Ulubione
Roca ESMAI - bateria idealnie dopasowana do Twojej łazienki

Roca ESMAI - bateria idealnie dopasowana do Twojej łazienki


Każdy z nas wybierając poszczególne elementy do swojej łazienki marzy, aby cieszyły oko przez długi czas po zakupie i nie sprawiały żadnych problemów - nie ulegały awarii, ani nie psuły się zaraz po upływie gwarancji. Marka Roca odkąd tylko istnieje na polskim rynku sanitarnym oferuje produkty najwyższej jakości - i cieszące się niezwykłą jakością i o światowym, nieprzemijającym designie.

Seria baterii łazienkowych Roca ESMAI to jedna z najczęściej wybieranych serii baterii do łazienki przez polskich konsumentów.

Po pierwsze - z racji zaufania do marki. Marka Roca bowiem to marka ciesząca się na rynku niesłabnącym zaufaniem. Nowoczesne fabryki marki Roca w Gliwicach i Gryficach wyposażone są w wysokiej jakości park maszynowy oraz nowoczesną technologię, co w prostej linii przekłada się na niezwykle wysoką jakość produktów.  Obie polskie fabryki produkują na potrzeby rynku polskiego i rynków międzynarodowych - polska jakość i światowy design jak widać idą ze sobą w parze. Po drugie - Roca świetnie wyczuwa światowe kierunki  designu. Obie te cechy - i precyzję wykonania, i niezwykły design łączy w sobie seria baterii łazienkowych Roca ESMAI.

Seria baterii łazienkowych Roca EMSAI to harmonia kształtów w jasno zdefiniowanym i naturalnym stylu. Świeżość i miejski charakter, wyznaczają nowe trendy tworząc rozwiązanie wyszukane i eleganckie.
 ŁazienkiABC.plTo seria baterii stworzona przez zdobywcę czterech złotych medali na Międzynarodowym Konkursie Ceramiki Artystycznej i dwóch nagród Design Plus na Targach ISH we Frankfurcie - Antonio Bullo. Według Bullo, produkt powinien przekazywać istotę firmy a zarazem zachować spójność z rzeczywistością rynkową, w której jest przedmiotem sprzedaży.  Z całą pewnością seria ESMAI podąża w tym kierunku.

 

Seria Roca ESMAI to seria baterii niezwykle nowoczesnych - kwadratowy kształt mocno podkreśla zdecydowany charakter baterii, jednak wykonana w tradycyjnym chromie błyszczącym stanowi idealnie skontrastowane połączenie nowoczesnego designu z klasycznym, tradycyjnym wykończeniem. Również wnętrze baterii  - głowica baterii, została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają jej długą żywotność.
 
ŁazienkiABC.pl

Seria baterii Roca ESMAI to seria niezwykle przemyślana - w ofercie znajdują się nie tylko baterie idealnie pasujące do niewielkich umywalek - niezwykle zgrabna bateria umywalkowa Roca ESMAI A5A3131C00, ale też zestawy baterii umywalkowo-wannowo-prysznicowych czy chociażby baterie podtynkowe Roca ESMAI A5A0631C00.


POWIĄZANI PRODUCENCI