Ulubione
Zasłony prysznicowe - rewolucja w łazience niewielkim kosztem

Zasłony prysznicowe - rewolucja w łazience niewielkim kosztem


Rewolucja w naszej łazience wcale nie musi oznaczać wyburzania ścian, wymiany wanny czy kupna nowych baterii łazienkowych. Prawdziwa rewolucja zaczyna się od detali - zasłona prysznicowa jest tym elementem wyposażenia łazienki, który potrafi chyba najbardziej zaskakiwać i w błyskawicznym tempie zmienić wnętrze naszej łazienki nie do poznania.
Umiejętnie dobrana zasłona prysznicowa potrafi niewielkim kosztem po prostu odmienić i zaczarować naszą łazienkę.  Funkcja zasłonki prysznicowej wydaje się oczywista - w trakcie kąpieli ma chronić naszą łazienkę przed pomoczeniem, ma również odgradzać i zapewniać nieco intymności. Wyjątkowo dobrze dobrany detal zdradza gusta właściciela i nadaje łazience indywidualnego charakteru. Nie sztuką jest wykreować standardowe wnętrze, pełne uniwersalnego wyposażenia. Najważniejsze, aby łazienka w całości odpowiadała naszym potrzebom i oczekiwaniom reszty domowników.
ŁazienkiABC.pl

Zasłonka pod prysznic sprawdza się zwłaszcza w tym domu, w którym trudno wybrać między kabiną prysznicową, a wanną - umieszczona nad wanną pozwala swobodnie korzystać z niej niczym z prysznica przy jednoczesnym zachowaniu możliwości długich kąpieli.  Zasłonka prysznicowa świetnie sprawdzi się również jako zastępnik drzwi pod prysznic gdy mamy już zamontowany brodzik. Jest nie tylko dużo tańszym rozwiązaniem niż drzwi prysznicowe, ale przede wszystkim pozwala na wyrażenie osobowości właścicieli.  Taki niewielki drobiazg jak zasłonka prysznicowa jest także idealnym rozwiązaniem na sezonowych działkach, gdzie często po prostu łatwiej jest zakupić zasłonkę prysznicową niż inwestować w dużo droższe rozwiązanie. Bez tego drobnego, choć niezbędnego detalu, woda zaleje nam całe pomieszczenie.

Z doświadczenia polecamy wyłącznie dobrej jakości zasłony prysznicowe -  takie,  które skutecznie chronią, zabezpieczają łazienkę przed wodą podczas kąpieli. Świetnym rozwiązaniem będzie wodoszczelna zasłona prysznicowa z PCV przystosowana do zawieszania na karniszu, czyli tak zwanym drążku rozporowym.

Spośród  wielu zasłonek prysznicowych na rynku możemy znaleźć taką, która z całą pewnością sprawdzą się we wnętrzu naszej łazienki. W całej gamie zasłon pod prysznic znajdziemy te stworzone z myślą o dzieciach - w kolorowe żabki, niebieskie chmurki , a nawet klocki Lego. Miłośnicy abstrakcji zachwycą się zasłonkami pod prysznic w geometryczne wzory albo abstrakcyjnymi obrazami. Dla nieco mniej odważnych dekoratorów znajdą się zasłonki prysznicowe w jednolitych kolorach, które w łatwy sposób można dopasować  kolorystycznie do wnętrza swojej łazienki.


POWIĄZANI PRODUCENCI