Ulubione

Bezpieczne pakowanie

Produkty oferowane w naszym sklepie to często towary, które wymagają szczególnego traktowania, zwłaszcza podczas transportu. Dbając o to, by zamówione produkty dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym z należytą dbałością pakujemy wysyłane do Państwa artykuły.

Ponieważ zadowolenie z zakupów dokonanych w naszym sklepie przez Klientów stanowi dla nas priorytet, nieustannie dbamy o to, aby trafiały do Państwa wyłącznie produkty pełnowartościowe, bez żadnych, nawet najmniejszych wad – dlatego też stan wszystkich wysyłanych do Państwa towarów sprawdzany jest jeszcze przed pakowaniem przez pracowników naszej firmy.

Jak przebiega proces pakowania w sklepie ŁazienkiABC.pl?

Wszystkie zamówione przez Państwa produkty przed wysyłką bardzo dokładnie oglądane są przez naszego pracownika. Po upewnieniu się, że produkt do wysyłki znajduje się w stanie idealnym, i wszystkie elementy, które powinny znaleźć się razem z nim w opakowaniu (w zależności od producenta mogą być to np. uszczelki, śrubki, zaworki etc.) są kompletne, zostaje on bezpiecznie ułożony w opakowaniu. Dla celów bezpieczeństwa produkt zostaje zabezpieczony tzw. wypełniaczami, których zadaniem jest bezpieczne wypełnienie przestrzeni w pudełkach, tak by zamówiony produkt nie doznał żadnego uszczerbku w trakcie transportu. W niektórych przypadkach zamiennie z wypełniaczami stosujemy folię bąbelkową, którą dokładnie owijamy zakupione przez Państwa produkty. Tak przygotowany do wysyłki pojedynczy karton zostaje szczelnie owinięty foliopakiem przygotowanym przez firmy kurierskie do transportu, a także naszą firmową taśmą pakową. Na tak przygotowanej paczce naklejone zostają przede wszystkim oznakowania służące bezpiecznemu transportowi: nie rzucać, uwaga szkło, góra-dół. Do tak zabezpieczonego opakowania włożony i zaklejony zostaje list przewozowy.


Mniejsze części zamienne w procesie pakowania, po dokładnym ich sprawdzeniu, owijane są dokładnie folią bąbelkową, a potem także owijaczem kartonowym. Następnie nasz pracownik pakuje je do foliopaku firmy kurierskiej. Tak przygotowana przesyłka otrzymuje oznakowania bezpieczeństwa: ostrożnie, szkło, góra-dół, a na samym końcu zostaje na przesyłkę naklejona specjalna przezroczysta kangurka, w której znajduje się list przewozowy.


W przypadku zamówienia przez Państwa kilku towarów znajdujących się w osobnych kartonach, w końcowym procesie pakowania, całość przesyłki zostaje owinięta czarną folią pakową, dzięki czemu przesyłka tworzy jeden całościowy element. Wypełnienie każdego pojedynczego kartonu wypełniaczami, a także dokładne scalenie przesyłki w spójną całość zapewnia bezpieczny transport Państwa przesyłki. Dodatkowo, tak zapakowana paczka zostaje oznakowana symbolami: uwaga szkło, ostrożnie, góra – dół. Na koniec paczka zostaje oklejona zamykaną kangurką – przezroczystą koszulką, w której znajduje się odpowiedni list przewozowy.

Produkty wielkogabarytowe czy też ceramika ze względu na swoje rozmiary, a także wyjątkową delikatność produktu charakteryzują się indywidualnym sposobem pakowania - sposób ten zależy po prostu od rodzaju pakowanego towaru. Każdy taki produkt po dokładnym obejrzeniu przez naszego pracownika i wstępnym jego zapakowaniu, umieszczony zostaje na drewnianej palecie lub półpalecie, która zapewnia stabilność podczas transportu. Umieszczony w ten sposób produkt dodatkowo zostaje zabezpieczony specjalnymi taśmami, których zadaniem jest utrzymanie produktu na palecie podczas jej transportu. Każda taka przesyłka zyskuje wspomniane już wcześniej oznaczenia bezpieczeństwa: ostrożnie, szkło, góra-dół, a także na samym końcu zamykaną kangórkę, w której znajduje się list przewozowy.


 


W przypadku produktów, które nie klasyfikują się do wymienionego wyżej sposobu pakowania, stosujemy inny, równie bezpieczny sposób pakowania, tak by wszystkie zamówione przez Państwa produkty zostały Państwu dostarczone w stanie idealnym.Sprawdź jak bezpiecznie pakujemy paczki

SPRAWDŹ JAK BEZPIECZNIE PAKUJEMY PACZKI!