Ulubione
Wiosenne porządki w łazience!

Wiosenne porządki w łazience!


Łazienka jest miejscem, w którym po prostu musi być czysto. Ze względu na to, jakie czynności są tam dokonywane, nie ma tam miejsca na kurz, brud i różnego typu osady. W łazience najczęściej panuje podwyższona temperatura i duża wilgoć. A są to najlepsze warunki do tego, by namnażały się tam bakterie i drobnoustroje, które mogą być groźne dla zdrowia. Gdy wśród domowników jest maluch, który zaczyna samodzielnie korzystać z łazienki – to należy dbać, o to miejsce jeszcze bardziej!

Podczas sprzątania łazienki ważna jest REGULARNOŚĆ. Gdy czynność ta robiona jest często, nie ma wtedy miejsca na to, by bakterie namnażały się. Na rynku są dostępne silne środki chemiczne, które z całą pewnością potrafią skutecznie poradzić sobie z usuwaniem różnego typu zanieczyszczeń.


Biodegradowalny środek chemiczny?

Nie każdy może, lub nie chce stosować tych agresywnych środków chemicznych. Posiadając szambo ekologiczne, nie można wręcz tego robić. Mając małe dziecko, obawiamy się stosowania tych najbardziej agresywnych środków. Czym w takich przypadkach najlepiej jest umyć łazienkę? Jak się okazuje na rynku są specjalne środki, które niekoniecznie muszą dużo kosztować, a są skuteczne. Jednym z produktów godnych polecenia, jest preparat do czyszczenia łazienki Deante ZZZ 000A. Zalecany jest on przede wszystkim do czyszczenia kabin prysznicowych, wanien emaliowanych i akrylowych. Tym samym preparatem można umyć zlewozmywaki stalowe, czy granitowe. Jest skuteczny w usuwaniu wszelkiego rodzaju smug i zacieków, oraz co najważniejsze - nie wymaga polerowania. Dzięki temu sprzątanie może przebiegać dużo szybciej i stać się przyjemniejszym rytuałem. Środek ten jest biodegrodawalny!

Czyszczenie sanitariatu jest chyba najmniej przyjemną czynnością. Najgorzej jest wtedy, gdy w związku z tym, że mamy tzw. twardą wodę często pojawiają się osady z kamienia wodnego, czy wapienne. Nie są one łatwe do wyczyszczenia. Koncentrat do czyszczenia silnych zabrudzeń sanitariatów Deante ZZZ OOOB, nie zawiera APEO, kwasu solnego i aldehydów. Produkt jest całkowicie biodegrodawalny, przez co jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego. Preparat ten nie tylko skutecznie usuwa uciążliwe osady z kamienia wodnego, ale także przeciwdziała osadzaniu się go.


Najlepsze środki chemiczne w atrakcyjnej cenie

Wiele osób myśli, że jeśli coś jest biodegrodawalne, to na pewno musi kosztować dużo. Jak się okazuje środki renomowanego polskiego producenta nie są drogie. Cena za nie, nie odbiega znacząco od tych preparatów, które są powszechnie dostępne w sklepach. W LazienkiABC.pl, wszystkie wyżej wymienione preparaty, można otrzymać w niskich i atrakcyjnych cenach! Od niedawna została wprowadzona opcja KUP W ZESTAWIE – dzięki temu, możemy kupić jednocześnie dwa środki przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni, oszczędzając na tym sporo pieniędzy a także i czasu.

Łazienka powinna być czyszczona zawsze regularnie. To dzięki temu czynność ta nie będzie męcząca i długa. Regularne czyszczone sanitariaty, wanny, kabiny prysznicowe, co jakiś czas wystarczy zalać tylko dobrymi środkami i przetrzeć szmatką. Nie trzeba ich polerować. Wiele elementów wyposażenia łazienki, jakie można współcześnie kupić, przystosowane są do tego, by można było je w niezwykle łatwy sposób wyczyścić. Kabiny prysznicowe wyposażane są w powłoki hydrofobowe, które „odpychają” cząsteczki wody, nie pozwalając pozostawać na powierzchni. Woda z kolei spływa razem z wszystkimi zanieczyszczeniami. Miski wc podwieszane, na ogół nie zawierają rantów, kołnierzy. Jest to rozwiązanie niezwykle higieniczne. Bakterie nie mają zakamarków, gdzie mogą się namnażać, a powierzchnię miski, można w niezwykle łatwy sposób wyczyścić.

 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

Koncentrat do czyszczenia silnych zabrudzeń sanitariatów Deante ZZZ 000B
 
Preparat do czyszczenia łazienki Deante ZZZ 000A
Wysyłka w 24h
Preparat do czyszczenia łazienk... Preparat do czyszczenia łazienki Deante ZZZ 000A
34,99 PLN 47,97 PLN Oszczędzasz 27%
 
Preparat czyszczący i pielęgnujący zlewozmywaki stalowe Deante ZZZ 000P
 
Preparat do impregnacji zlewozmywaków granitowych Deante
 
Preparat do usuwania tłustych zabrudzeń kuchennych Deante ZZZ 000K
 
 
POWIĄZANI PRODUCENCI