Ukwieć swoją kuchnię - podaruj sobie GARDENIĘ Deante

2015-11-30
Ukwieć swoją kuchnię - podaruj sobie GARDENIĘ Deante
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Ukwieć swoją kuchnię - podaruj sobie GARDENIĘ Deante

Ukwieć swoją kuchnię - podaruj sobie GARDENIĘ Deante

2015-11-30

Sprawdzony sposób, aby na stałe zagościć wiosnę we własnej kuchni? Pomalować ściany na zielono czy może niewielki remont co kilka miesięcy? Nic bardziej mylnego! Rozwiązanie jest proste – jeśli chcesz mieć wiosnę w swojej kuchni przez okrągły rok … wystarczy zakupić Gardenię!

Gardenia to przewrotna nazwa jednej z serii baterii kuchennych polskiej marki Deante. Poza samą nazwą bateria ma rzeczywiście wiele wspólnego z wiosna, najpiękniejszą porą roku – ożywia wnętrze, oczarowuje domowników, otula dobrym nastrojem.

Bateria kuchenna Gardenia marki Deante to idealne połączenie nowoczesnego designu z niezwykłą jakością materiałów. Bateria została zaprojektowana by ściśle służyć i pracować z domownikami – nad wyraz funkcjonalny kształt i prostokątna wylewką są tym, co przemawia na jej korzyść.
 
ŁazienkiABC.pl

Delikatny, ale stanowczy korpus baterii zlewozmywakowej Deante Gardenia idealnie współgra z nowoczesną stylistyką polskich wnętrz. Bateria Gardenia to  stojąca bateria, która dzięki swojej kolorystyce nie tylko ożywi Twoją kuchnię, ale też będzie umiejętnie kontrastowała z pozostałymi  elementami wyposażenia dzięki czemu kuchnia nie będzie nudna, ani zatłoczona. Jej wysokość 266 mm świetnie wpasuje się w najczęściej wykonywane kuchenne czynności – znikną wszelkie problemy, które co rusz pojawiają się przy zakupie niewysokich  baterii kuchenny. Od dzisiaj użytkowanie kuchni jest zwyczajnie miłe i nad wyraz funkcjonalne. Zasięg wylewki tylko potwierdza jej wyjątkowość – przy 188 mm zasięgu wylewki wszystkie zadania okażą się dziecinnie proste i niezwykle przyjemne.
 
ŁazienkiABC.pl

Co istotne – bateria została stworzona przez estetów i dla estetów.  Widoczna dbałość o każdy detal, nieprzyzwoicie harmonijne linie korpusu i wylewki obiecujące rozkosz są tym, co w tej baterii kusi najbardziej.

Dla nieprzekonanych dodam tylko, że bateria Deante Gardenia dostępna jest w dwojakim wykończeniu kolorystycznym:
- bateria kuchenna Deante GARDENIA BEG B630 w kolorze chrom + czarny
- bateria kuchenna Deante GARDENIA BEG W630 w kolorze chrom + biel.

 
ŁazienkiABC.pl ŁazienkiABC.pl
Bateria kuchenna Deante Gardenia - wersja biel + chrom (BEG W630) i wersja czerń + chrom (BEG B630)

Siedmioletnia gwarancja, dziecinnie prosty montaż i serwis dojazdowy w razie ewentualnej  konieczności jest tym, co wodzi na pokuszenie jeszcze bardziej niż diabelsko-anielskie połączenie kolorów.
 

WIĘCEJ W KATEGORII Baterie łazienkowe

Jak zabrać się za remont łazienki?

Czytaj

Powiązani producenci

Deante

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów