Ulubione

Części zamienne do stelaży podtynkowych

grid lista Porównaj produkty
Mocowanie stelaża proste Tece PROFIL 9380300
Wsporniki dystansowe Geberit DUOFIXBasic 111813001
Uszczelka kielicha dopływowego PE d45 Geberit 362.771.00.1
Mocowania ścienne do 995, 995N Sanit 1725700T000
Śruby montażowe do przycisków małych Sanit 0123100
Linka do przycisku 2V Sanit 0275500 czarna
Linka do przycisku 2V Sanit 0276900 czerwona
Bolce dystansowe (2szt.) Geberit 240.067.00.1
Bolce dystansowe Geberit 241.465.00.1
Zestaw mocujący rury Koło 99169011
Outlet

Zestaw mocujący rury Koło 99169011

Zestaw mocujący rury Koło 99169011
9,99 PLN 27,06 PLN Oszczędzasz 63%
Wysyłka w 24h
Teleskop do przycisku Koło 99169013
Element spowalniający spłukiwanie Koło 99169008-000
Zestaw dopływowy do Pisuaru Schell 31050099
Korpus z dźwigienkami Tece 9.820.016
Płytka maskująca z pokrętłami Tece 9.820.017
Zawór kątowy Geberit 216.599.00.1
Nasadka Kozłowa Geberit 240.510.00.1
Nasada kozłowa do UP 100 Geberit 241.349.00.1
Płytka ochronna do UP 100 Geberit 241.343.00.1
Ramka do przycisków Geberit DELTA 242.274.00.1
36 60 120 produktów na stronie

Artykuły Sprawdź wszystkie

Indywidualna wycena