Ulubione
Umywalka jak płatek róży Marmite SELMA 560C

Umywalka jak płatek róży Marmite SELMA 560C


Historia szwedzkiej marki Marmite rozpoczęła się ponad 40 lat temu w Szwecji. Piękne i zawsze na czasie wzornictwo, doskonała estetyka oraz wysoka jakość produktów to cechy które marka zawdzięcza skandynawskiemu pochodzeniu gdzie są to cenione wartości.

 

Przede wszystkim – prostota

 

Kluczem do sukcesu Marmite jest prostota i stawianie na ciągły rozwój. Elastyczność i szybkość reakcji na zmieniające się na rynku trendy pozostały niezmienne od początku działalności firmy. To właśnie one pozwalają marce na ciągły rozwój i doskonalenie. Unikatowe doświadczenie zdobyte dzięki długotrwałej współpracy z kluczowymi klientami z branży sanitarnej sprawiło, że Marmite jest obecnie znana i ceniona w wielu miejscach na świecie.

Dążenie do doskonałości, stawianie sobie wysoko poprzeczki – zarówno przy tworzeniu produktów jak i w obsłudze klienta to dla Marmite codzienność. Misją marki jest promowanie lanego marmuru poprzez najlepszy możliwy wygląd produktów, krótki czas dostaw, innowacyjne rozwiązania oraz odpowiedzialność za środowisko naturalne.

Warto wspomnieć, że produkty Marmite już na etapie projektowania tworzone są z niezwykłą starannością, a na etapie produkcji – dokładnością. Świadczy o tym ostatnio zdobyta nagroda – Red Dot Award 2016, otrzymana za wannę wolnostojącą Silvia.

 

Selma – umywalka jak płatek róży

 

Subtelny wygląd umywalki Selma, swoją delikatnością i przede wszystkim kształtem nawiązującym do płatka róży sprawia, że podoba się ona niemal wszystkim choć równocześnie jest wyjątkowa – oryginalna i designerska - co z pewnością doceni każdy pasjonat projektowania wnętrz. Niech nie zmyli nikogo jej niepozorny wygląd! Ta umywalka to wyjątkowa trwałość (gwarantowana przez materiał z jakiego została wykonana – lany marmur) zamknięta w subtelnej formie.

Praktyczny a zarazem dość uniwersalny wymiar umywalki 56x36,5 cm sprawia, że jest ona doskonała do każdego nowoczesnego wnętrza. Umywalka z racji swojej formy nie posiada otworu pod baterię ani przelewu. Do tego typu umywalki najlepiej komponują się baterie umywalkowe podtynkowe oraz wysokie baterie przeznaczone do stawiania na blacie.

 

Produkty marki Marmite, w tym umywalka nablatowa SELMA 560C to doskonały wybór dla każdego wymagającego Klienta, dodatkowo w całkiem niezłych cenach. Jeśli liczy się dla nas wysoka jakość wykonania na równi z aktualnymi trendami, a ponadto marzymy o czymś innym niż wybrali sąsiedzi, Marmite z pewnością okaże się trafnym wyborem!

 

 POWIĄZANI PRODUCENCI