Poznaj 5 najchętniej kupowanych umywalek Koło

2021-01-23
Poznaj 5 najchętniej kupowanych umywalek Koło
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Poznaj 5 najchętniej kupowanych umywalek Koło

Poznaj 5 najchętniej kupowanych umywalek Koło

2021-01-23

Łazienka z całą pewnością jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. To właśnie w niej spędzamy sporo czasu na codziennych czynnościach higienicznych. To właśnie w niej przygotowujemy się do wyjścia rano z domu czy do pójścia spać. Jest to też miejsce, od którego oczekujemy znacznie więcej niż jeszcze parę lat temu.

Jednym z podstawowych elementów jej wyposażenia jest umywalka. To właśnie ona znajduje się w centralnym punkcie, zaraz po wejściu do wnętrza i to także przy niej spędza się najwięcej czasu. Jednymi z umywalek, które cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością, są te marki Koło. Jeśli zastanawiasz się, które serie umywalek tego znanego producenta cieszą się największym zainteresowaniem - koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Umywalki Koło - wysoka jakość wykonania w parze z ciekawym designem!

Szacuje się, że to właśnie umywalka jest najczęściej używanym elementem wyposażenia w łazience. Projektanci wnętrz podkreślają, że myślenie o całym klimacie, charakterze aranżacji należy zacząć od umywalki. Rodzajów ich jest wiele i chcąc wybrać tę idealną, można wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Producenci umywalek prześcigają się we wprowadzaniu na rynek modeli, które to dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach, kolorystyce. Mogą być także wykonane z różnorakich materiałów, chociaż wciąż największym zainteresowaniem cieszą się te klasyczne ceramiczne.

Ceramika jako materiał sanitarny, stosowana jest od wielu lat. Posiada wiele zalet, których zazwyczaj nie mają inne materiały, takie jak szkło, kamień czy drewno. Ceramika nie jest droga. Jej powierzchnia jest gładka i z tego względu czyszczenie jej nie jest problematyczne, a zanieczyszczenia, osady z mydła wystarczy usunąć ze szkliwionej powierzchni miękką szmatką. Do zalet ceramicznych umywalek należy zaliczyć także walory estetyczne. Ceramika pasuje do praktycznie każdej aranżacji, zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej.

 Koło idol

Które umywalki Koło cieszą się największą popularnością?

Jak wspominaliśmy powyżej, umywalka jest najczęściej używanym produktem w łazience. Z tego względu wybór tej odpowiedniej nie powinien być przypadkowy. Jednymi z tych, które cieszą się zainteresowaniem klientów indywidualnych, jak i projektantów wnętrz są te z linii Koło Nova Pro. Model ten ze względu na swoją estetykę nadaje się do wnętrz klasycznych, oraz takich, które przeznaczone są dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Umywalka Nova Pro, posiada specjalną powłokę, która umożliwia szybkie czyszczenie powierzchni.

Do umywalek, które cieszą się równie dużym zainteresowaniem, należy zaliczyć te z serii Koło Rekord. Są to umywalki meblowe, które należy kompletować z szafkami. Umywalki te zostały wykonane z wysokojakościowego materiału ceramicznego, który jest trwały i odorny na wiele negatywnych czynników. Seria ta ze względu na design wpisuje się idealnie w aranżacje klasyczne, ale i takie, w których estetyka ma iść w parze z funkcjonalnością. Cała seria Rekord dostępna jest w przystępnych cenach.

Koło Variform

Umywalki Koło Traffic są chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na nowoczesnym, minimalistycznym wykończeniu wnętrz. Umywalki z serii Traffic zostały wyposażone w technologię Koło Reflex, która tworzy na powierzchni umywalki specjalną hydrofobową powłokę. Na takiej powierzchni usuwanie zanieczyszczeń jest szybkie i bezproblemowe! Do pielęgnacji powierzchni wystarczy miękka ściereczka i ciepła woda.

Kolejną propozycją są umywalki Koło Variform. Umywalki te są modelami wpuszczanymi w blat. Posiadają eliptyczny kształt, dzięki czemu idealnie pasują do łazienek, w których estetyka ma duże znaczenie. Nie posiadają przelewu, dzięki czemu powierzchnia umywalki jest jednolita.

Prostokątne umywalki Koło Twins natomiast sprawdzą się w praktycznie każdej łazienkowej przestrzeni. Modele te posiadają otwór na baterię oraz przelew, który jest ich gwarancją bezpieczeństwa. Umywalka z jednej strony posiada klasyczny design, z drugiej, dzięki temu, że nie ma zaoblonych rogów nadaje się idealnie także do wnętrz nowoczesnych.

WIĘCEJ W KATEGORII Ceramika

Łazienka w przedszkolu – Jak ją zaprojektować?

Czytaj

Powiązani producenci

Koło

Powiązane kategorie

Ikona wyceny Zamów
Ikona wyceny
Ikona projektu łazienek online Zamów
Ikona projektu łazienek online