Ulubione
Toalety myjące coraz bardziej popularne!

Toalety myjące coraz bardziej popularne!


Nikogo nie dziwią dziś jeżdżące, małe odkurzacze, elektryczne szczoteczki do zębów czy zmywarki do naczyń. Coraz chętniej i częściej sięgamy po różne rozwiązania technologiczne, bo to właśnie one sprawiają, że wiele codziennych czynności jest łatwiejszych do wykonania. Być może z tych właśnie powodów coraz częściej bidety zastępowane są toaletami myjącymi. Modele te były użytkowane od wielu lat w Japonii a dziś są już standardem w takich krajach jak Niemcy czy Szwajcaria. Nie dziwi fakt, że to właśnie coraz częściej po te rozwiązanie sięgają także Polacy.


Dlaczego Polacy przekonali się do toalet myjących?

Coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest higiena osobista. Być może dlatego coraz chętniej sięgamy po urządzenia, które nam to ułatwiają. Bidety, chociaż znane są od dawna, cieszą się umiarkowanym zainteresowaniem. W blokowych, małych łazienkach po prostu nie ma miejsca na instalacje ich, natomiast samo użytkowanie bidetu nie jest tak proste i komfortowe, jak w przypadku toalet z funkcją mycia.

Posiadając toaletę myjącą przede wszystkim nie musimy z niej schodzić. Po skończeniu czynności fizjologicznych wystarczy uruchomić funkcję mycia. Urządzenia te to jednak nie tylko funkcja mycia, tak jak w przypadku bidetu!


Wysoki poziom higieny dla każdego

Dobre toalety myjące oprócz mycia okolic intymnych oferują nam także suszenie. Istnieje możliwość dopasowania funkcji mycia, dla pań, panów a także i dla dzieci. Niektóre modele posiadają dodatkowo strumień oscylacyjny. Nowoczesne toalety z funkcją mycia posiadają specjalne czujniki ruchu, dzięki którym po wejściu do toalety deska od razu otwiera się, a deska podgrzewa do optymalnej temperatury. Mogą mieć delikatne podświetlenie LED, które jest pomocne podczas korzystania z toalety w nocy. Dysze myjące po wyłączeniu same się oczyszczają a nieprzyjemne zapachy nie wydostają się poza muszlę.

Wielu osobom wydaje się, że takie rozwiązanie nie jest zbyt ekonomiczne. Nic bardziej mylnego. Toaleta myjąca nie zużywa dużo prądu ani wody. Tak naprawdę podgrzewanie wody rozpoczyna się dopiero w momencie wykrycia przez czujnik użytkownika.PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Miska WC podwieszana Roca INSPIRA IN-WASH A803060001
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Miska WC podwieszana Roca INSPI...Miska WC podwieszana Roca INSPIRA IN-WASH A803060001
7199,00 PLN10824,00 PLNOszczędzasz 33%
 
Toaleta myjąca z deską wolnoopadającą Geberit AQUACLEAN 4000 SET 146.135.11.1
 
Toaleta myjąca Geberit AQUACLEAN MERA COMFORT 146.212.21.1 chrom
 
Toaleta myjąca Rimless z powłoką LCC Laufen NAVIA H8206014000001 biała
 
Toaleta myjąca Rimless z powłoką LCC Laufen RIVA H8206914000001
 
POWIĄZANI PRODUCENCI
POWIĄZANE KATEGORIE
  1. Ceramika
  2. Miski WC
  3. Toalety myjące