Ulubione
Sanplast ALTUS - kabina wyróżniona w prestiżowy konkursie

Sanplast ALTUS - kabina wyróżniona w prestiżowy konkursie


Zdobycie wyróżnienia w prestiżowym konkursie organizowanym przez branżowe czasopismo ‘Łazienka’ to nie lada wyczyn. Owe wyróżnienie trafiło do rodzimego producenta wanien i kabin prysznicowych – marki Sanplast. Szanowne jury wyróżniło w tym plebiscycie niezwykłą kabinę prysznicową KND2/ALTII marki Sanplast.

Mało kto wiem, że marka Sanplast jako pierwszy polski producent wprowadziła w 1991r. na rynek kabinę prysznicową., a potem w  ciągu 30 lat działalności, zyskując miano eksperta w dziedzinie kąpieli, dopracowała niebywale swoją ofertę produktową, zapewniając bogate wyposażenie salonu kąpielowego w mieszkaniu każdego Polaka bez względu na metraż jego łazienki.

Ekskluzywna seria Altus to niecodzienne produkty dla osób wymagających, pragnących w łazience stworzyć atmosferę luksusu, ceniących sobie piękno. Duże tafle szkła oraz eleganckie detale podkreślają indywidualny charakter kabin. Każdy detal wyposażenia zaprojektowany został z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie jego użytkowników.  Najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesna stylistyka stanowią niekwestionowane atuty serii.
 
Kabina Sanplast ALTUS - ŁazienkiABC.pl   Kabina Sanplast Altus - ŁazienkiABC.pl

Na tak wysoką ocenę kabiny prysznicowej Sanplast miały wpływ jej walory wzornicze, zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, rozwiązań wpływających na oszczędność wody i energii, czy jakość produktu i relacja ceny do jakości. Wszystkie te detale zostały wysoko docenione przez jury.

Wyróżniona tytułem kabina KND2/ALTII marki SANPLAST, to jedno z najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych dostępnych w ofercie polskiego producenta. Każdy najdrobniejszy szczegół wykorzystany do jej budowy, wykonany zostały z materiałów najwyższej jakości przy zachowaniu szczególnej staranności wzorniczej i konstrukcyjnej. W ten sposób powstał niezwykle ekskluzywny model kabiny prysznicowej, który dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom, takim jak: samodzielna zmiana szerokości kabiny jest prawdziwą kąpielową perełką. Bez wątpienia przypadnie wszystkim tym, którzy szukają indywidualnych rozwiązań do swojego wnętrza i są zawiedzeni pewnymi narzuconymi ograniczeniami.

Atrakcyjna konstrukcja z eleganckimi, chromowanymi detalami, a także minimalna profili nie przytłacza zagospodarowanej przestrzeni, dzięki czemu kabina ta idealnie komponuje się z wnętrzem każdego pokoju kąpielowego. Bez dwóch zdań będzie stanowiła niezwykle funkcjonalna ozdobę każdej łazienki. Świetnie sprawdzi się w łazience zaaranżowanej na styl minimalistyczny, ale także w typowo męskiej aranżacji.
 


POWIĄZANI PRODUCENCI