Ulubione

Części zamienne do stelaży podtynkowych

grid lista Porównaj produkty
Spłuczka bez zaworów do stelaża Technic Koło 99169001-000
 
Wsporniki dystansowe Tece TECEprofil 9380000
24h w magazynie
Wsporniki dystansowe Tece TECEp... Wsporniki dystansowe Tece TECEprofil 9380000
45,45 PLN 62,73 PLN Oszczędzasz 27%
 
Wsporniki dystansowe Geberit 111.815.00.1
 
Linka do przycisku 2V Sanit 0275500 czarna
 
Linka do przycisku 2V Sanit 0276900 czerwona
 
Uszczelka kielicha dopływowego PE d45 Geberit 362.771.00.1
 
Mocowania ścienne do 995, 995N Sanit 1725700T000
 
Śruby montażowe do przycisków małych Sanit 0123100
 
Śruby montażowe do przycisków dużych Sanit 0108400
 
Komplet śrub PCV do zestawu podtynkowego AQUA Cersanit K97-046
 
Płytka ochronna Grohe 42231000
 
Mocowanie zaworu napełniającego Grohe 42246000
 
Wsporniki dystansowe Geberit DUOFIXBasic 111813001
 
Popychacz do płytki Geberit TWINLINE 240.074.00.1
 
Bolce dystansowe (2szt.) Geberit 240.067.00.1
 
 
Płytka pod klapkę /przycisk zestawu podtynkowego Sanit 0101900
 
Bolce dystansowe Geberit 241.465.00.1
 
Popychacz do przycisku Koło 99169012
 
Zawór odcinający + hak Koło 99169004
 
Ramka do przycisku stelażą podtynkowego Koło TECHNIC 99169014
 
Zestaw mocujący rury Koło 99169011
 
Teleskop do przycisku Koło 99169013
 
Element spowalniający spłukiwanie Koło 99169008-000
 
Dozownik do przycisku Koło 99169015
 
Zestaw dopływowy do Pisuaru Schell 31050099
 
Spinka zatrzaskowa do kolana odpływowego Tece 9.820.042
 
 
Dźwignia zaworu pływakowego z uszczelką Tece 9.820.010
 
Korpus z dźwigienkami Tece 9.820.016
 
Płytka maskująca z pokrętłami Tece 9.820.017
 
Nasadka Kozłowa Geberit 240.510.00.1
 
Skrzynka ochronna UP320 Geberit DUOFIX 241.826.00.1
 
Nasada kozłowa do UP 100 Geberit 241.349.00.1
 
36 60 120 produktów na stronie

Artykuły Sprawdź wszystkie