Ulubione
Ukwieć swoją kuchnię - podaruj sobie GARDENIĘ Deante

Ukwieć swoją kuchnię - podaruj sobie GARDENIĘ Deante


Sprawdzony sposób, aby na stałe zagościć wiosnę we własnej kuchni? Pomalować ściany na zielono czy może niewielki remont co kilka miesięcy? Nic bardziej mylnego! Rozwiązanie jest proste – jeśli chcesz mieć wiosnę w swojej kuchni przez okrągły rok … wystarczy zakupić Gardenię!

Gardenia to przewrotna nazwa jednej z serii baterii kuchennych polskiej marki Deante. Poza samą nazwą bateria ma rzeczywiście wiele wspólnego z wiosna, najpiękniejszą porą roku – ożywia wnętrze, oczarowuje domowników, otula dobrym nastrojem.

Bateria kuchenna Gardenia marki Deante to idealne połączenie nowoczesnego designu z niezwykłą jakością materiałów. Bateria została zaprojektowana by ściśle służyć i pracować z domownikami – nad wyraz funkcjonalny kształt i prostokątna wylewką są tym, co przemawia na jej korzyść.
 
ŁazienkiABC.pl

Delikatny, ale stanowczy korpus baterii zlewozmywakowej Deante Gardenia idealnie współgra z nowoczesną stylistyką polskich wnętrz. Bateria Gardenia to  stojąca bateria, która dzięki swojej kolorystyce nie tylko ożywi Twoją kuchnię, ale też będzie umiejętnie kontrastowała z pozostałymi  elementami wyposażenia dzięki czemu kuchnia nie będzie nudna, ani zatłoczona. Jej wysokość 266 mm świetnie wpasuje się w najczęściej wykonywane kuchenne czynności – znikną wszelkie problemy, które co rusz pojawiają się przy zakupie niewysokich  baterii kuchenny. Od dzisiaj użytkowanie kuchni jest zwyczajnie miłe i nad wyraz funkcjonalne. Zasięg wylewki tylko potwierdza jej wyjątkowość – przy 188 mm zasięgu wylewki wszystkie zadania okażą się dziecinnie proste i niezwykle przyjemne.
 
ŁazienkiABC.pl

Co istotne – bateria została stworzona przez estetów i dla estetów.  Widoczna dbałość o każdy detal, nieprzyzwoicie harmonijne linie korpusu i wylewki obiecujące rozkosz są tym, co w tej baterii kusi najbardziej.

Dla nieprzekonanych dodam tylko, że bateria Deante Gardenia dostępna jest w dwojakim wykończeniu kolorystycznym:
- bateria kuchenna Deante GARDENIA BEG B630 w kolorze chrom + czarny
- bateria kuchenna Deante GARDENIA BEG W630 w kolorze chrom + biel.

 
ŁazienkiABC.pl ŁazienkiABC.pl
Bateria kuchenna Deante Gardenia - wersja biel + chrom (BEG W630) i wersja czerń + chrom (BEG B630)

Siedmioletnia gwarancja, dziecinnie prosty montaż i serwis dojazdowy w razie ewentualnej  konieczności jest tym, co wodzi na pokuszenie jeszcze bardziej niż diabelsko-anielskie połączenie kolorów.
 


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Bateria kuchenna stojąca 266 mm Deante GARDENIA BEG W630 chrom/biały
 
Bateria kuchenna stojąca 266 mm Deante GARDENIA BEG B630 czarna
 
POWIĄZANI PRODUCENCI