Ulubione
Roca Happening - seria ceramiki na światowym poziomie

Roca Happening - seria ceramiki na światowym poziomie


Mało kto wie, że jedna z najbardziej popularnych marek branży łazienkowej - Roca, już za kilka chwil będzie obchodziła stulecie swojego istnienia. To marka do której wciąż nie słabnie zaufanie klientów - świadczy o tym przede wszystkim fakt sprzedaży produktów Roca nieustannie na tym samym wysokim poziomie. Jakość, klasa i elegancja to tylko niektóre z wyznaczników marki Roca.

Taki producent jak Roca posiada już wyrobioną, światową markę - każdy, kto zakupił kiedyś produkt tej firmy nie ukrywa swojego zadowolenia i przy następnej okazji świadomie wraca do znanej mu już jakości.
Żeby nieustannie oferować swoim klientom atrakcyjne produkty, firma Roca okresowo zwraca się do światowej sławy desinerów  i nawiązuje z nimi współpracę przy projektowaniu nowych serii. W ten właśnie sposób powstała szalenie popularna ostatnio na rynku łazienkowym seria Roca HAPPENING.

Jej autorem jest Ramon Benedito, światowej sławy projektant wzornictwa z Hiszpani, który od kilku już lat zdobywa nagrody w  międzynarodowych konkursach designerskich. Benedito związany jest już od ponad 20 lat z firmą Roca, kika razy już tworzył projekty w oparciu o kryterium, które można podsumować jednym zdaniem: rygor jest metodą.  To jeden z niewielu światowej sławy projektantów, którzy posiadają umiejętność skutecznej konfrontacji  technologi z projektem uzyskując syntezę rozwiązań, które odpowiadają wyzwaniom naszych czasów.

Benedito wraz z firmą Roca oferują serię, która pod względem formy jest dopracowana do najdrobniejszego detalu. W przypadku serii HAPPENING każdy, nawet najdrobniejszy szczegół jest gruntowanie przemyślany, a wszystkie celowe załamania ceramiki dopełniają uroku produktom.  Roca HAPPENING to seria, która zachowuje swoją klasyczną formę, tak bardzo cenioną przez większą część klientów, ale wychodząc naprzeciw światowym trendom seria ta cechuje się świeżością nowoczesnego spojrzenia. Wszystko, co najważniejsze w serii Roca HAPPENING to wyrazista forma, która zachwyca minimalizmem. Prostota kształtów tworzy przejrzystą przestrzeń z indywidualnym charakterem, równocześnie nie tracąc na funkcjonalności.

W serii Roca HAPPENING znajdziemy wszystkie produkty, które potrzebne są do wyposażenia domowej łazienki: od bidetów przez umywalki ceramiczne na miskach WC i kompaktach skończywszy. Ciekawym rozwiązaniem są wyjątkowe umywalki ceramiczne, które dostępne wraz z blatem ceramicznym tworzą niecodzienne połączenie -  z całą pewnością zachwycą nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim klasą, której nie można odmówić produktom serii HAPPENING. Umywalka subtelnie połączona z blatem sprawia wrażenie, jakby zdobiła łazienkę gwiazdy - delikatnie wychodząca ponad blat umywalka posiada idealnie zaokrąglone kształty czym dodaje uroku każdemu wnętrzu. To design, który nada charakteru Twojemu wnętrzu i będzie stanowił ozdobę samą w sobie - inne dodatki, które miałyby Tobie zaprzatać głowę są zwyczajnie już niepotrzebne.  Jeśli jesteś szczęśliwm posiadaczem większej przestrzeni w łazience warto zatanowić się nad umieszczeniem dwóch umywalek z blatem - wówczas Twojej łazienki pozazdroszczą Ci Twoi przyjaciele, to szalenie modne rozwiązanie stosowane w łazienkach z większym metrażem.


Producent zadbał oczywiście i o tych wszystkich, których metraż łazienek nie pozwala na zbytnie, awangardowe szaleństwo. W ofercie producenta obok wyjątkowych umywalek z blatem znajdziesz również umywalki bez blatu, które jako, że stanowią ozdobę same w sobie, świetnie sprawdzą się zamontowane na szafkach w Twoim ulubionym kolorze.

Obok umywalek znajdziesz również bidety, deski sededowe, miski WC i kompakty, które designem nie odstają od reszty produktów z serii - opływowe, zmysłowe kształty, szlachetny połysk i niezwykła jakośc wykonania są tym, co budzi zainteresowanie klientów. Co istotne, każdy z 16 produktów z serii dostępny jest w dwóch wariantach: z powłoką Maxi Clean i bez powłoki. Gdy nadejdzie już moment zakupu polecamy zastanowić się nad zakupem produktu z powłoką Maxi Clean - wizualnie nie różni się wiele od standardowej wersji, jednak funkcjonalność przemawia na korzyść powłoki. Powłoka Maxi Clean to zaawansowana technologicznie powłoka, która nakładana jest na produkt już podczas produkcji i która pozwala na uzyskanie wyjątkowo gładkiej powierzchni  ceramiki. W przypadku produktów z powłoką Maxi Clean nie ma mowy o chropowatej powierzchni produktu, tak często przeklinanej przez użytkowników. Zastosowana nanotechnologia skutecznie zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń na produkcie i ułatwia jego codzienną pielęgnację. Zastosowanie powłoki powoduje efekt sperlania się wody przez co całość zanieczyszczeń spływa, a czyszczenie produktu staje się znacznie bardziej proste - wystarczy mokra ścierka by usunąć pozostałe krople wody i przywrocić nieskazitelną czystość. Ważnym okaże się argument, że producent udziela 2 letniej gwarancji na samą powłokę Maxi Clean.

Jeśi szukasz wyjątkowej serii do swojej łazienki - właśnie znalazłeś - Roca HAPPENING!POWIĄZANI PRODUCENCI