Ulubione
Umywalki nablatowe Rea - Zobacz top 3 umywalek w 2022 roku!

Umywalki nablatowe Rea - Zobacz top 3 umywalek w 2022 roku!


Jak wspominaliśmy już wielokrotnie w poprzednich wpisach - aranżacja łazienki nie jest zadaniem prostym. Pomieszczenie to zazwyczaj jest niewielkie, a wymagania co do funkcjonalności, a także i estetyki wzrastają z każdym rokiem. Z pewnością jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia są umywalki. W roku 2022 jednymi z chętniej wybieranych w naszym sklepie, były umywalki nablatowe Rea. Jeśli chcesz poznać topowe serie tej marki oraz dowiedzieć się o nich czegoś więcej - koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

W jakich wnętrzach sprawdzą się umywalki nablatowe Rea?

Umywalki nablatowe Rea tak naprawdę sprawdzą się w wielu łazienkowych aranżacjach. Wybierane są chętnie do niewielkich łazienek. Ze względu bowiem na specyficzny sposób montażu nie zajmują miejsca w samej szafce. Poza tym ze względu na wyższy rant - korzysta się z nich komfortowo. Czynności takie, jak chociażby mycie twarzy są dużo prostsze. Chociaż przyznać trzeba, że umywalki nablatowe nie są wybierane przez projektantów wnętrz czy klientów indywidualnych ze względów praktycznych, a właśnie ze względu na swój design.

Estetyka umywalek nablatowych sprawia, że sprawdzą się one zarówno w łazienkach nowoczesnych czy minimalistycznych, jak i tych klasycznych czy retro. Poza tym umywalki nablatowe Rea wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku ogromną różnorodnością. W ofercie producenta znaleźć można nie tylko umywalki nablatowe białe Rea, ale także czarne, złote, srebrne, z ozdobnymi rantami czy ciekawymi wzorami. Tym samym można wybrać model, który będzie idealnie pasował do danego wnętrza, jego kolorystyki i charakteru.

umywalka Rea BELINDA SLIM

Umywalka Rea Sofia

Jednymi z chętniej wybieranych umywalek nablatowych marki Rea, są te z linii Sofia. Umywalki Rea Sofia są modelami kompaktowymi. Tym samym są idealną opcją do niewielkich łazienek lub toalet. Modele te dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: białym, srebrnym, srebrno - białym, złotym, złoto - białym, czarnym matowym oraz czarnym z połyskiem. Modele te nie posiadają otworu pod baterię, ani otworu przelewowego, co znacznie podnosi ich estetykę.

Umywalki Rea Sofia zazwyczaj wybierane są do aranżacji nowoczesnych. Trzeba przyznać, że przez oryginalne wzornictwo są ciekawą dekoracją wnętrza. Są elementem, który przyciąga wzrok. Do umywalek można dopasować baterie czy akcesoria, które będą w takiej samej barwie, lub będą ciekawym kontrastem kolorystycznym.

umywalka nablatowa Rea Sofia

Umywalka Rea Royal

Serią, która także zasługuje na wyróżnienie jest Rea Royal. Umywalki nablatowe Rea Royal mają od 60 do 63 cm szerokości. Tym samym sprawdzą się także w łazienkach średniej wielkości czy dużych. Również dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: biało - złotym, białym, czarnym matowym oraz matowy granit. To właśnie zresztą umywalki Rea Royal w kolorze matowy granit należą do najchętniej wybieranych. Zachwycają swoją estetyką oraz dopracowaniem detali. Model ten idealnie współgra ze złotymi akcesoriami, czy złotym korkiem klik - klak oraz baterią sztorcową.

Umywalki nablatowe Rea Royal ze względu na wyprofilowanie, kształt, optymalną głębokość oraz wymiary są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Ich atutem jest także przystępna cena.

złota umywalka nablatowa Rea ROYAL

Umywalka Belinda Slim

Umywalki Belinda Slim Rea są jednymi z tych, które wybierane są przede wszystkim do nowoczesnych aranżacji. Wyróżnikiem tej linii są cienkie ranty, które wyglądają niezwykle modernistycznie. Jednocześnie sprawiają, że nawet niewielkie umywalki posiadają znacznie więcej miejsca wewnątrz, niż te z klasycznymi rantami. Umywalki Rea Belinda Slim prezentują się lekko. Eksperci polecają je jako element wyposażenia niewielkich toalet czy łazienek, ponieważ nie przytłaczają, poza tym są bardzo praktyczne. Umywalki dostępne są w kolorze białym. Ciekawie komponują się z dodatkami oraz bateriami w różnych wersjach kolorystycznych.

umywalka nablatowa Rea PAMELA

Umywalki nablatowe Rea białe czy w innej wersji kolorystycznej?

Zdaje się, że bezpowrotnie minęły już czasy, gdy w łazienkach królowały białe płytki, biała ceramika oraz chromowane baterie. Obecnie wybór tych produktów - także kolorystyczny wszystkich elementów wyposażenia sprawia, że łazienkę można nie tylko urządzić na wiele sposobów, ale także sprawić, by była oryginalna, niesztampowa i zgodna z indywidualnym gustem domowników. Co prawda największym zainteresowaniem cieszą się obecnie białe umywalki Rea, jednak coraz chętniej wybierane są modele w kolorze złotym, czarnym czy srebrnym.

Białe umywalki są bardzo praktyczne, czyszczenie ich jest także bezproblemowe. Nie oznacza to jednak tego, że powinniśmy podczas wyboru kierować się tylko tymi względami. Poza tym umywalki, które posiadają białą część wewnętrzną a kolor z zewnątrz, będą praktycznie tak samo łatwe w utrzymaniu czystości, co te białe.

umywalka nablatowa Rea MARBEL

W jaki sposób dobrać baterię do umywalki?

Bateria umywalkowa oraz sama umywalka powinny stanowić idealny komplet. Powinny nie tylko pasować do siebie pod względem wizualnym, ale także i funkcjonalnym. Jeśli chodzi o umywalki nablatowe, najkorzystniej jest dobrać do nich baterie umywalkowe stojące (sztorcowe) wysokie lub ścienne natynkowe/podtynkowe.

Jeśli chodzi natomiast o samą ich formę, to w przypadku umywalek kwadratowych i prostokątnych sprawdzą się baterie o dosyć ostrych krawędziach. Będą one też pasować i dobrze komponować się w łazienkach nowoczesnych. Natomiast modele zaoblone - będą współgrały z owalnymi czy okrągłymi umywalkami. Tego typu modele zazwyczaj spotkać można w łazienkach utrzymanych w stylistyce skandynawskiej czy vintage.POWIĄZANI PRODUCENCI