Ulubione
Zestaw natryskowy termostatyczny Tres Eco-Term 1.90.385

Zestaw natryskowy termostatyczny Tres Eco-Term 1.90.385


Kategoria produktów, w której znajdują się zestawy natryskowe, jest w naszym sklepie jedną z najczęściej wyszukiwanych. Zestawy natryskowe są obecne w każdym domu, a tam gdzie jeszcze ich nie ma i tak zaraz się pojawią. To co nam oferują – przyjemność i relaks dostępny bez wychodzenia z domu jest nie do zastąpienia. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na wybór zestawu natryskowego z deszczownicą. Marka Tres od wielu lat specjalizująca się w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych zestawów natryskowych co roku rozszerza swój asortyment w oparciu o oczekiwania Klientów. Lwia część z nich posiada termostaty, jak na przykład zestaw Eco-Term 1.90.385.

 

 

Zestaw natryskowy

 

Zestaw natryskowy najczęściej składa się z tzw. punktowego zestawu natryskowego (uchwyt drążka, drążek, wąż prysznicowy i słuchawka prysznicowa), głowicy natryskowej i baterii – z termostatem lub bez, podobnie może być z wylewką wannową lub bez niej. To, jaki zestaw wybierzemy w dużej mierze zależy od naszych potrzeb, budżetu i jak ze wszystkim – gustu. Rynek sanitarny oferuje szeroki wybór armatury łazienkowej dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający Klient jest w stanie znaleźć zestaw idealny do swojej łazienki. Jak już zostało wspomniane, każdy z nas ma inny gust ale poza tym istnieją pewne ogólne, praktyczne wyznaczniki, którymi warto się kierować przy poszukiwaniu sprzętów do naszej łazienki. Jednym z nich jest wybór producenta. Warto stawiać na cenione marki, o których wiemy, że ich produkty charakteryzują się wysoką jakością i idą z duchem czasu – wdrażają innowacyjne rozwiązania i stosują nowoczesną technologię. Jedną z takich firm jest Tres. Z pewnością jest on producentem, którego możemy polecić powołując się na nasze doświadczenie w branży.

 

 Eco-Term 1.90.385 – dlaczego to dobry wybór?

 

Solidnie wykonany i klasyczny – to dwie wybijające się cechy zestawu natryskowego Eco-Term 1.90.385. Zestaw jest ekologiczny, a dzięki termostatowi utrzymamy stałą temperaturę wody, taką jaka nam odpowiada. Klienci cenią go za nowoczesny, ponadczasowy wygląd i solidne wykonanie.

 

Na zestaw składa się:

 

- bateria z termostatem w kształcie walca

- drążek o długości 110 cm

- deszczownica okrągła 23 cm

- pięciopozycyjna słuchawka prysznicowa

- wąż prysznicowy

 
 

 

Eco-Term 1.90.385 to dobry wybór jeśli szukamy zestawu który posłuży nam bezawaryjnie przez dłuższy czas. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnej łazience, nie zakłoci także porządku łazienki zaprojektowanej w innym stylu. Dzięki 5-pozycyjnej słuchawce i deszczownicy 23 cm zapewni nam wyczekiwany relaks po całym dniu i pozwoli się odprężyć w zaciszu łazienki. Gwarancja jaką daje producent zapewnia o wysokiej jakości zestawu i gwarantuje sprawne działanie sprzętu, a promocyjna cena w sklepie ŁazienkiABC.pl wyjątkowo zachęca by samemu przekonać się czy faktycznie zestaw jest warty zakupu.

 POWIĄZANI PRODUCENCI