Ulubione
Zestaw natryskowy z deszczownicą i baterią termostatyczną - Flat-Tres 204.387.02

Zestaw natryskowy z deszczownicą i baterią termostatyczną - Flat-Tres 204.387.02


Tres, hiszpańska marka, nieprzerwanie od ponad 40 lat zajmuje się integralną produkcją najwyższej jakości baterii kuchennych i łazienkowych oraz paneli z hydromasażem, brodzików natryskowych i akcesoriów łazienkowych. Szeroki asortyment i wysoka jakość produktów sprawiły, że marka jest znana na całym świecie. Produkty wychodzące spod znaku marki Tres wyróżnia przede wszystkim estetyka i wysoka jakość oferowanych produktów oraz wysoki stopień zastosowanej technologii.
 

Zestaw natryskowy – obecny w każdym domu

 

Jeszcze nie tak dawno zestaw natryskowy z deszczownicą zarezerowany był do ekskluzywnie wyposażonych łazienek i dla ludzi których zwyczajnie było na niego stać. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej – kompleksowe zestawy natryskowe dostępne są dla każdego. Istnieje mnogość możliwości i wariantów spośród których wybierać możemy zestaw natryskowy spełniający nasze oczekiwania. W zależności od dostępnych funkcji, estetyki, producenta i zastosowanych technologii różniły się będą one ceną i często jakością. Poniżej znajdziecie zestaw natryskowy, który z czystym sumieniem możemy polecić, oferujący walory estetyczne i jakościowe na wysokim poziomie a ponadto taki który nie wyczyści nam kieszeni.
Flat – Tres jakość marki Tres

 

Zestaw natryskowy 204.387.02 z kolekcji Flat-Tres to kompletne wyposażenie prysznica w niezbędną armaturą oraz bonus w postaci niezwykle relaksującej deszczowni, w którą został wyposażony. To wspaniałe połączenie jakości, funkcjonalności i relaksu w jednym - teraz dostępne na polskim rynku, w niewygórowanej jak na tego typu produkt cenie. Zestaw 204.387.02 wyposażony został przez producenta w:

 

  • baterię z termostatem sterowaną na pokrętło, ponadto posiadającą zintegrowany przełącznik z regulacją strumienia i funkcję Eco, bez której aktualnie nie może obyć się żadna dobra bateria natryskowa. Bateria przeznaczona jest do montażu ściennego i wykończona w chromie błyszczącym,

  • punktowy zestaw natryskowy składający się z 1-funkcyjnej (strumień deszczowy), okrągłej słuchawki prysznicowej 8 cm oraz węża w podwójnym oplocie, o długości 170 cm,

  • głowicy natryskowej – deszczownicy kwadratowej o wymiarze 20 cm, które jest optymalnym rozmiarem jeśli chodzi o głowicę z tym przeznaczeniem.

 Kupujesz podejrzanie tanio – kupisz dwa razy

 

 

Wybierając spośród wielu zestawów natryskowych dostępnych na rynku, zwrócić uwagę powinniśmy przede wszystkim na to aby przynajmniej kilka lat bezawaryjnie służył. Sprawdzić możemy to czytając opinie o produktach i producencie a także liczyć powinniśmy się z tym, że wysokiej jakości produktu nie da się kupić w cenie „marketowej”. Coraz częściej, na podstawie doświadczeń naszych Klientów przekonujemy się, że kto kupuje podejrzanie tanio, dwa razy traci. Stąd też zauważamy rosnący trend poszukiwania dobrej jakości produktów łazienkowych.

 

Dobrego jakościowo produktu, który będzie bezawaryjnie służył kilka lat nie kupisz w cenie marketowej. Coraz częściej przekonujemy się, że skąpy traci dwa razy stąd zauważalny jest trend do wyboru dobrej jakości produktów łazienkowych.

 

Wielokrotnie doradzając naszym Klientom proponujemy produkt marki Tres – są one nie tylko wykonane z dobrej jakości materiałów ale także precyzyjnie i estetycznie wykonane. Sposród zestawów natryskowych obecnie dobrym wyborem, w odpowiedniej cenie jest Flat-Tres 204.387.02.
 PRODUKTY Z ARTYKUŁU

 
POWIĄZANI PRODUCENCI