Ulubione
Ranking baterii: Polecane baterie do łazienki 2018

Ranking baterii: Polecane baterie do łazienki 2018


Baterie łazienkowe są nieodzownym elementem wyposażenia. Łazienka bez nich nie jest funkcjonalna i tak naprawdę ciężko jest wyobrazić sobie jej działanie. Aranżując łazienkę w pierwszej kolejności wybieramy ceramikę, płytki lub inne elementy. Decyzję dotyczącą zakupu baterii zostawiamy na ogół na sam koniec. Na pierwszy rzut oka wydaje się przecież, że praktycznie wszystkie modele wyglądają podobnie i różnią się jedynie kształtem, kurkami czy rozmiarem. Jak się okazuje nic bardziej mylnego! Dobre baterie łazienkowe muszą wyposażone być w niezbędne elementy, dzięki którym będą nie tylko trwałe, ale i przyczynią się do zmniejszenia zużycia wody.

Klienci w naszym sklepie najczęściej podejmują świadome decyzje, kierując się nie tylko względami wizualnymi, ale także parametrami technicznymi.
Jakie parametry baterii podlegają ocenie?

Najlepsze baterie łazienkowe powinny być połączeniem estetyki i ergonomii. Wybierając je należy więc uwzględnić kilka parametrów. Istotna jest głowica. Materiał z jakiego jest ona wykonana ma duży wpływ na żywotność produktu. Jednymi z lepszych są głowice ceramiczne. Materiał ten jest trwały i sprawia, że bateria przez długi okres jest bezawaryjna. Baterie termostatyczne posiadają zupełnie inny typ głowic. Są to głowice termostatyczne, które odpowiedzialne są za temperaturę wypływającej wody. Czym lepsza głowica, tym szybciej można osiągnąć pożądaną temperaturę wody.

Istotny jest materiał z jakiego wykonana jest bateria. Dobre baterie łazienkowe, wykonane zostały z mosiądzu, który w większości przypadków pokrywany jest cienką powłoką chromu. Taka powłoka będzie wyglądała dobrze, o ile będziemy odpowiednio ją pielęgnować. Wręcz niedopuszczalne jest czyszczenie ich środkami zawierającymi kwasy czy chlor. Najlepiej jest w tym celu używać płynu do mycia naczyń lub preparatów wykonanych samodzielnie.

Współczesne baterie powinny być nie tylko estetyczne, ale także i ekologiczne. Chyba najbardziej powszechnymi mechanizmami są aeratory, które przez niektórych producentów nazywane są perlatorami. Są to specjalne nakrętki, które znajdują się na końcu wylewki. Jest to pewnego rodzaju sitko, którego zadaniem jest rozbicie wody i zmieszanie jej z powietrzem. Wypływająca woda posiada większą objętość, chociaż w rezultacie wypływa jej mniej nawet o 50%! Niektóre baterie posiadają różnego rodzaju ograniczniki przepływu, które dodatkowo mogą przyczynić się do zmniejszenia zużycia wody.

Jednym z głównych wyznaczników świadczących o jakości danego produktu, jest jego okres gwarancyjny. Baterie łazienkowe posiadające długą gwarancję z całą pewnością będą godnymi polecenia.Jakie baterie łazienkowe warto wybrać?

Łazienka jest jednym z najrzadziej remontowanych pomieszczeń w domu. Dlatego jakość zamontowanych urządzeń jest tak ważna. Wybierając baterię powinniśmy zwracać na nią szczególną uwagę. Tylko takie urządzenia będą bowiem działały długo bezawaryjnie. Nieopłacalne jest kupowanie ich w przypadkowych miejscach. Baterie, które będą ergonomiczne przez lata to, te które pochodzą od sprawdzonych producentów i cieszą się dobrymi opiniami wśród klientów. Styl i walory wizualne są ważne. Jednak wybierając armaturę należy postawić na jakość i rzetelne wykonanie. W innym przypadku może okazać się, że po nawet krótkim okresie użytkowania kupione przez nas produkty nie będą działały tak jak powinny, a także nie będą wyglądały estetycznie.

Współczesny rynek zalany jest chińskimi produktami, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Jakość ich jednak pozostawia wiele do życzenia, a w razie jakiejś awarii pojawia się problem z otrzymaniem nawet podstawowych części zamiennych.

Najchętniej kupowane baterie w naszym sklepie

Najczęściej wybierane baterie łazienkowe należy podzielić na kilka kategorii. Pierwszą z nich są baterie umywalkowe. To właśnie one są jednymi z częściej eksploatowanych, czyli muszą być solidne a jednocześnie na ogół znajdują się w centralnym miejscu, zaraz po wejściu do łazienki. Tu wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się produkty tych producentów:

  1. Baterie łazienkowe Deante
  2. Baterie łazienkowe Roca
  3. Baterie łazienkowe Kohlman

Drugą najbardziej popularną kategorią wśród baterii łazienkowych są te prysznicowe. Najczęściej wybierane przez klientów naszego sklepu są baterie prysznicowe ścienne:

  1. Baterie prysznicowe ścienne Deante
  2. Baterie prysznicowe Omnires
  3. Baterie prysznicowe Paffoni

 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Bateria umywalkowa stojąca niska + korek klik-klak Deante ALPINIA BGA 021M
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria umywalkowa stojąca nisk...Bateria umywalkowa stojąca niska + korek klik-klak Deante ALPINIA BGA 021M
234,00 PLN299,00 PLNOszczędzasz 21%
 
Bateria umywalkowa stojąca Deante JASMIN BGJ 021K
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria umywalkowa stojąca Dean...Bateria umywalkowa stojąca Deante JASMIN BGJ 021K
424,00 PLN559,00 PLNOszczędzasz 24%
 
Bateria wannowa ścienna Deante ARNIKA BQA 010M
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria wannowa ścienna Deante ...Bateria wannowa ścienna Deante ARNIKA BQA 010M
458,00 PLN589,00 PLNOszczędzasz 22%
 
Bateria umywalkowa wysoka Deante ANEMON BCZ 021K
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria umywalkowa wysoka Deant...Bateria umywalkowa wysoka Deante ANEMON BCZ 021K
466,00 PLN649,00 PLNOszczędzasz 28%
 
Bateria umywalkowa wysoka Deante MARUNA BGM 021K
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria umywalkowa wysoka Deant...Bateria umywalkowa wysoka Deante MARUNA BGM 021K
594,00 PLN699,00 PLNOszczędzasz 15%
 
Bateria wannowa 4-otworowa Omnires PARMA PM7432CR
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria wannowa 4-otworowa Omni...Bateria wannowa 4-otworowa Omnires PARMA PM7432CR
936,00 PLN1101,00 PLNOszczędzasz 14%
 
Bateria prysznicowa ścienna Omnires PARMA PM7440CR
 
Bateria wannowa ścienna Omnires ARMANCE AM5230CR
 
Bateria wannowa ścienna 69 mm KFA MOHIT 5914-010-00
 
Bateria umywalkowa stojąca Roca ATLAS A5A3290C00
 
Bateria prysznicowa ścienna Oras SAGA 3960Y
Na zamówienie
Bateria prysznicowa ścienna Ora...Bateria prysznicowa ścienna Oras SAGA 3960Y
432,00 PLN539,97 PLNOszczędzasz 20%
 
POWIĄZANI PRODUCENCI