Ulubione
Riho SAVONA i  LINARES - nowości w ofercie Riho

Riho SAVONA i LINARES - nowości w ofercie Riho


Riho jest jedną z niewielu marek, które w sposób niezwykle przemyślany wprowadzają na rynek sanitarny nowe produkty. To nie jest marka, która co sezon ogłasza kolejne nowości niezwykle podobne do istniejących już produktów - wręcz przeciwnie, Riho bardzo skrupulatnie przygotowuje swoje nowości, a ich pojawienie się na rynku zawsze bywa wielkim sukcesem. Wielkim sukcesem okazały się również dwie nowości - wanna akrylowa SAVONA i LINARES.
Dzięki nowoczesnym produktom sanitarnym o wyjątkowym wzornictwie firma RIHO wnosi ogromny wkład do współczesnej kultury kąpieli.  Zarówno wanna SAVONA, jak i LINARES są produktami o europejskim standardzie, które odwołują się do międzynarodowego designu.

Wanna Riho LINARES to niezwykły produkt w całej gamie wanien akrylowych dostępnych na naszym polskim rynku.  Czymś, co wyróżnia wannę Riho LINARES spośród innych wanien jest super cienki rant, który pozwala uzyskać zupełnie nowy efekt wizualny w aranżacjach z wannami akrylowymi. Jesteśmy przekonani, że wanna akrylowa Riho LINARES z całą pewnością przypadnie do gustu nie tylko projektantom, ale też wszystkim tym, którzy poszukują niestandardowych, nowoczesnych rozwiązań - dla nich właśnie zaskoczeniem okaże się niezwykle cienki rant o szerokości tylko 1 centymetra.
ŁazienkiABC.pl

Wanna Riho LINARES  dostępna jest w najbardziej popularnych rozmiarach - od  150 x 70 cm do 200 x 90 cm. Wanna akrylowa Riho LINARES jest także dostępna w wersji z hydromasażem.
 
ŁazienkiABC.pl


Drugą nowością zasługującą na uwagę w Riho jest wanna akrylowa SAVONA - dla wszystkich tych, którzy od wanny oczekują czegoś więcej. Nowa wanna akrylowa Savona, o wymiarach 190 x 130 cm, to największa wanna prostokątna w ofercie RIHO. Tak duża przestrzeń wewnątrz wanny oraz wygodny, zintegrowany zagłówek zapewniają optymalny komfort nawet dla dwóch osób jednocześnie.
 
ŁazienkiABC.pl

Zagłówek ten, standardowo dostarczany w cenie wanny, ma jeszcze inne funkcje: tworzy schowek dla systemu przelewowego oraz może posłużyć jako siedzisko. Do wanny producent oferuje ponadto 9 różnych opcji hydromasażu, chromoterapię i nowy dotykowy sterownik TLCD. Z całą pewnością już nigdy więcej nie będziesz chciał korzystać ze zwykłej wanny...


POWIĄZANI PRODUCENCI