Uniwersalna bateria kuchenna? Nemezja od Deante!

2016-03-09
Uniwersalna bateria kuchenna? Nemezja od Deante!
Weronika Sosnowska zdjecie
Weronika Sosnowska
Uniwersalna bateria kuchenna? Nemezja od Deante!

Uniwersalna bateria kuchenna? Nemezja od Deante!

2016-03-09

Nemezja to obecnie już nie tylko nazwa, która może zainteresować osoby projektujące ogród ale również nazwa stylowej i ekonomicznej baterii kuchennej! Nemezja BEN 766M i BEN 266M Deante to propozycje wprost stworzona do kuchni urządzonej w nowoczesnym stylu, jednak bez przepychu.

 

Nemezja – beż i grafit

 

Baterie proponowane przez znanego polskiego producenta słynącego m.in. z wysokiej jakości zlewozmywaków i armatury łazienkowej to odpowiedź na potrzeby prostej, estetycznej kuchni. Nemezja występuje w dwóch popularnych wariantach kolorystycznych – beżu i graficie, które ze względu na to, że są uniwersalnymi kolorami, pozwalają na wyposażenie dowolnego wnętrza kuchennego. Pomimo swojej uniwersalności baterie kuchenne BEN 766M i BEN 266M doskonale komponują się kolorystycznie ze zlewozmywakami granitowymi marki Deante w kolorach grafitowym i beżowym.Praktycznie w kuchni

 

Wylewka w kształcie litery F to praktyczne rozwiązanie zastosowane w tej baterii, pozwalające na łatwiejsze użycie jej, np. w sytuacji kiedy mamy brudne dłonie – przy tym rozwiązaniu bez problemu poradzimy sobie używając nadgarstka. Baterie Nemezja zaprojektowane zostały z myślą głównie o zlewach kompozytowych, dla których cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na zabrudzenia i ścieranie. Wysoko uniesiona wylewka ułatwia wykonywanie codziennych kuchennych czynności – nalewanie wody do czajnika, zmywanie naczyń o większych gabarytach i wiele innych codziennie wykonywanych prac kuchennych. Baterię Nemezja z wylewką typu F wyposażono w 40 mm głowicę. Baterie zostały objęte aż 7-letnim okresem gwarancji producenta.
 

 TUTAJ możesz zobaczyć jak wygląda bateria Nemzja w 360


 

Dlaczego Nemezja?

 

Baterie Nemezja poza wysoką jakością wykonania jaką gwarantuje nam producent charakteryzuje stosunkowo niewysoka cena, co jest sporym plusem szczególnie jeśli wynajmujemy mieszkanie lub nie stać nas aktualnie na inwestowanie w wyposażenie wnętrz.

WIĘCEJ W KATEGORII Baterie łazienkowe

Bateria kuchenna Grohe Eurocube 31255000 - doskonała jakość to podstawa

Czytaj

Powiązani producenci

Deante

Powiązane kategorie

Zamów
Zamów