Ulubione
$dane.dane_autor.zdjecie_glowne: Sara Górska zdjecie
$dane.dane_autor.imie: Sara
$dane.dane_autor.nazwisko: Górska
Wszystkie artykuły tego autora
Twoja łazienka, twoje zasady – odkryj moc funkcjonalności z serią Geberit Selnova

Twoja łazienka, twoje zasady – odkryj moc funkcjonalności z serią Geberit Selnova


Kiedy planujesz urządzić swoją łazienkę, najważniejsze jest znalezienie połączenia stylu i funkcjonalności. Dzięki Geberit Selnova urządzanie tego pomieszczenia staje się prostsze, niż myślisz. Kolekcja pomoże Ci wydobyć unikalny charakter Twojej łazienki, jednocześnie zapewniając komfort i praktyczność. Sprawdź, jak Geberit Selnova może ułatwić ci życie i dodać wnętrzu estetycznej elegancji.

Geberit Selnova – uniwersalne wzornictwo i wyjątkowa estetyka

Geberit Selnova to seria, którą możemy łatwo dopasować do każdej łazienki, bez względu na rozmiar czy styl. Urządzisz ją według własnego gustu, dzięki starannie zaprojektowanym elementom serii: armaturze, meblom i dodatkom. Ich niepowtarzalne, organiczne formy i minimalistyczny design wprowadzą do Twojego wnętrza harmonię i spokój. Geberit Selnova łączy w sobie piękno formy z praktycznością użytkowania.

Geberit Selnova – funkcjonalność najwyższych lotów

Przyjrzyjmy się bliżej produktom z serii Geberit Selnova. Widać tu, jak bardzo producent skupia się na funkcjonalności na najwyższym poziomie. Każdy element, od armatury po meble, jest zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. W umywalkach spotkasz harmonię formy i funkcji. Są one dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu idealnie wpasują się w każdą przestrzeń. Praktyczna półka na tylnym brzegu umywalki umożliwia wygodne ułożenie niezbędnych przedmiotów.

Miski WC serii Geberit Selnova to komfort na co dzień. Zaprojektowane tak, żeby czyszczenie było proste i szybkie, a sam proces spłukiwania efektywny i ekonomiczny. A meble? Zaprojektowane z myślą o przechowywaniu, oferują sporo przestrzeni i jednocześnie zachowują elegancki, minimalistyczny wygląd. Łatwo dostępne szuflady i szafki pomogą trzymać porządek w łazience. Z Geberit Selnova, każdy detal jest starannie przemyślany, łącząc estetykę z praktycznością, by ułatwić codzienne życie i dodać łazience wyjątkowego charakteru.


Geberit Selnova z technologią Rimfree: oszczędność, higiena, komfort

Geberit Selnova to połączenie przemyślanej estetyki i maksymalnej funkcjonalności. Ale nie byłoby to możliwe bez innowacyjnych rozwiązań, które zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania, zapewniają lepszą higienę i generują oszczędności. Jednym z nich jest technologia Rimfree, stosowana w toaletach. Dzięki usunięciu tradycyjnej krawędzi, czyszczenie staje się znacznie prostsze, a higiena łazienki jest na wyższym poziomie. Co więcej, technologia ta wpływa na oszczędność – dystrybutor wody został tak zaprojektowany, żeby efektywnie spłukiwać toaletę, jednocześnie zużywając o 1/3 mniej wody. Technologia Rimfree to sposób na łączenie komfortu, higieny i oszczędności w jednym, sprawdzonym rozwiązaniu.Poznaj wszystkie serie Geberit Selnova

Geberit Selnova oferuje szereg różnych rozwiązań dla każdej łazienki. Szeroka gama armatury łazienkowej umożliwia personalizację nawet najbardziej wymagających osób. Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym seriom: Compact, Square i Comfort. Każda z nich ma coś wyjątkowego do zaoferowania, żeby pomóc stworzyć łazienkę idealnie dopasowaną do stylu i wymagań.


 Geberit Selnova Compact


Zaprojektowane z myślą o mniejszych przestrzeniach, produkty z serii Geberit Selnova Compact doskonale sprawdzają się w łazienkach o ograniczonym metrażu. Umywalki, miski WC i meble z serii Compact są kompaktowe, ale zaprojektowane tak, żeby nie ograniczać komfortu użytkowania. Miski WC z tej serii mają skrócone wymiary – zaledwie 49 cm od frontu toalety, co zapewnia lepsze dopasowanie do małej łazienki. Podobnie umywalki, które mają tylko 25 cm głębokości, co umożliwia ich instalację nawet w najmniejszych pomieszczeniach.Geberit Selnova Square


Produkty z serii Geberit Selnova Square to harmonia minimalistycznych i geometrycznych form. Charakteryzujące się prostokątnymi kształtami i dynamicznymi liniami, tworzą one wyraźny i nowoczesny wygląd. Meble z tej serii są zaprojektowane, aby zapewnić łatwość organizacji i utrzymania porządku, co czyni strefy w łazience komfortowymi i funkcjonalnymi. Wyposażone w zintegrowane, profilowane uchwyty, nasze meble łazienkowe z serii Selnova Square zapewniają wygląd, który nigdy nie wychodzi z mody. Szczególnie praktyczne są ruchome szklane półki oraz dodatkowe miejsce na drzwiach wysokich szafek, które ułatwiają organizację przestrzeni. Drzwi i szuflady wyposażone są w system cichego domykania, co dodaje komfortu podczas codziennego użytkowania. Co więcej, nasze meble łazienkowe z serii Selnova Square można idealnie dopasować do ceramiki, tworząc spójną i harmonijną estetykę. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, takich jak biały, wysoki połysk, czy lava matt, a powierzchnie w takich wykończeniach jak orzech włoski, ciemny, melamina o strukturze drewna. Takie bogactwo wyboru umożliwia dostosowanie wyglądu łazienki do indywidualnych upodobań.Toalety i bidety z serii Square podkreślają ten nowoczesny wygląd, a jednocześnie zwiększają higienę łazienki. Co więcej, umywalki z serii Square oferują praktyczną półkę na tylnym brzegu, dając dodatkowe miejsce na codzienne potrzeby.Geberit Selnova Comfort


Geberit Selnova Comfort to seria stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie łatwość dostępu i bezpieczeństwo, takich jak osoby starsze czy z trudnościami w poruszaniu się. Celem Selnova Comfort jest ułatwienie codziennego użytkowania łazienki, dlatego znajdziesz tutaj szereg rozwiązań dostosowanych do takich potrzeb.Umywalki z tej serii mają płytką konstrukcję, co ułatwia mycie rąk. Dzięki płaskiemu dnu umywalka jest łatwo dostępna, nawet dla osoby poruszającej się na wózku. Z kolei toalety zostały wydłużone, żeby ułatwić bezpieczne przesiadanie się z np. wózka inwalidzkiego. Firma Geberit współpracuje z marką Lehnen, producentem akcesoriów łazienkowych, takie jak poręcze i siedziska, które dodatkowo wspierają komfort i bezpieczeństwo codziennego użytkowania i dzięki temu stanowi miejsce bez barier.Niezawodność potwierdzona popularnością

Generit Selnova cieszy się ogromną popularność zarówno wśród osób remontujących łazienki, jak i architektów czy projektantów, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań, aby tworzyć jeszcze lepsze projekty dla swoich klientów. Sprzedaż produktów Selnova przekroczyła 11 milionów egzemplarzy, a poza domami jednorodzinnymi można je spotkać także w miejscach użyteczności publicznej, jak szpitale, hotele czy nawet Stadion Narodowy.