Profil montażowy Geberit GIS

2011-10-31
Profil montażowy Geberit GIS
Mateusz Kania zdjecie
Mateusz Kania
Profil montażowy Geberit GIS

Profil montażowy Geberit GIS

2011-10-31

Dobrze ułożona łazienka

Powierzając wykonanie lub remont pomieszczeń sanitarnych w naszych domach często napotykamy problem odpowiedniego zaaranżowania zastanych warunków budowlanych. Jest to sytuacja, gdy nasze marzenie o najbardziej oryginalnej łazienki zderza się z rzeczywistością nietypowych wymiarów i kształtów pomieszczenia przeznaczonego na łazienkę. Poddasze nie pozwala przecież urządzić pokoju kąpielowego z taką samo swobodą jak w przypadku klasycznego prostopadłościanu.

Wystarczy jednak zwrócić się w kierunku uniwersalnego systemu do lekkiej zabudowy GIS, czyli Geberit Installation System. Używany podczas remontów i renowacji stanowi ogromne ułatwienie dla instalatorów, a w ostateczności także dla nas domowników, dla których prace budowlane nie będą już tak bardzo uciążliwe.

System ten to tak naprawdę kilka pomniejszych produktów, za pomocą których możemy przygotować gotowe rozwiązania instalacyjne i już jako kompletny element przenieść i zamontować wraz z płytami gipsowo-kartonowymi w łazience. Takie rozwiązanie to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu.

Zdecydowanie ważniejszym argumentem przemawiającym za GIS jest jednak dowolność z jaką możemy łączyć poszczególne „klocki” łazienkowej układanki. Szczególnie, że sam producent ułatwi nam naszą pracę za pomocą specjalnego oprogramowania, które za nas przygotuje odpowiedni projekt wraz z listą potrzebnych materiałów. Dzięki temu stworzymy między innymi działowe ścianki instalacyjne o różnych wysokościach, czy też wolnostojącą „wyspę” ustawioną na środku łazienki wraz z zawieszonymi miską lub bidetem.

Nie musimy się także martwić o to, czy taka konstrukcja wytrzyma nawet duże obciążenie ceramiką. Wartości podane przez producenta znaczenie przekraczają bowiem rzeczywiste nacisk.

WIĘCEJ W KATEGORII Części zamienne

Stelaż podtynkowy do WC SANIT INEO S9072181S008 - dobra alternatywa w jeszcze lepszej cenie

Czytaj

Powiązani producenci

Geberit

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów