Ulubione
Radaway Furo - Nowa seria Kabin z drzwiami przesuwnymi od Radaway!

Radaway Furo - Nowa seria Kabin z drzwiami przesuwnymi od Radaway!


Coraz więcej Polaków z każdym rokiem decyduje się na montaż kabiny prysznicowej zamiast wanny. Rozwiązanie takie ma wiele korzyści. Kabiny prysznicowe przede wszystkim zajmują mniej miejsca od wanny, poza tym można z nich skorzystać w sposób szybki przed wyjściem z domu, czy pójściem spać. Poza tym szacuje się, że dzięki użytkowaniu kabiny, można znacznie zmniejszyć zużycie wody. Jednymi z tych, które cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem są kabiny prysznicowe Radaway Furo. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat oraz na co zwracać uwagę podczas wyboru kabiny prysznicowej - koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Nowoczesna kabina na rolkach - Radaway Furo!

Czym wyróżnia się seria kabin prysznicowych Radaway Furo? Wyróżnia się przede wszystkim niespotykaną jak dotąd jakością. Kabiny z drzwiami przesuwnymi do niedawna uchodziły za te mniej wytrzymałe. Z pewnością nie można tego powiedzieć o kabinach Radaway Furo! Modele te nie posiadają górnej prowadnicy, zostały osadzone na rolkach. Dzięki temu sama kabina prezentuje się elegancko, jest lekka, zyskała też na przejrzystości.

Rolki w kabinie Furo zostały zlicowane od wewnętrznej strony ze szkłem. Dzięki czemu utrzymanie kabiny w należytej czystości jest bezproblemowe. Warto wspomnieć, że produkty z serii Furo Radaway można z łatwością dopasować do swoich potrzeb, do stylu łazienki, kolorystyki - przez zmianę uchwytów, sposobu stabilizacji, koloru profili czy koloru uszczelek. W linii Furo znalazły się aż cztery modele kabin prysznicowych i trzy modele drzwi wnękowych w różnych wariantach kolorystycznych. Do wyboru są produkty z profilami w kolorach: czarnym oraz złotym i klasycznym chromie.

 łazienka Radaway

Czym kierować się podczas wyboru kabiny prysznicowej? Ogólne porady

Planujesz remont łazienki, a może chcesz zaaranżować łazienkę w nowym domu/mieszkaniu? Z pewnością jednym z ważniejszych dylematów jest wybór optymalnej kabiny prysznicowej, która nie tylko będzie funkcjonalna, ale także i estetyczna. Obecnie wymagania co do elementów wyposażenia łazienki są coraz wyższe. Poszczególne elementy mają nie tylko dobrze spełniać swoją funkcję, być funkcjonalne, ale także designerskie, pasujące do danego stylu aranżacyjnego.

Łazienka jest zresztą najrzadziej remontowanym pomieszczeniem w domu i również z tego względu, warto jest postawić na produkty dobre jakościowo, poza tym estetyczne i takie, do których bez problemu, nawet po wielu latach użytkowania, otrzymać będzie można części zamienne. Z tych właśnie powodów jednymi z częściej wybieranych są kabiny prysznicowe Radaway. Produkty te nie tylko zostały wykonane z bardzo dobrych materiałów, ale także i z dbałością o każdy detal wykończenia. Części zamienne dostępne są w regularnej sprzedaży, nawet dziesięć lat po wycofaniu danego modelu kabiny z rynku. Poza tym producent zadbał o to, by sam montaż nie był skomplikowany i możliwy, nawet wtedy gdy ściany nie są idealnie równe.

Podczas wyboru kabiny prysznicowej niezwykle ważny jest jej kształt oraz rozmiar. Do modeli, które cieszą się największą popularnością zaliczyć można kabiny narożne półokrągłe 90, a także kwadratowe czy prostokątne. Wiele zależy od ustawności łazienki, a także od jej wielkości czy preferencji domowników. Eksperci podkreślają, że jeśli chodzi o wielkość kabiny, to w przypadku modeli półokrągłych te, które mają 80 cm uznawane są za optymalne, chociaż oczywiście dla komfortu korzystania, o ile jest tylko na to miejsce, warto jest postawić na kabinę 90 cm.

Podczas wyboru należy zwrócić uwagę nie tylko na grubość szyb oraz to czy są one hartowane, ale także i na system jezdny, sposób montażu czy gwarancję producenta, która jest zawsze potwierdzeniem jakości danego modelu.

 złote kabiny Radaway

Dlaczego warto wybrać kabiny prysznicowe Radaway?

Tak naprawdę jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się właśnie na wybór kabiny prysznicowej Radaway. Modele pochodzące od tego renomowanego producenta posiadają bardzo dobre opinie użytkowników, a także i projektantów wnętrz czy wykonawców. Kabiny Radaway są wykonywane z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6mm. Dzięki temu, że szkło jest hartowane, nawet podczas przypadkowego zbicia, nie jest w stanie osobie korzystającej z kabiny zrobić poważnej krzywdy. Wszystko ze względu na to, że podczas zbicia, szyba rozpada się na wiele maleńkich kawałków.

Warto wspomnieć także o specjalnej technologii, która umożliwia łatwe utrzymanie szklanych elementów w czystości. Chodzi o powłokę ochronną, która ma hydrofobowe właściwości. Dzięki temu krople wody łącząc się z sobą i spływając szybko, zabierają z sobą zanieczyszczenia i osady. Taka szyba zachowuje się podobnie jak woskowana karoseria samochodu, na którą spadnie woda.

Jednym z powodów, który determinuje zakup właśnie kabin Radaway jest także ogromny wybór nie tylko kształtów kabin, rozmiarów, ale także i kolorystyki. W ofercie tego producenta znajdują się bowiem kabiny klasyczne, które mają chromowane profile o różnej szerokości, jak i te z czarnymi, białymi czy złotymi profilami, które idealnie pasują do wielu współczesnych łazienkowych aranżacji.

Poza tym kabiny Radaway posiadają bardzo sprawny system jezdny, dzięki któremu z każdej kabiny tego producenta korzysta się niezwykle komfortowo. Szczelność zapewniają dobrze dopasowane uszczelki, które w razie takiej potrzeby - bez problemu można otrzymać oraz wymienić. Decydując się na zakup kabiny Radaway, można zlecić wykonanie na jej zewnętrznej stronie graweru na podstawie zdjęcia czy grafiki. Dzięki temu można mieć kabinę, która będzie idealnie skrojona i pasująca do aranżacji, a także i dopasowana do gustu domowników. Z pewnością kabina prysznicowa z grawerem nie tylko będzie idealnie spełniała swoją funkcję, to jeszcze będzie niezaprzeczalną dekoracją pomieszczenia.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Drzwi prysznicowe 160x200 Radaway FURO BLACK DWD 10108438-54-01,10111392-01-01
 
Drzwi prysznicowe 110cm Radaway FURO BLACK KDJ 10104572-54-01R,10110530-01-01 prawe
 
Kabina prysznicowa Walk-in 160x200 Radaway FURO BLACK 10106838-54-01R,10110794-01-01 czarna prawa
 
Kabina prysznicowa 80x80 Radaway FURO KDD 10105080-54-01L,10105080-54-01R czarna
 
Parawan nawannowy 120X150 Radaway FURO GOLD PND II 10109638-09-01L,10112594-01-01 lewy
 
POWIĄZANI PRODUCENCI