Subtelna biel w łazience - baterie Hiacynt w nowym wydaniu

2015-08-15
Subtelna biel w łazience - baterie Hiacynt w nowym wydaniu
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Subtelna biel w łazience - baterie Hiacynt w nowym wydaniu

Subtelna biel w łazience - baterie Hiacynt w nowym wydaniu

2015-08-15

Kolekcja Jubileuszowa marki Deante przez Klientów została tak wspaniale przyjęta, że marka wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku poszerzyła swój asortyment o baterie łazienkowe Hiacynt w kolorze białym. Pierwsza myśl jaką przywodzą baterie Hiacynt w kolorze bieli to subtelna prostota, a zarazem dynamiczna i nowoczesna forma. Konsekwentnie poprowadzone linie i wyważone nachylenia w kolekcji Hiacynt tworzą spójną całość, a łazience nadają wyjątkowej harmonii i delikatności.Kolekcja Hiacynt – poznaj wszystkie jej możliwości

 
 

Jubileuszowa kolekcja firmy Deante to wysokiej klasy praktyczność, która zaprocentowała bateriami w kilku wariantach: modele baterii umywalkowych w wersji wysokiej BQH W21K i niskiej BQH W21M, bateria wannowa BQH W100, bateria bidetowa BQH W310 a także elegancka i spójna z całą kolekcją deszczownica o numerze katalogowym NAC 01QM – pasująca zarówno do kolekcji w kolorze chromu i bieli, bateria natryskowa BQH W400 oraz dopasowany do niej zestaw natryskowy NQH 041K. Nie sposób nie zauważyć, że autorka jubileuszowej kolekcji – Małgorzata Płoskońska konsekwentnie realizowała swoją wizję, czego wynikiem jest emanująca niezwykłą energią i harmonią kolekcja Hiacynt. Korpus deszczowni NAC 01QM idealnie współgra z ultrapłaską i  nowoczesną głowicą, która szybko napełnia się wodą i zapobiega jej utracie w wyniku skapywania kropli. Producent wyposażył deszczownię w ergonomiczną  baterię mieszaczową oraz natrysk punktowy. Dołączony do zestawu drążek o regulowanym rozstawie oznacza dla użytkownika możliwość zmiany jego położenia aż o 20 cm co pozwala na dopasowanie wysokość montażu głowicy do wzrostu użytkownika.

  

Innowacyjny system eco-click

 
 

Zastosowany w bateriach system eco-click jest jednym z czynników, który sprawia, że kolekcję Hiacynt możemy uznać za naprawdę funkcjonalną. Warto wspomnieć co daje nam system eco-click, a daje nam wiele, bo redukcję zużycia wody aż o 50%! Dla przypomnienia - eco-click jest to funkcja dwustopniowego otwierania dźwigni. Korki typu click-clack to natomiast wygoda, w którą wyposażone zostały modele umywalkowe i bidetowe - BQH W21K, BQH W21M oraz BQH W310 pozwalające w prosty sposób otwierać i zamykać odpływ wody.


 

Poprzednia wersja serii Hiacynt, w kolorze chromu okazała się strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy przekonani, że i tym razem tak będzie – w końcu biel to idealny kolor do nowoczesnej łazienki!

O najwyższej jakości wykorzystanych przy produkcji materiałów świadczy zresztą gwarancja producenta – 7 lat na baterie i 5 lat na deszczownicę oraz zestaw punktowy.

WIĘCEJ W KATEGORII Baterie łazienkowe

Kobiece spojrzenie na projektowanie łazienki

Czytaj

Powiązani producenci

Deante

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów