Ulubione
Toaleta myjąca – czy warto ją mieć?

Toaleta myjąca – czy warto ją mieć?


W polskich domach coraz częściej w łazienkach znajduje się bidet. To właśnie on pomaga utrzymać prawidłową higienę miejsc intymnych i dla wielu jest idealnym rozwiązaniem. O ile wiele osób zauważa niewątpliwe zalety bidetów, o tyle nie każdy ma miejsce na to, by wstawić urządzenie, które ze względu na wielkość jest praktycznie identyczne jak miska WC. Szczególnie w małych łazienkach w bloku, zamontowanie bidetu jest praktycznie niemożliwe. Są jednak rozwiązania, które powoli podbijają rynek. Są to toalety bądź deski myjące, które jeszcze do niedawna spotkać było można w takich krajach jak Japonia.


Czym jest toaleta myjąca?

Toaleta myjąca łączy w sobie funkcje bidetu oraz standardowej miski ustępowej. Taka miska uruchamiana jest przy pomocy specjalnego panelu sterującego. Po uruchomieniu wysuwa się myjąca dysza. Funkcję wody, jej natężenie oraz temperaturę można w sposób łatwy regulować. W wielu tego typu toaletach istnieje możliwość zapamiętywania ustawień, dzięki czemu każdy z członków rodziny może korzystać w taki sposób z toalety, jaki chce i dzięki zapamiętywaniu ustawień wystarczy, że użyje tylko jeden przycisk.

Toalety myjące Roca

Jednymi z lepszych na rynku są toalety myjące Roca. Toalety te są niezwykle funkcjonalne i ze względu na ilość funkcji, to właśnie one wybierane są przez klientów naszego sklepu. Inteligentne toalety Roca posiadają specjalną funkcję mycia dla kobiet oraz natrysk tyłu. Posiadają także funkcje suszenia. Jest to lekki podmuch, który delikatnie osusza strefy intymne po umyciu. Istnieje możliwość regulowania temperatury podmuchu, jak i położenia samej dyszy myjącej.  Miski posiadają czujnik obecności, długożywotną technologię LED oraz programowane oświetlenie LED. W porównaniu do innych modeli, znajdują się też w atrakcyjnej cenie.


Co powinna posiadać dobra toaleta myjąca?

Oprócz funkcji myjących, powinniśmy zwrócić uwagę na samą miskę. Ważne jest to, czy jest to miska bezkołnierzowa. Tylko takie bowiem są bardziej ekologiczne i łatwiejsze podczas spłukiwania a także i bardziej higieniczne. Brak rantu wewnętrznego oznacza brak zakamarków, w których gromadzą się i namnażają groźne dla zdrowia drobnoustroje. Warto jest wybrać także model, który ze względu na zastosowaną ceramikę, będzie bezproblemowy podczas czyszczenia.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Toaleta myjąca z deską wolnoopadającą Geberit AQUACLEAN 4000 SET 146.135.11.1
 
Miska WC podwieszana Roca INSPIRA IN-WASH A803060001
 
Deska myjąca Geberit AQUACLEAN 4000 146.130.11.2
 
Toaleta myjąca Geberit AQUACLEAN MERA COMFORT 146.212.21.1 chrom
 
Deska WC Roca MULTICLEAN 2.2 PREMIUM SOFT A804008001
 
Deska WC Roca MULTICLEAN 2.2 PREMIUM SQUARE A804007001
 
Deska WC Roca MULTICLEAN 2.2 ADVANCE SQUARE A804002001
 
Deska WC Roca MULTICLEAN 2.2 ADVANCE SOFT A804004001
 
POWIĄZANI PRODUCENCI
POWIĄZANE KATEGORIE
  1. Ceramika
  2. Miski WC
  3. Toalety myjące