Ulubione
Sanit Ineo - ogromny wybór przycisków

Sanit Ineo - ogromny wybór przycisków


Firma Sanit Eisenberg istnieje od 1945 roku – to właśnie wtedy została założona w Niemczech. Sanit to przede wszystkim marka kojarzona z wysoką jakością armatury sanitarnej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i doskonałemu zespołowi specjalistów obecnie jest jedną z wiodących marek na europejskim rynku sanitarnym. Na rynku polskim Sanit zdążył zakorzenić się na dobre – Klienci od 20 lat mają szansę wyposażenia łazienki w armaturę tej firmy i nic nie zapowiada aby prędko miało się to skończyć.

 

Przyciski spłukujące do stelaża INEO
 

W czasach kiedy kompaktowe miski WC wyparte zostały przez stelaże podtynkowe i miski wiszące, firma Sanit odnajduje się na rynku wprost doskonale co raz oferując Klientom nowe kolekcje przycisków. Przyciski spłukujące poza swoją funkcjonalnością zawdzięczaną ogólnemu rozwojowi łazienek to estetyczne wykończenie miski WC, które stanowić powinno harmonijną część łazienki, a przede wszystkim pasować do miski WC i oczywiście – o czym chyba nie musimy wspominać – stelaża. Sanit wychodząc naprzeciw potrzebom i aktualnym trendom proponuje przyciski do każdego swojego stelaża - uwzględniając przy tym różne gusta użytkowników. Mnogość wzorów i kolorów, a nawet materiałów z których wykonane są przyciski sprawia, że firma trafia w poczucie estetyki wielu osób. Jesteś miłośnikiem szkła we wszystkim odmianach? Proszę bardzo – producent zadbał o to byś znalazł przyciski spłukujące wykonane ze szkła. W dodatku znajdziesz je w wielu kolorach. Jeśli myślisz, że jesteś ograniczony w wyborze to wiedz, że w tym przypadku ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Idealnie do prostej łazienki pasuje drewniany przycisk? Dla Sanitu to nic trudnego. Już od jakiegoś czasu znajdziesz w ofercie tej marki drewniane przyciski.

 

LOS, HELA, LIS – nowy wymiar nowoczesności

 

Ogromny wybór w każdej dziedzinie życia to domena naszych czasów. Nieograniczone możliwości wyboru wyposażenia domu skłaniają producentów do proponowania nam wielu opcji. Gdyby były zbyt ograniczone prawdopodobnie producent stracił by Klienta na rzecz innej firmy. Sanit poszedł o krok dalej. Do stelaża INEO 9072100T003 zaproponował ponad 90 różnych przycisków skupiających się wokół 3 seriii – LOS, HELA, LIS. Każda z nich posiada inne cechy dzięki czemu bezproblemowo każdy kto urządza łazienkę znajdzie przycisk odpowiedni do swojej.
 
 

   

 

LOS to przyciski spłukujące o prostokątnym kształcie i wymiarze 145x205 mm. LOS dostępne są w 16 wariantach kolorystycznych – są to klasyczne kolory w różnych połączeniach: biel, czerń, chrom. Producent zadbał o estetykę łącząc połysk z matem i odwrotnie. Kolory występują samodzielnie lub są połączone w przycisku. Jedno jest pewne – wśród 16 wariantów każdy znajdzie przycisk dla siebie! Jeśli jednak nie…

 

Producent proponuje do stelaża INEO przyciski spłukujące HELA  o wymiarze 136x208 mm dostępne w równie wielu wariantach – 16. Kolorystyka również nie jest szczególnie szalona i zamyka się w palecie trzech kolorów wymiennie stosowanych i przeplatanych opcją mat / połysk. Każdy kto remontował swoją łazienkę jednak wie, że niekoniecznie musi być ona oryginalna - przy codziennym korzystaniu z niej szczególnie docenia się harmonijne połączenia.Przycisk spłukujący LIS przeznaczony do stelaża INEO na tle dwóch poprzednich wyróżnia się przede wszystkim kształtem. Jest bardziej pionowy niż poziomy i ma wymiar 214x182 mm - jest to przycisk dwudzielny. Przyciski LIS występują w dwóch wariantach - z podświetleniem LED i bez poświetlenia LED.


Producent zabdał o różnorodność wyboru przycisków spłukujących przeznaczonych do stelaża INEO, dzięki czemu każdy Klient może wybrać przycisk idealnie odpowiadający swojemu poczuciu estetyki. W sklepie interenetowym ŁazienkiABC.pl znajdziecie całą kolekcję przycisków LOS, LIS i HELA.

 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Przycisk spłukujący do stelaża INEO Sanit LOS 16733000010 czarny połysk
 
Przycisk spłukujący do stelaża INEO Sanit LOS 16733000014 biały / chrom połysk
 
Przycisk spłukujący do stelaża INEO Sanit LOS 16733000016 chrom połysk / biały
 
Przycisk spłukujący do stelaża INEO Sanit LOS 16733000003 chrom mat
 
Przycisk spłukujący do stelaża INEO Sanit LOS 16733000011 chrom połysk / chrom mat
 
POWIĄZANI PRODUCENCI
POWIĄZANE KATEGORIE
  1. Przyciski spłukujące