Roca Terran - ultapłaski, ultranowoczesny brodzik dla każdego

2015-05-07
Roca Terran - ultapłaski, ultranowoczesny brodzik dla każdego
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Roca Terran - ultapłaski, ultranowoczesny brodzik dla każdego

Roca Terran - ultapłaski, ultranowoczesny brodzik dla każdego

2015-05-07

Nowoczesne brodziki Terran to brodziki do prysznica zaprojektowane na miarę potrzeb wymagających Klientów. Łączą w sobie wszystko co powinien posiadać brodzik idealny, a co najważniejsze są bezpieczne i komfortowe. Ultranowoczesne brodziki Terran są wspaniałym rozwiązaniem dla zwolenników innowacyjnych rozwiązań i minimalistycznej estetyki.Moda na przestrzeń


 

Łazienki XXI wieku to łazienki projektowane tak aby zachować jak najwięcej przestrzeni, a zarazem tak aby zachować pełen komfort, z niczego nie rezygnując. Wszelkie elementy wyposażenia których da się uniknąć są niemile widziane. Strefa natryskowa powinna być przestronna i funkcjonalna, a gwarancją uzyskania takiego efektu jest oczywiście zastosowanie transparentnych i minimalistycznych przeszkleń oraz odpływu bądź płaskiego brodzika. Wdrożenie tego typu zabiegów przy aranżacji łazienki pozwoli nam na zachowanie tak cennej przestrzeni, a jednocześnie sprawi, że łazienka będzie wyglądała naprawdę luksusowo. Tak zaprojektowana łazienka będzie spełniać oczekiwania wszystkich domowników, a poza walorami estetycznymi będzie funkcjonalna i bezpieczna – płaski brodzik jest bezpieczniejszy dla osób starszych i dzieci.

 


 

Dopasowanie idealne


 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma Roca poszerzyła swój asortyment o nową kolekcję kompozytowych brodzików Terran. Występujący w kilku kolorach Terran to estetyka dopracowana w każdym szczególe. Struktura brodzika AP0338438401 nawiązująca do struktury naturalnego kamienia idealnie współgra z aktualnymi trendami – surowymi, betonowymi wnętrzami. Sprawdzi się jednak również w klasycznych, nowoczesnych wnętrzach. Brodzik Terran, w kolorach: białym, czarnym lub w modnych odcieniach szarości, w dodatku z osłoną syfonu wykonaną ze stali szlachetnej to propozycja wprost idealna do nowoczesnych wnętrz.
 

Terran w komplecie z syfonem ze stali szlachetnej przeznaczony jest do zabudowy na równi z podłożem, ale może być również położony bezpośrednio na płytkach ceramicznych – pozwoli to uniknąć przeprowadzania generalnego remontu pomieszczenia. Ultrapłaski brodzik likwiduje strefowy podział łazienki, przez co powiększa optycznie całe wnętrze oraz umożliwia komfortowe przejście ze strefy suchej do mokrej. Naturalna w dotyku powierzchnia brodzika Terran wykonanego z konglomeratu gwarantuje właściwości antypoślizgowe – z tego względu sprawdzi się szczególnie podczas użytkowania przez dzieci oraz osoby starsze. Możliwość montażu brodzika bez progu oraz jego właściwości antypoślizgowe sprawiają, że jest to produkt dopasowany również do łazienek dedykowanych osobom niepełnosprawnym.

 

 

Niezależnie od tego jaką kabinę marki Roca mamy zamiar kupić – brodzik Terran pasował będzie do każdej z nich, o ile jest kwadratowa lub prostokątna. Idealnie komponuje się najnowszymi modelami kabin firmy Roca – Metrpolis, Town czy City-N.

Brodzik Terran AP0338438401 to zakup na długie lata. W trakcie użytkowania brodzik powinien bezproblemowo służyć, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych, czego potwierdzeniem jest 5-letnia gwarancja udzielana przez producenta na brodziki Terran.

 

WIĘCEJ W KATEGORII Brodziki prysznicowe

Poznaj wady i zalety brodzików konglomeratowych!

Czytaj

Powiązani producenci

Roca

Powiązane kategorie

Ikona wyceny Zamów
Ikona wyceny
Ikona projektu łazienek online Zamów
Ikona projektu łazienek online