Ulubione
Bateria wannowa Hansgrohe LOGIS 71400000

Bateria wannowa Hansgrohe LOGIS 71400000

Nr katalogowy: 71400000 Symbol: 71400000 Producent: Hansgrohe Seria: Logis
Hansgrohe
Produkt z archiwum
Dostępność Produkt z archiwum
Koszt dostawy od: 11,99 zł
Więcej o kosztach dostawy
Przedpłata na konto, Kurier - [14,99 zł]
Przedpłata na konto, InPost Paczkomaty 24/7  - [11,99 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [16,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Kurier - [23,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, InPost Paczkomaty 24/7  - [16,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [25,99 zł]
369,28 PLN 596,08 PLN
Oszczędzasz 38%
226.80 zł
Bateria wannowa Hansgrohe LOGIS 71400000
 
  • Typ: bateria wannowa
  • Kształt: okrągła
  • Kolor: chrom
  • Styl: nowoczesna
  • Montaż: ścienna
  • Rozstaw [mm]: 150
  • Zasięg wylewki [mm]: 194
  • Przepływ wody [l/min]: 20
  • Wylewka: stała
  • Głowica: ceramiczna
  • Napowietrzacz: tak
  • Wyciągana wylewka: nie
  • Typ uchwytu: tradycyjny
  • Z przełącznikiem ciśnieniowym

Gwarancja 5 lat

Dane techniczne

Typ baterii Jednouchwytowa
Montaż Ścienny
Kolor Chrom błyszczący
Kształt baterii Okrągła
Ilu otworowa 2
Typ uchwytu Tradycyjny
Wylewka Stała
Zasięg wylewki 194 mm
Wyjścia na źródła wody 2 (dwudrożna)
Zestaw odpływowy Brak
Zestaw natryskowy Nie
Rodzaj głowicy Ceramiczna
Dodatkowe informacje System Air Power mieszający krople wody z powietrzem

Zastosowane technologie

Hansgrohe AirPower – Większa przyjemność, większa wydajność


Bateria zasysa powietrze i miesza je z napływającą wodą. Na litr wody przypadają około 3 litry powierza. Krople wody zmieszane z powietrzem są pełniejsze, lżejsze i bardziej miękkie. Oprócz większej przyjemności zyskujemy również spadek zużycia wody.

Filtr mosiężny z uszczelką do baterii ściennych 3/4
 
Zestaw prysznicowy Select E Vario / Porter C Hansgrohe CROMA 26425400
 
Zestaw prysznicowy Hansgrohe CROMETTA 85 27558000
 
Zestaw prysznicowy Hansgrohe CROMA 100 27592000
Film
W magazynie
Zestaw prysznicowy Hansgrohe CR...Zestaw prysznicowy Hansgrohe CROMA 100 27592000
241,01 PLN354,24 PLNOszczędzasz 31%
 
Zestaw prysznicowy 65 cm Hansgrohe CROMA 100  S 27717000
 
Zestaw prysznicowy 650 mm Vario Hansgrohe CROMA SELECT E 26582400 biały / chrom
 
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Raindance Select E 26621000
 
Zestaw prysznicowy Hansgrohe CROMA 100 27771000
Film
W magazynie
Zestaw prysznicowy Hansgrohe CR...Zestaw prysznicowy Hansgrohe CROMA 100 27771000
394,00 PLN585,48 PLNOszczędzasz 32%
 
Zestaw prysznicowy Hansgrohe PURAVIDA 27853400 biały / chrom
 
Zestaw prysznicowy Hansgrohe PURAVIDA 27853000
Film
Na zamówienie
Zestaw prysznicowy Hansgrohe PU...Zestaw prysznicowy Hansgrohe PURAVIDA 27853000
1470,00 PLN2309,94 PLNOszczędzasz 36%
 
Reduktor przepływu wody Deante ANR 091K
 
Preparat do czyszczenia łazienki Deante ZZZ 000A
 
Koncentrat do czyszczenia silnych zabrudzeń sanitariatów Deante ZZZ 000B
 
Pianka Czysta łazienka 500 ml HG
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Pianka Czysta łazienka 500 ml HGPianka Czysta łazienka 500 ml HG
39,99 PLN
 
Żel Czysta łazienka 500 ml HG
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Żel Czysta łazienka 500 ml HGŻel Czysta łazienka 500 ml HG
39,00 PLN
 
Środek do usuwania kamiennego osadu Błękitny 250 ml HG 100030129
 
Środek do usuwania kamienia i rdzy Błękitny 500 ml HG
 
Impregnat łazienkowy 250 ml HG 476030129
 
Bateria umywalkowa wysoka Hansgrohe LOGIS 71091000
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Bateria umywalkowa wysoka Hansg...Bateria umywalkowa wysoka Hansgrohe LOGIS 71091000
444,00 PLN690,03 PLNOszczędzasz 35%
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71107000
 
Bateria umywalkowa CoolStart Hansgrohe LOGIS 71102000
 
Bateria bidetowa Hansgrohe LOGIS 71204000
W magazynie
Bateria bidetowa Hansgrohe LOGI...Bateria bidetowa Hansgrohe LOGIS 71204000
314,00 PLN492,00 PLNOszczędzasz 36%
 
Bateria bidetowa 70 z rączką Bidette Hansgrohe LOGIS 71290000
 
Bateria umywalkowa CoolStart Hansgrohe LOGIS 71103000
 
Bateria wannowa Monotrou Hansgrohe LOGIS 71311000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71100000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71071000
 
Bateria wannowo-natryskowa 3-otworowa Hansgrohe LOGIS 71310000
 
Bateria wannowa ścienna Hansgrohe LOGIS 71401000
Produkt niedostępny
Bateria wannowa ścienna Hansgro...Bateria wannowa ścienna Hansgrohe LOGIS 71401000
421,00 PLN658,05 PLNOszczędzasz 36%
 
Bateria prysznicowa podtynkowa Hansgrohe LOGIS 71606000
 
Bateria wannowo-prysznicowa 4-otworowa Hansgrohe LOGIS 71314000
 
Bateria wannowa ścienna Hansgrohe LOGIS 7140000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71077000
 
Bateria umywalkowa CoolStart Hansgrohe LOGIS 71072000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71070000
 
Bateria prysznicowa ścienna Hansgrohe LOGIS 71600000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71090000
 
Bateria prysznicowa podtynkowa Hansgrohe LOGIS 71607000
 
Zawór odcinający podtynkowy Hansgrohe LOGIS 71970000
 
Zestaw podtynkowy kompletny CROMETTA E 240 Hansgrohe LOGIS PAK 6w1 52056484
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71101000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71130000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71120000
Na zamówienie
Bateria umywalkowa Hansgrohe LO...Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71120000
259,00 PLN394,83 PLNOszczędzasz 34%
 
Bateria umywalkowa CoolStart Hansgrohe LOGIS 71073000
 
Bateria prysznicowa podtynkowa Hansgrohe LOGIS 71666000
 
Bateria wannowo-prysznicowa 3-otworowa Hansgrohe LOGIS 71313000
 
Bateria prysznicowa podtynkowa Hansgrohe LOGIS 71605000
 
Bateria umywalkowa ścienna Hansgrohe LOGIS 71220000
 
Bateria wannowa 3-otworowa Hansgrohe LOGIS 71300000
 
Bateria prysznicowa ścienna Hansgrohe LOGIS 71601000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71078000
Na zamówienie
Bateria umywalkowa Hansgrohe LO...Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71078000
295,00 PLN460,02 PLNOszczędzasz 35%
 
Bateria bidetowa Hansgrohe LOGIS 71200000
W magazynie
Bateria bidetowa Hansgrohe LOGI...Bateria bidetowa Hansgrohe LOGIS 71200000
399,00 PLN623,61 PLNOszczędzasz 36%
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71104000
Na zamówienie
Bateria umywalkowa Hansgrohe LO...Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71104000
378,00 PLN591,63 PLNOszczędzasz 36%
 
Bateria prysznicowa ścienna Hansgrohe LOGIS 71630000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71074000
Na zamówienie
Bateria umywalkowa Hansgrohe LO...Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71074000
568,00 PLN886,83 PLNOszczędzasz 35%
 
Bateria wannowo-prysznicowa Monotrou Hansgrohe LOGIS 71312000
 
Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71131000
Na zamówienie
Bateria umywalkowa Hansgrohe LO...Bateria umywalkowa Hansgrohe LOGIS 71131000
578,00 PLN918,81 PLNOszczędzasz 37%
 
Bateria umywalkowa trzyotworowa Hansgrohe LOGIS 71133000
 
Bateria umywalkowa stojąca Hansgrohe LOGIS 71221000
 
Bateria wannowa podtynkowa Hansgrohe LOGIS 71406000
 
Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa Hansgrohe LOGIS 71405000
 
Bateria umywalkowa stojąca Hansgrohe LOGIS 71222000
 
Bateria kuchenna stojąca Hansgrohe LOGIS 71280000
 
Kartusz ceramiczny M3 / M2 Hansgrohe 92730000
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Kartusz ceramiczny M3 / M2 Hans...Kartusz ceramiczny M3 / M2 Hansgrohe 92730000
189,00 PLN237,39 PLNOszczędzasz 20%
 
Przełącznik natrysku do baterii wannowej Hansgrohe TALIS E2 97978000
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Przełącznik natrysku do baterii...Przełącznik natrysku do baterii wannowej Hansgrohe TALIS E2 97978000
169,00 PLN202,04 PLNOszczędzasz 16%
 
Uchwyt do baterii wannowej Hansgrohe LOGIS 92224000
 
Tłumik szumów Hansgrohe 96429000
 
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją opinią! Oceń produkt