Ulubione

Nasze wartości


LazienkiABC.pl - nasze wartościPomysł – staramy się spełnić Państwa marzenia o najbardziej oryginalnej łazience.  Staramy się podsuwać nasze pomysły, gdy Państwu, w gąszczu produktów zabraknie już weny twórczej.

Fachowość
– to podstawa w naszej branży. W swojej załodze mamy wyłącznie fachowców znających branżę łazienkową od podszewki dla których to nie tylko praca - to wyzwanie i radość z niej płynąca.

Człowiek – za każdym numerem zamówienia widzimy przede wszystkim człowieka, nie tylko suche cyfry. Staramy się zrozumieć wszystkie życiowe sytuacje i w razie  ewentualnych problemów zaproponować  najlepsze rozwiązanie.

Pieniądze
– dbamy o Państwa portfele. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najbardziej funkcjonalnymi i dopasowanymi do indywidualnych potrzeb. Nie uszczęśliwiamy również naszych Klientów na siłę ;))

Elastyczność - Baza produktowa naszego sklepu to dopiero początek. Jeśli łazienka, którą chcą Państwo stworzyć składa się z elementów niewidocznych w naszej ofercie, zrobimy wszystko, żeby ta układanka była kompletna. Zdajemy sobie sprawę jak wiele dla naszych Klientów znaczy oryginalna łazienka i zrobimy wszystko by marzenie o niej spełnić.

Profesjonalizm
- Stawiamy na jakość, nie akceptujemy półśrodków. Angażujemy się w 100 procentach. Jesteśmy profesjonalistami. Podejmujemy wyzwania.

Kontakt – jesteśmy sklepem internetowym, ale stawiamy na pełen, nieustanny kontakt z Klientem. Jesteśmy do pełnej Państwa dyspozycji. Nie boimy się trudnych pytań. Nawet gdy nie znamy na niektóre z nich odpowiedzi – szukamy ich u producentów, by Państwu wyjaśnić, dobrze doradzić.

Indywidualność – dla nas nie ma dwóch podobnych zamówień, dwóch podobnych Klientów. Cenimy Ciebie jako Ciebie, są Państwo dla nas wyjątkowi i w sposób indywidualny podchodzimy do każdego zamówienia.

Pasja – jesteśmy pasjonatami, pracujemy w branży, którą znamy i w której lubimy pracować. Kochamy to, co robimy i staramy się robić to z wielkim sercem i zaangażowaniem każdego dnia.

Bezpieczeństwo
– na każdym kroku dbamy o bezpieczeństwo: Twojego zamówienia, Twojej przesyłki, Twoich danych.

Chęci – ciągle chce nam się więcej. Chce nam się chcieć!

Jesteśmy tu dla Ciebie ;-)