Ulubione

Wyprzedaż magazynu ŁazienkiABC.pl

Bolce dystansowe (2szt.) Geberit 240.067.00.1

Bolce dystansowe (2szt.) Geberit 240.067.00.1

Nr katalogowy: 240.067.00.1 Symbol: 240067001 EAN: 4025416035251 Producent: Geberit Seria: Twinline
Dostępność Wysyłka w 24h
Sprawdź ilość sztuk
2 sztuk na magazynie.
Koszt dostawy od: 9,49 zł
Więcej o kosztach dostawy
Przedpłata na konto, Kurier - [14,99 zł]
Przedpłata na konto, Paczkomaty 24/7  - [11,99 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w punkcie - Poczta Polska - [9,49 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [16,99 zł]
Przedpłata na konto, Obsługa odbioru w Bydgoszczy - [24,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Kurier - [23,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Paczkomaty 24/7  - [16,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w punkcie - Poczta Polska - [17,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [25,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Obsługa odbioru w Bydgoszczy - [24,99 zł]
18,99 PLN
Ilość
Bolce dystansowe (2szt.) Geberit 240.067.00.1
 
  • Typ: bolce dystansowe
  • Materiał wykonania: tworzywo
  • Kolor: biały
  • Ilość sztuk w komplecie: 2
  • Długość elementu A [mm]: 125
  • Długość elementu B [mm]: 37
  • Zastosowanie: do przycisku spłukującego

Pasuje do:
 
  • Przycisku spłukującego do WC Geberit z serii TWINLINE
  • Przycisku spłukującego do WC Geberit z serii UNIFIX

Gwarancja 6 miesięcy

Dane techniczne

Kolor Biały
Szerokość 37 [mm]
Długość 125 [mm]
Zastosowanie Do przycisków
Popychacz do płytki Geberit TWINLINE 240.074.00.1
 
Blokada popychacza do przycisku Geberit TWINLINE 240.514.00.1
 
Sprężyna do przycisku Geberit 813.514.00.1
 
Komplet przedłużek do UP100 Geberit DELTA 240.058.00.1
 
Ramka do przycisku Geberit TWINLINE 240.513.00.1
 
Koncentrat do czyszczenia silnych zabrudzeń sanitariatów Deante ZZZ 000B
 
Preparat do czyszczenia łazienki Deante ZZZ 000A
Wysyłka w 24h
Preparat do czyszczenia łazienk... Preparat do czyszczenia łazienki Deante ZZZ 000A
34,99 PLN 47,97 PLN Oszczędzasz 27%
 
Żel Czysta łazienka 500 ml HG
 
Pianka Czysta łazienka 500 ml HG
 
Impregnat łazienkowy 250 ml HG 476030129
 
Przycisk spłukujacy 3-6 l do WC Geberit TWINLINE 115.888.11.1 biały
 
Przycisk spłukujacy do WC 3/6L Geberit TWINLINE 115.888.21.1
 
Przycisk spłukujący do WC UNIFIX Geberit HIGHLINE 115.151.00.1 stal nierdzewna
 
Przycisk spłukujący do WC UNIFIX Geberit 200 F 115.222.11.1 Biały
 
Przycisk spłukujący do WC UNIFIX Geberit 200 F 115.222.21.1 chrom
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Przycisk spłukujący do WC UNIFI... Przycisk spłukujący do WC UNIFIX Geberit 200 F 115.222.21.1 chrom
350,00 PLN 441,16 PLN Oszczędzasz 20%
 
Przycisk spłukujacy do WC UNIFIX TWINLINE Geberit 115.888.46.1 chrom mat
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Przycisk spłukujacy do WC UNIFI... Przycisk spłukujacy do WC UNIFIX TWINLINE Geberit 115.888.46.1 chrom mat
303,00 PLN 441,16 PLN Oszczędzasz 31%
 
Opinie o produkcie:
Bolce dystansowe (2szt.) Geberit 240.067.00.1

Średnia ocena klientów: opinii: 2
Oceń produkt
(1)
100%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
Wystawione: 18/01/2019 marco
Bolce dystansowe (2szt.) Geberit 240.067.00.1
Błyskawiczna obsługa i wysyłka. Zakupione w "ŁazienkiABC" bolce nie są dostępne w popularnych marketach budowlanych + dobra cena. Polecam
Wystawione: 26/11/2018 rodzynek
Bolce dystansowe (2szt.) Geberit 240.067.00.1
Towar, jak towar, po Gebericie wiadomo czego się spodziewać. Zakupy zrobione, przesyłka dostarczona.

KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ

Gniazdo bolca dystansowego Geberit 889.246.00.1
 
Płytka montażowa do przycisku AQUA Cersanit K99-0160
 
Zestaw mocujacy miski wiszącej Cersanit K99-0191
 
Uszczelka zaworu spustowego Koło SLIM 99235005
 
Popychacz do płytki Geberit TWINLINE 240.074.00.1
 
Nasadka Kozłowa Geberit 240.510.00.1
 
Uszczelka zaworu spustowego 63x32 mm Geberit 816.418.00.1
 
Bolce dystansowe Geberit 240.173.00.1