Ulubione
Postaw na solidność - stelaż podtynkowy Geberit Duofix 111.320.00.5

Postaw na solidność - stelaż podtynkowy Geberit Duofix 111.320.00.5


Tradycyjne kompakty WC to wciąż bardzo funkcjonalne rozwiązanie stosowane w domach wielu Polaków. Jednak niezmiennie od kilku już lat coraz większą popularnością cieszą się stelaże podtynkowe. Podstawową ich zaletą jest możliwość schowania całego mechanizmu w ścianie, dzięki czemu miska, która znajduje się w łazience nie powala już swoją monumentalnością, a nawet dopełnia wnętrza nadając mu nowoczesny charakter. Jednym z najczęściej wybieranych stelaży jest element montażowy do WC DUOFIX 111.320.00.5 zaufanej firmy Geberit, od lat zbierających laury w branży sanitarnej.

Każdy, kto zmierzył się już z problemem remontu swojej łazienki wie, że swoboda w planowaniu przestrzeni, a także rozwiązania pozwalające chociaż optycznie zwiększyć jej powierzchnie to dwa elementy, których oczekują użytkownicy podczas planowania powierzchni w łazience. Firma Geberit wychodząc naprzeciw tym właśnie oczekiwaniom pozwala spełnić te wymogi udostępniając klientom stelaż podtynkowy Duofix 111.320.00.5.

Po pierwsze – dlaczego Geberit?

Przede wszystkim dlatego, że firma Geberit jest niekwestionowanym liderem w produkcji stelaży podtynkowych. Od kilkudziesięciu już lat dostarcza produkty wciąż cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem.  Do wyboru stelaża tej firmy zachęca również długoletnia gwarancja producenta – pamiętajmy, że ten stelaż znajdzie się pod zabudową ściany, a zatem musimy być pewni, że będzie nam bezawaryjnie służył długie lata. Musimy mieć pewność, że gdy już zamontujemy stelaż podtynkowy, a całą ścianę przykryjemy chociażby kafelkami łazienkowymi, zamontowany stelaż sprawdzi się niezawodnie. Któż z nas bowiem chciałby raz jeszcze, tym razem przymusowo, remontować łazienkę gdy wybrany stelaż nas zawiedzie? Właśnie dlatego najlepiej postawić na sprawdzoną markę gwarantującą jakość i solidność. Dlatego właśnie warto postawić na stelaż DUOFIX 111.320.00.5 marki Geberit.

Element montażowy do WC Geberit Duofix to wszechstronny, uniwersalny produkt, który dzięki swoim elementom zwiększa swobodę w budowaniu zabudowy. System ten jest idealny do budowy ścianek lekkich czy ścianek działowych i może zostać użyty z powodzeniem podczas remontu, jak i przy konstrukcjach w nowych łazienkach. Już sama możliwość wielorakiego zamontowania tego elementu świadczy o pełnej klasie produktu. Element montażowy do WC DUOFIX marki Geberit możemy użyć do montażu w częściowej ściance, przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej, do montażu w ściance o wysokości pomieszczenia, do montażu w ściance GIS częściowej lub o wysokości pomieszczenia przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej, do montażu przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej, do montażu w instalacji naściennej częściowej lub o wysokości pomieszczenia przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej, do montażu w ścianie z płyty gipsowej o wysokości pomieszczenia …. I tutaj możemy podać jeszcze długą listę możliwego zastosowania. Bezsprzecznie element montażowy DUOFIX 111.320.00.5 jest dzięki swojemu szerokiemu spektrum zastosowania, najczęściej wybieranym stelażem do zabudowy przez użytkowników.

Wszechstronność
System Geberit Duofix oferuje elementy do podwieszanych ceramicznych misek oraz do toalety myjącej Geberit AquaClean, jak również element Geberit DuoFresh do odciągu zanieczyszczonego powietrza. W serii znajdziemy także stelaże do pisuarów, bidetów, WC narożnych oraz elementy do łazienek dla niepełnosprawnych.

Dopasowana wysokość
Standardowe elementy do wiszących misek WC dostępne są w wysokości 112 cm ze spłuczką podtynkową Geberit Sigma 12 cm (UP320). Taki właśnie rozmiar posiada najczęściej wybierany stelaż podtynkowy marki Geberit - DUOFIX 111.320.00.5. Jednak Geberit jako solidna i profesjonalna firma oferuje oczywiście również 82 i 98 cm do spłuczki Geberit Kappa 15 cm (UP200).

Sam montaż, bez względu na wysokość wybranego elementu montażowego jest bardzo łatwy.
Z całą pewnością poradzi sobie z nim każdy domowy majsterkowicz.


Sprawdzona technologia spłuczek Geberit
Stelaże podtynkowe Geberit wyposażone są w spłuczki, które udowodniły swoją ponadprzeciętną jakość w ciągu ostatnich dekad. Ze stelażem Geberit Duofix 111.320.00.5 będziesz miał pewność, że dokonałeś słusznego wyboru.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Stelaż podtynkowy do misek podwieszanych WC, UP 320, SIGMA, H112 Geberit DUOFIX 111.320.00.5
 
Stelaż podtynkowy do bidetu H112 Geberit DUOFIXBASIC 111534001
 
Stelaż podtynkowy do umywalki H112 Geberit DUOFIXBASIC 111471001
 
Stelaż podtynkowy do umywalki dla baterii stojącej, H112 Geberit DUOFIX 111430001
 
Element montażowy do uchwytów H112 Geberit DUOFIX 111790001
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Element montażowy do uchwytów H... Element montażowy do uchwytów H112 Geberit DUOFIX 111790001
511,49 PLN 754,42 PLN Oszczędzasz 32%
 
 
Stelaż podtynkowy do pisuaru uniwersalny H112 Geberit DUOFIX 111686001
 
POWIĄZANI PRODUCENCI