Roca EVOL - seria baterii dla odważnych

2016-04-27
Roca EVOL - seria baterii dla odważnych
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Roca EVOL - seria baterii dla odważnych

Roca EVOL - seria baterii dla odważnych

2016-04-27

Rynek branży sanitarnej w Polsce jest przestrzenią specyficzną – dla jednych przestrzenią pełnych miliona produktów, dla innych – swoistym sanitarnym PRL- em. W obu określeniach bez wątpienia tkwi ziarno prawdy – rynek łazienkowy w Polsce pełen jest produktów w których trudno się czasem odnaleźć, co oczywiście nie ułatwia podjęcia dobrej decyzji o zakupie. Prawdą jest także określenie jakoby rynek sanitarny przypominał PRL – wśród ogromu produktów dostępnych Klientowi na wyciągnięcie ręki ciężko znaleźć produkt wyróżniający się od innych, produkt, który swoją innością zachwyca i skupia na sobie uwagę. Dla wszystkich odważnych marka Roca wprowadziła właśnie na rynek niezwykłą i niecodzienną serię baterii EVOL.

Seria baterii Roca EVOL to seria, która na pierwszy już rzut oka przykuwa uwagę – niecodzienne, innowacyjne czy nawet wręcz ekstrawaganckie kształty są tym, co przyciąga wzrok i powoduje uśmiech. To zdecydowanie seria dla odważnych i świadomych użytkowników – dla wszystkich tych, którzy zmęczeni są identycznymi  u wszystkich rozwiązaniami stosowanymi we wnętrzu łazienki. Śmiało trzeba przyznać, że seria baterii Roca EVOL jest inna niż wszystkie.

Ta wyjątkowa seria baterii do łazienki marki Roca została stworzona przez światowego projektanta Antonio Bullo. Z niezwykłą elegancją i wyczuciem udało się mu połączyć innowacyjne kształty organiczne inspirowane naturą z czystą, idealną, geometryczną bryłą.  Wypływ wody z wylewki będący odzwierciedleniem naturalnego strumienia jest tym, co najbardziej w tej baterii ciekawi oczy Klientów.  Seria Roca EVOL l to zaskakujące doświadczenie natury w połączeniu z technologią – seria baterii, której nie stworzyła jeszcze żadna inna marka.

Antonio Bullo to zdobywca czterech złotych medali na Międzynarodowym Konkursie Ceramiki Artystycznej i dwóch nagród Design Plus na Targach ISH we Frankfurcie – świetnie potrafi zestawić pełnię funkcjonalności z niezwykłą estetyką produktu.  Według Bullo, produkt powinien przekazywać istotę firmy, a zarazem zachować spójność z rzeczywistością rynkową, w której jest przedmiotem sprzedaży. Bez wątpienia seria Roca EVOL taki przedmiot stanowi.

W serii produktów znajdziemy pełen zakres funkcjonalny możliwych baterii – od baterii umywalkowych Roca EVOL stojących – niższej i wyższej, przez baterię umywalkową podtynkową Roca EVOL na bateriach podtynkowych wannowych i prysznicowych skończywszy. Każdy zainteresowany jest zatem w stanie urządzić swoje wnętrze zgodnie z duchem serii Roca EVOL.

Cała seria baterii Roca EVOL stworzona jest z niezwykłą starannością o każdy drobiazg, w przypadku tej serii każdy detal odgrywa kolosalne znaczenie, a każde załamanie materiału czy poprowadzenie linii korpusu jest celowe. W przypadku serii baterii Roca EVOL nie trudno zgadnąć, że to same baterie mają stanowić ozdobę wnętrza łazienki – bez wątpienia nie mogą być w łazience zestawione z innymi elementami  ozdobnymi, aby przypadkiem nie uzyskać efektu nadymania wnętrza.

Świetnie baterie z serii Roca EVOL sprawdzą się z klasycznym połączeniem łazienkowych elementów – prostą, jednokolorową szafką podumywalkową i klasycznym zestawem mebli do łazienki, klasyczną umywalką – meblową czy tez stawianą na blat,  czy jednokolorowe płytki ceramiczne o ciekawej fakturze. Warto pamiętać, że w prostocie zamknięta jest siła całej aranżacji – to baterie z serii Roca EVOL.

WIĘCEJ W KATEGORII Baterie łazienkowe

Przegląd ciekawych modeli baterii wannowych z długą wylewką!

Czytaj

Powiązani producenci

Roca

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów