Ulubione
Tanie i dobre zestawy podtynkowe Cersanit

Tanie i dobre zestawy podtynkowe Cersanit


Łazienka dziś wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. Coraz większą wagę przywiązujemy do jej aranżacji.  We współczesnych łazienkach króluje minimalizm, oszczędność form. Być może dlatego dziś tak popularne stały się miski podwieszane. Nie tylko jednak ich walory wizualne przemawiają za tym abyśmy to właśnie te modele montowali w swoich łazienkach. Tak naprawdę bowiem zestawy podtynkowe są po prostu praktyczne!Zalety misek podwieszanych

Miski podwieszane WC posiadają szereg zalet, które nie zawsze są znane wszystkim. Przede wszystkim zajmują mniej miejsca niż standardowy kompakt. Idealnie pasują do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Jedynymi elementami zewnętrznymi jest sama miska i przycisk spłukujący. Oczywiście sam montaż jest bardziej skomplikowany, niż w przypadku standardowych modeli. Stelaż, na którym zamontowana jest miska montuje się w ścianie. Całość zazwyczaj przykryta jest regipsem.

Zaletą o której należy wspomnieć jest to, że ze względu na to, że miska jest podwieszana łatwo jest uporządkować podłogę pod nią. Dotarcie do wszystkich zakamarków podłogi nie stanowi żadnego problemu. Nie ma też tym samym nieestetycznych miejsc styku nogi miski z podłogą. To właśnie tam w kompaktach gromadzą się zanieczyszczenia.

Zestaw podtynkowy: Parva czy Carina?

Chcąc kupić odpowiedni zestaw podtynkowy możemy pogubić się w gąszczu ofert. Na rynku jest ich bowiem teraz tyle, że dla laika odróżnienie lepszego od gorszego może stanowić nie lada problem. Cena nie zawsze jest wyznacznikiem wysokiej jakości. Jednymi z lepszych są te marki Cersanit. W tym przypadku zestawy cechuje ponadprzeciętna jakość, która dostępna jest w relatywnie niskiej cenie!

Zestaw podtynkowy Cersanit Parva, jest modelem który w naszym sklepie znajduje się w promocyjnej i niezwykle konkurencyjnej cenie. W zestawie znajduje się: stelaż podtynkowy, miska WC podwieszana, deska wolnoopadająca oraz przycisk. Miska WC posiada klasyczny kształt. Zaletą jej jest to, że pozbawiona została rantu wewnętrznego. To właśnie dzięki temu utrzymanie jej w czystości jest bezproblemowe. Nie ma miejsca, gdzie mogą się gromadzić i namnażać drobnoustroje i bakterie. Spłukiwanie jej jest też dużo bardziej skuteczne, niż w modelach posiadających kołnierz. Deska WC wchodząca w skład zestawu posiada właściwości antybakteryjne oraz system wolnego opadania. Dzięki temu jest bezpieczna podczas użytkowania, nawet przez małe dzieci.


Zestaw podtynkowy Cersanit Carina, na tle innych wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, ale i ciekawym designem. Prostokątna miska WC, będzie stanowiła idealne dopełnienie nowoczesnych aranżacji. Z całą pewnością taki właśnie kształt sprawdzi się w projektach w stylu loft czy ultranowoczesnych, oraz wszędzie tam,  gdzie ważna jest estetyka. Zestaw Carina składa się z: miski WC, stelaża, przycisku spłukującego oraz deski wolnoopadającej. Miska WC nie posiada kołnierza wewnętrznego. Miska została wyprofilowana w taki sposób, że spłukiwanie jej nigdy nie było aż tak proste! Miskę można dokładnie spłukać używając do tego mniejszą ilość wody. Takie rozwiązanie ma realny wpływ na nasz domowy budżet.

Deska oprócz tego, że jest wolnoopadająca oraz antybakteryjna posiada system łatwego wypinania, to właśnie dzięki niej szybkie wyczyszczenie jej jest łatwe i szybkie. Warto wspomnieć także o tym, że stelaże Cersanit odporne są na obciążenie nawet 400 kilogramowe!

Opisane zestawy podtynkowe Cersanit, zarówno Carina jak i Parva są godnymi polecenia. Różnią się kilkoma elementami, które uzależnione są od naszych indywidualnych preferencji czy też stylu w jakim urządzona jest łazienka.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

POWIĄZANI PRODUCENCI