Ulubione
Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa Kludi PROVITA 336600500

Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa Kludi PROVITA 336600500

Nr katalogowy: 336600500 Symbol: 336600500 EAN: 4021344062222 Producent: Kludi Seria: Provita
Kludi
Produkt z archiwum
Dostępność Produkt z archiwum
Koszt dostawy od: 9,49 zł
Więcej o kosztach dostawy
Przedpłata na konto, Kurier - [14,99 zł]
Przedpłata na konto, Paczkomaty 24/7  - [12,59 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w punkcie - Poczta Polska - [9,49 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [16,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Kurier - [23,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Paczkomaty 24/7  - [17,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w punkcie - Poczta Polska - [17,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [25,99 zł]
150,38 PLN 242,56 PLN
Oszczędzasz 38%
92.18 zł
Podtynkowa bateria wannowo-natryskowa, zestaw el. Zewnętrznych KLUDI PROVITA 336600500 chrom

  • zestaw natynkowych elementów wykończeniowych
  • automatyczny przełącznik natrysk/wanna
  • bez uchwytu klinicznego 7491005-00
  • bez uchwytu uniwersalnego 7493005-00

Do kompletowania z:
  • Kludi Flexx.Boxx 88077


Gwarancja 5 lat

Bateria ścienna bez hebla Kludi PROVITA 335370500
 
Bateria umywalkowa bez hebla Kludi PROVITA 333300500
 
Bateria ścienna bez hebla Kludi PROVITA 335320500
 
Bateria ścienna bez hebla Kludi PROVITA 335300500
 
Bateria ścienna bez hebla Kludi PROVITA 335360500
 
Uchwyt uniwersalny Kludi PROVITA 7493005-00
Na zamówienie
Uchwyt uniwersalny Kludi PROVIT...Uchwyt uniwersalny Kludi PROVITA 7493005-00
110,00 PLN177,74 PLNOszczędzasz 38%
 
Bateria umywalkowa bez hebla Kludi PROVITA 333360500
 
Bateria ścienna bez hebla Kludi PROVITA 335310500
 
Bateria ścienna bez hebla Kludi PROVITA 335330500
 
Uchwyt kliniczny Kludi PROVITA 7491005-00
Na zamówienie
Uchwyt kliniczny Kludi PROVITA ...Uchwyt kliniczny Kludi PROVITA 7491005-00
180,00 PLN215,74 PLNOszczędzasz 16%
 
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją opinią! Oceń produkt