Ulubione
Ultranowoczesność w zasięgu łazienki

Ultranowoczesność w zasięgu łazienki


Deska myjąca ViClean V02EL4 to innowacyjny produkt, który z pewnością doceni każdy wymagający użytkownik. ViClean wprowadza łazienkę w zupełnie nowy wymiar czystości, a także wygody. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości materiałów sprawiło, że powstał produkt doskonały – designerski i funkcjonalny jak żaden inny.

 


Inspiracja naturą


 

Wykorzystana nowoczesna tekstura materiału, której efektem jest doskonały kształt urzekający wyjątkowo cienkim wzornictwem sprawia, że pomimo zastosowanej technologii, deska ViClean nadal pozostaje lekka i subtelna. Wzór ViCean zachwyca kształtem - inspirowany jest konturem liścia bidet z ukrytymi przyłączami pozwala urządzeniu na harmonijne dopasowanie się do łazienki.

 


ViClean - komfort dzięki funkcjom bidetu

 
 

Deska myjąca WC wyposażona została w funkcje bidetu, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca w łazience, a przy tym jest o wiele bardziej praktyczne niż klasyczny bidet. Po skorzystaniu z miski WC nie ma potrzeby przechodzenia do bidetu ponieważ bidet jest dokładnie w tym samym miejscu. Zamontowana specjalistyczna wylewka, dzięki możliwości korzystania z kilku ustawień może mieć w zależności od naszych potrzeb – poszerzający się strumień wody ( z regulacją intensywności), oscylujący strumień wody (przód-tył), masaż wodny o zmiennej intensywności oraz co istotne – aż trzy stopnie regulacji temperatury wody, siły strumienia a nawet położenia dyszy. Z opisu produktu wynika, że jest to produkt praktycznie dedykowany ponieważ każdy użytkownik może idealnie dostosować go do swoich potrzeb.

Zdalne sterowanie ViClean jest gwarancją prostej i niezawodnej obsługi. Deska jest ogrzewana co oznacza koniec nieprzyjemnego uczucia siadania na wychłodzoną deskę WC. Zastosowanie technologii Villeroy&Boch SoftClosing pozwala na łagodne i ciche zamykanie pokrywy i deski. Niezwykle funkcjonalna może okazać się dla nas możliwość zaprogramowania aż trzech indywidualnych profili użytkownika, które możemy przełączać pomiędzy sobą – wszystko w zależności od potrzeb! Podświetlenie LED to wspaniałe rozwiązanie dla osób starszych i dzieci, a właściwie dla wszystkich – ułatwi nam ono korzystanie z miski WC nocą bez rozbudzania się przez zapalanie światła w łazience. 

  

Nowy wymiar czystości – zanieczyszczenia nie mają szans!

 

Po pierwsze – antybakteryjna powłoka i dysza z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Po drugie – inteligentna funkcja natrysku jonizowaną wodą z własnej instalacji. Po trzecie – idealne, opływowe kształty, wąskie krawędzie konstrukcji, a nawet automatyczne czyszczenie dyszy przed i po każdym użyciu. Połączenie nowoczesnych technologii sprawia, że otrzymujemy produkt ultranowoczesny, praktyczny a do tego niezwykle higieniczny. Koniec z zanieczyszczeniami i bakteriami. ViClean to nowy wymiar deski WC. Dodatkowo, choć ciężko w to uwierzyć, pomimo tak wielu zastosowań produkt ViClean jest EKOLOGICZNY! Zaoszczędza wodę pitną dzięki zastosowaniu zgodnego z normą EN 1717 urządzenia zapobiegającego przepływowi zwrotnemu.
 

ViClean-L to niespotykane dotychczas, idealne połączenie funkcjonalności i estetyki! Deska myjąca V02EL4 została skonstruowana we współpracy z Danielem Debiasi i Federico Sandri (założycielami renomowanej pracowni wzornictwa Something) i przeznaczona jest do komponowania z miskami WC SUBWAY 2.0 -  5614R5, 560050.

 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

POWIĄZANI PRODUCENCI