Ulubione
Wanna SPLIT - nowość marki Koło

Wanna SPLIT - nowość marki Koło


Nieustanne wzbogacanie marki o nowe kolekcje jest bez wątpienia kluczem do sukcesu liderów branży sanitarnej. Wie o tym doskonale marka Koło - firma doskonale znana polskiemu konsumentowi już blisko pięćdziesiąt lat. Idąc z duchem zmian marka Koło wzbogaciła swoją ofertę o nową asymetryczna wannę Koło SPLIT.

Wanna Koło SPLIT została przemyślana w najdrobniejszych detalach – dzięki niezwykle nowoczesnemu połączeniu z dedykowanym parawanem nawannowym, wanna Koło SPLIT świetnie sprawdzi się zarówno do wyciszającej, odprężającej kąpieli, jak i energetycznego prysznica.

Polski konsument jest konsumentem niezwykle świadomym – świetnie wie jakich rozwiązań poszukuje, doskonale wie też jakie rozwiązanie sprawdzi się w jego łazience, nie szuka półśrodków. Polskiego konsumenta ciężko również przekonać do wymiarów niestandardowych – nad wyraz ceni sobie wygodę we własnej łazience. Marka Koło jako brend obecny kilka już dekad na polskim rynku sanitarnym bez wątpienia odnajduje się w potrzebach polskich użytkowników.

Z myślą o nich stworzył właśnie niezwykłą wannę Koło SPLIT, która mimo niedługiej jeszcze obecności w marce – nowość z kwietnia 2016 roku, cieszy się niecodziennym zainteresowaniem. Wanna SPLIT dostępna jest w trzech, najczęściej wybieranych przez użytkowników rozmiarach – 150x80 cm, 160x90 cm i 170x90 cm. Wanna Koło SPLIT dostępna jest w wersji lewej i prawej, dzięki czemu każdy zainteresowany świetnie dopasuje ją do swojego wnętrza.

Jak wspomnieliśmy, wanna Koło SPLIT jest wanną na wskroś przemyślaną. Wewnętrza przestrzeń i ergonomiczne kształty wanny zachęcają do zabawy w wodzie z dziećmi oraz długich, odprężających kąpieli z książką. Z kolei dla miłośników rześkich pobudek, rano w pośpiechu możemy wziąć szybki prysznic, dzięki zasłonięciu wanny szklanym parawanem, który zapobiegnie rozlewaniu się wody w łazience.  Wanna Koło Split z parawanem nawannowym z przezroczystego szkła pozwoli cieszyć się zarówno długimi, relaksującymi kąpielami, jak i szybkim, orzeźwiającym prysznicem.

Wanna Koło SPLIT została wykonana z grubego akrylu dzięki czemu jest niezwykle lekka, ale też w pełni komfortowa w użytkowaniu. Akryl jako jeden z najpopularniejszych obecnie materiałów sanitarnych gwarantuje przede wszystkim łatwość czyszczenia – odpowiednio dobrane środki czystości zagwarantują nam jej higieniczną czystość i nieskazitelną biel przez długie lata.

Co istotne dla wszystkich tych, którzy nad wyraz cenią sobie wygodę – odpływ wanny SPLIT  został umiejscowiony po środku wanny. Oznacza to, że w żadnym wypadku taki układ odpływu nie będzie przeszkadzał w długich relaksujących kąpielach – ani odpływ, ani wylewka baterii nie będzie  niekomfortowo uprzykrzała nam kąpieli. Dla zwiększenia naszego komfortu do wanny możemy jako dodatkową opcję, skompletować zagłówek, na którym oprzemy głowę podczas kąpieli. Specjalnie zaprojektowany kształt powoduje, że powierzchnia jest także niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.
Również parawan nawannowy, który został dedykowany do wszystkich rozmiarów wanny Koło SPLIT wykonany został z dbałością o najmniejsze detale – bezpieczne szkło, umieszczone w srebrnych profilach, składane  na trzy elementy nie tylko wygląda niezwykle estetycznie, ale przede wszystkim – należycie spełnia swoją funkcję.

Jak potwierdzają Ci, którzy dokonali już zakupu wanny Koło SPLIT – to najlepsze rozwiązanie na rynku.


PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Wanna narożna 160x90 prawa Koło SPLIT XWA1661000
 
Wanna narożna 150x80 prawa Koło SPLIT XWA1651000
 
Wanna narożna 150x80 lewa Koło SPLIT XWA1650000
 
Wanna narożna 160x90 lewa Koło SPLIT XWA1660000
 
Wanna narożna 170x90 prawa Koło SPLIT XWA1671000
 
Wanna narożna 170x90 lewa Koło SPLIT XWA1670000
 
POWIĄZANI PRODUCENCI
POWIĄZANE KATEGORIE
  1. Wanny
  2. Wanny narożne
  1. Wanny