Ulubione
Przegląd najchętniej kupowanych wanien Koło

Przegląd najchętniej kupowanych wanien Koło


Aranżując łazienkę, należy podjąć wiele ważnych decyzji. Jedną z głównych jest ta dotycząca wyboru wanny lub kabiny prysznicowej. Nie ma jednego dobrego rozwiązania. Wybór ten bowiem w dużej mierze determinuje ilość miejsca w łazience, ale nie tylko. Wpływ mają preferencje, przyzwyczajenie domowników oraz stylistyka aranżacji. Osoby, które na co dzień zajmują się aranżacją łazienek podkreślaja, że obecnie znów coraz większym zainteresowaniem cieszą się wanny. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie modele cieszą się największą popularnością i dlaczego warto postawić na wannę w łazience - koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Zalety korzystania z wanien

Jest wiele osób, które wprost nie są w stanie wyobrazić sobie łazienki bez wanny. To bowiem właśnie wanny są synonimem relaksu. Nic nie działa tak odprężająco jak gorąca, pełna piany kąpiel w wygodnej wannie. To właśnie także dzięki niej można zostawić problemy dnia codziennego za drzwiami i przy odrobinie ulubionej muzyki, klimatycznego oświetlenia przeobrazić nawet najmniejszą łazienkę w prywatną strefę SPA. Jest to chyba największy atut wanien. Inne zalety wymieniają z kolei osoby, które mają małe dzieci. Wanna jest bowiem dla najmłodszych domowników dodatkowym miejscem zabaw, którego nie jest w stanie zastąpić żadna kabina prysznicowa.

Nie jest też prawdą, że wanny wybierają tylko i wyłącznie właściciele dużych i średnich łazienek. Producenci ich posiadają bowiem w swoich ofertach modele kompaktowe, które bez problemu zmieszczą się w nawet małych, blokowych łazienkach.

 wanna Koło NOVA PRO PREMIUM

Wanna i kabina prysznicowa w jednym?

Jedną z zalet posiadania wanny jest to, że z łatwością jej funkcje można zmienić tak, by spełniała też rolę kabiny prysznicowej. Wciąż niewiele osób korzysta z tego rozwiązania, a jest to naprawdę opłacalne, ponosi bowiem bardzo funkcjonalność łazienki i jest w pewnym sensie kompromisem pomiędzy wanną, a kabiną prysznicową. Na wannach marki Koło zamontować można parawan, który po rozłożeniu pełni funkcję kabiny prysznicowej.

Do wanien Koło z łatwością można dopasować parawan tej samej marki. Do wyboru są parawany, które są składane, harmonijkowe, przesuwane, lub takie, które montowane są na stałe. Zakup parawanu nie jest zbyt dużym kosztem, a jednak rozwiązanie to potrafi znacznie wpłynąć na funkcjonalność łazienki.

 

Popularne modele wanien Koło

Do najczęściej wybieranych wanien narożnych, asymetrycznych, przyściennych należą te marki Koło. Nie ma się czemu dziwić, bo modele te zachwycają wysoką jakością, estetyką oraz przystępną ceną. Wanna Koło Opal plus 170x70 jest modelem, który jest idealny do łazienek średniej wielkości. Wanna ta wykonana została z dobrej jakości akrylu, który jest gładki, ciepły oraz bezproblemowy podczas czyszczenia. Do wanny dopasować można specjalne zagłówki, które sprawią, że użytkowanie jej jest prawdziwą przyjemnością!

Wanna Koło Supero jest natomiast idealną propozycją dla każdej łazienki. Model ten ze względu na swoją estetykę, idealnie będzie prezentował się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, a także i typowo klasycznych. Wyprofilowane wnętrze wanny ma wpływ na komfortowe użytkowanie jej. Zaletą tego modelu jest także niezwykle przystępna cena.

Wanny Koło Perfect 160x75 ze względu na swój rozmiar sprawdzą się także i w mniejszych łazienkach. Model ten posiada wyprofilowaną tylną ściankę, dzięki temu można odpowiednio i wygodnie ułożyć ciało podczas kąpieli. Model ten wybierany jest przez osoby, którym zależy nie tylko na wannie, która jest wygodna, ale także i estetyczna.

Wanny Koło Perfect zostały wykonane z akrylu - materiału, który uznawany jest za najlepszy w produkcji wanien. Akryl nie zmienia swoich właściwości przez wiele lat, a w razie takiej potrzeby, można pęknięcia czy zarysowania powstałe na powierzchni wanny samodzielnie usunąć. Zaletą akrylu jest również jego niska waga, która umożliwia bezproblemowy montaż czy transport.POWIĄZANI PRODUCENCI