ W KATEGORII Baterie łazienkowe

Kobiece spojrzenie na projektowanie łazienki

Czytaj

Powiązani producenci

Tres

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów