Umywalka Gardenia - inspirowana naturą

2016-02-02
Umywalka Gardenia - inspirowana naturą
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Umywalka Gardenia - inspirowana naturą

Umywalka Gardenia - inspirowana naturą

2016-02-02

Kolekcja baterii Gardenia szybko zdobyła uznanie Klientów, stając się jedną z najczęściej wybieranych serii. Marka Deante, wrażliwa na potrzeby Klientów jak zwykle wychodzi im naprzeciw – tym razem oddając w ręce użytkowników umywalkę nablatową – również o wdzięcznej nazwie Gardenia.

 

Delikatna umywalka - kwiat

 

Najnowszy produkt Deante przede wszystkim przyciąga uwagę ciekawym kształtem – przypomina elegancką misę. Zaokrąglone brzegi i doskonale wyważone proporcje to cechy charakterystyczne dla umywalki Gardenia. Uwieńczeniem pięknej całości jest wyoka jakość produktu. Zaokrąglenia i nachylenia nadające umywalce lekkość i delikatność wpisują się w aktualne trendy, które nadal zmierzają w kierunku minimalizmu. Brzegi Gardenii elegancko zwęzają się ku dołowi, a całość wykańcza deikatna wizualnie podstawa. Umywalka Gardenia to model pasujący do różnych modelii baterii -zarwóno do armatury o naturalnych kształtach jak i baterii o równych płaszczyznach i prodtych kątach. Jedynym „ograniczeniem” może być to, że zaleca się jednak wybór baterii z wysokim korpusem bądź podtynkowych – to pozwala na wydobycie z ich etetyki tego co najlepsze.


Bateria umywalkowa Gardenia z wysokim korpusem BEG-021K
Umywalka nablatowa Gardenia CDG 6U5S

Gardenia technicznie

 

Pomimo swojej wizulanej, pozornej lekkości i delikatności, które cechują umywalkę Gardenia, jest to produkt niezwykle solidnie wykonany. Wysokiej jakości surowce zastosowane przy produkcji umywalki stanowią gwarancję trwałości. Gardenia to umywalka o typie montażu nablatowym. Stosunkowo niewielkie rozmiary – 49x39x17,5 cm sprawiają, że Gardenia z powodzeniem może być montowana w mniejszych łazienkach. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest zachowana przestrzeń pod bletem umywalki – którą wykorzystać możemy w inny sposób i na przykład przeznaczyć na schowek. Produkt pokryty jest wysokiej jakośći szkliwem o śnieżnobiałym wykończeniu.

 

Model Gardenia CDG 6U5S stanowi idealne uzupełnienie kolekcji w skład której wchodzą również baterie łazienkowe. Przedstawiana umywalka z oczywistych względów nie posiada otworu pod baterię oraz przelewu, co nie zmienia faktu, że jest niezwykle praktycznym, a zarazem estetycznym produktem.  

Producent przekonany o wysokiej jakości i trwałości produktu, daje na niego aż 10 lat gwarancji.

WIĘCEJ W KATEGORII Baterie łazienkowe

Łazienka w przedszkolu – Jak ją zaprojektować?

Czytaj

Powiązani producenci

Deante

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów