Ulubione
Stelaż podtynkowy do WC SANIT INEO S9072181S008 - dobra alternatywa w jeszcze lepszej cenie

Stelaż podtynkowy do WC SANIT INEO S9072181S008 - dobra alternatywa w jeszcze lepszej cenie


Stelaż podtynkowy to najczęściej wybierane rozwiązanie do naszej łazienki. Tradycyjne kompakty Wc odchodzą już do lamusa ustępując miejsca dyskretnemu stelażowi podtynkowemu, który w sposób trwały i estetyczny pozwala utrzymać miskę WC na ścianie.

Idąc do sklepu łazienkowego w celu wyboru odpowiedniego stelaża podtynkowego najczęściej usłyszymy, że Geberit to najlepszy wybór jaki mamy na rynku - wówczas laicy twierdzą właśnie, że Geberit to po prostu popularne określenie na stelaż podtynkowy. Tymczasem okazuje się, że równie dobrym odpowiednikiem popularnego stelaża podtynkowego marki Geberit okazuje się być stelaż podtynkowy Sanit INEO S9072181S008.

Sanit to niemiecka firma sanitarna, która swoje produkty na teren Europy  dostarcza od ponad 50 lat. Jak na niemiecką firmę przystało jej wyroby charakteryzują się niezwykłą dbałością o detale, precyzją wykonania i  światową jakość oferowanych produktów. Firma  Sanit stawia na wysoką jakość produktów, wykorzystanie najlepszych materiałów i najnowszych technologii. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma zdobywa nagrody w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, co stawia jej produkty w europejskiej czołówce.
 
ŁazienkiABC.pl

Między innymi dlatego śmiało możemy powiedzieć, że stelaż podtynkowy Sanit INEO S9072181S008 zdecydowanie  wart jest uwagi. Stelaż podtynkowy Sanit to idealne rozwiązanie dedykowane do misek podwieszanych przeznaczone do mocowania w zabudowie suchych tynków. Sam stelaż został wykonany z pełnowartościowej stali z powłoką malowaną proszkowo, co gwarantuje solidność produktu przez długie lata. Istotna okazje się regulacja głębokości stelaża w odniesieniu do przedniej krawędzi elementu montażowego - waha się ona od 135 mm do 155 - to zwyczajnie ważne, gdy  w łazience liczy się każdy centymetr powierzchni.

Ważnym okaże się również fakt, że stelaż podtynkowy Sanit INEO S9072181S008 dostępny jest w pełnym zestawie - oznacza to, że decydując się na ten właśnie stelaż otrzymujesz gotowy zestaw do instalacji: stelaż podtynkowy z możliwością regulacji głębokości i wysokości, przycisk spłukujący, który będzie jedyną wizualnie zewnętrznie  dostępną częścią stelaża, a także wszelkie elementy zabezpieczające stelaż w trakcie montażu.  Co powinno przekonać wszystkich majsterkowiczów - wszystkie elementy przygotowane są w tak dogodny sposób, aby możliwy był samodzielny montaż stelaża podtynkowego w zaciszu własnej łazienki.

W decyzji o przewadze stelaża  Sanit INEO S9072181S008 nad innym popularnym stelażem podtynkowym nie bez znaczenia okaże się gwarancja udzielana przez producenta:  Sanit wierząc w najwyższą jakość swoich produktów na sam stelaż podtynkowy udziela aż 10 letniej gwarancji producenta, natomiast na przycisk do stelaża udzielona jest dwuletnia gwarancja. Za przewagą tego stelaża podtynkowego przesądza również cena - stelaż Sanit INEO S9072181S008 przy zachowaniu  jakości na podobnie wysokim poziomie, jak inny popularny stelaż podtynkowy, jest od niego po prostu tańszy.

Znając realia polskiego rynku sanitarnego - często wybieramy znany produkt nie wiedząc, że mamy dużo lepszą jakościowo i cenowo alternatywę,  a znając również  umiłowanie Polaków do oszczędności okazuje się, że stelaż podtynkowy Sanit INEO S9072181S008 jest po prostu trafnym rozwiązaniem.


POWIĄZANI PRODUCENCI