Ulubione
Sealskin - holenderska różnorodność

Sealskin - holenderska różnorodność


Nie każdy chcąc odmienić swoją łazienkę planuje remont i wielkie zmiany. Czasami zwyczajnie mamy ochotę coś zmienić, żeby poczuć się inaczej we własnym mieszaniu bądź też wynajmujemy lokum i nie mamy zamiaru inwestować w generalne remonty, a jednak chcemy żeby miło nam się mieszkało. Z pomocą przychodzi marka Selaskin – holenderski producent dodatków łazienkowych.


Sealskin – wybierz dodatki do swojej łazienki

 

Firma Sealskin to uznany holenderski producent akcesoriów wyposażenia łazienki – głównie dywaników i konturów łazienkowych, zasłon prysznicowych oraz innych dodatków, takich jak maty antypoślizgowe czy dozowniki do mydła. Na tle innych producentów wyróżnia się wyjątkowo bogatą ofertą skierowaną do Klientów, co istotne – w bardzo przystępnych cenach. Tekstylia łazienkowe marki Sealskin charakteryzują się cenioną przez Klientów jakością oraz przede wszystkim szerokim, różnorodnym asortymentem, spośród którego nie sposób nie znaleźć czegoś dla siebie. Większa część dywaników łazienkowych ma swoje odpowiedniki – utrzymane w tym samym stylu – w zasłonach prysznicowych. Pozwala to na idealne skompletowanie wymarzonego zestawu dodatków łazienkowych i sprawia, że łazienka stanie się przyjemnym, ładnym miejscem.

 

 

 

Dywanik i zasłona prysznicowa – komplet idealnie dopasowany

 

Komplet w postaci dywanika, konturu i zasłonki z całą pewnością idealnie dopełnią akcesoria z oferty Sealskin takie jak: dozowniki do mydła, szczotki WC, kosze na śmieci czy kubki kosmetyczne. Różnorodność jaką oferuje holenderska marka pozwala na wybieranie wśród produktów klasycznych oraz tych o nowoczesnym designie. W asortymencie znaleźć możemy również dodatki do każdego typu łazienki – od eleganckiego salonu kąpielowego po WC przeznaczone dla gości. Wiele produktów zaprojektowanych zostało z myślą o najmłodszych – stąd właśnie kolekcje pełne kolorów i zabawnych grafik. Wiadomo przecież, że dzieci uwielbiają spędzać czas w łazience, a jeśli dodatkowo jest ona kolorowa i stworzona z myślą o nich czas ten wypełniony jest radosną zabawą.

 

Podstawowym surowcem, który wykorzystywany jest do produkcji dywaników łazienkowych jest bawełna oraz akryl. Równie chętnie stosowanym materiałem jest drewno tekowe - wykorzystywane do produkcji mat prysznicowych. Zasłony, ze względu na swoje przeznaczenie najczęściej wytwarzane są z poliestru bądź PCV.

 

 

Dodatki łazienkowe Sealskin cenione są przez Klientów na całym świecie za oryginalną stylistykę i nowoczesne zastosowanie materiałów. W szerokim asortymencie producenta znajdziemy akcesoria wykonane np. z ceramiki, sztucznego kamienia, sztucznej skóry oraz drewna. Niektóre serie dodatków tworzą kompletną linie wraz z dywanikiem łazienkowym oraz zasłoną prysznicową.
 

 

 POWIĄZANI PRODUCENCI