Ulubione

Certyfikaty i wyróżnienia

                  CERTYFIKAT DBAŁOŚCI O PRAWA KONSUMENTA

Jest nam niezmiennie miło poinformować, że sklep ŁazienkiABC.pl został wyróżniony Certyfikatem Dbałości o Prawa Konsumenta. Mając na uwadze najwyższą jakość obsługi, zapewniamy o stosowaniu się do założeń regulaminu dotyczącego przestrzegania zasad związanych z prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz reklamacją towaru.

Jako sklep prokonsumencki dokładamy wszelkich starań, by obsługa Klienta odbywała się zgodnie z najwyższymi standardami. Nieustannie poszerzana oferta, doświadczona kadra pracownicza, profesjonalizm oraz skrupulatność na każdym etapie realizacji zamówień, to bez wątpienia jedne z naszych największych atutów.

Poniżej prezentujemy certyfikat, który jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Zobacz przyznany nam przez Serwis Prokonsumencki.pl certyfikat          Nagroda e-GAZELE BIZNESU 2017

Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient realizujący zamówienie w naszym sklepie otoczony był niezwykłą troską, bezpieczeństwem i miał 100% poczucie zadowolenia z zakupów u nas dokonanych. Dokładamy wszelkich starań, żeby opisy produktów prezentowanych na naszych stronach były niezwykle skrupulatne i rzetelne – swoją wiedzę i doświadczenie opieramy również na informacjach płynących bezpośrednio od producentów, aby zasłużyć na Państwa pełne zadowolenie. O jakości naszych usług i obsługi mogą świadczyć poniższe nagrody i certyfikaty:

Zobacz przyznaną nam nagrodę e-Gazeli Biznesu 2017                                                            Nagroda e-GAZELE BIZNESU 2016

ŁazienkiABC.plNiezwykle miło nam poinformować, że w roku 2016 trzeci raz z rzędu trafiła w nasze ręce statuetka e- Gazeli Biznesu 2016. Nieustannie dbamy o ciągły rozwój naszej firmy, wynikiem czego już po raz trzeci nasza firma została uznana za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w naszym województwie.

                                                      Zobacz przyznaną nam nagrodę e-Gazeli Biznesu 2016   Zobacz galerię zdjęć z gali e-Gazeli Biznesu 2016

                                                            Nagroda e-GAZELE BIZNESU 2015

ŁazienkiABC.pl Drugi raz z rzędu nasza firma otrzymała wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich firm - otrzymana statuetka e-Gazeli Biznesu 2015 dowodzi, że w województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm.

                                                       Zobacz przyznaną nam nagrodę e-Gazeli Biznesu 2015  Zobacz galerię zdjęć z gali e-Gazel Biznesu 2015 w Sopocie
                                           


                                                            Nagroda e-GAZELE BIZNESU 2014

ŁazienkiABC.plW opublikowanym właśnie rankingu Pulsu Biznesu sklep ŁazienkiABC.pl został uznany za jedną z najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich firm otrzymując statuetkę e-Gazeli Biznesu 2014 roku.  W tym prestiżowym rankingu nasz sklep  uznany zostały za jedną z najlepszych firm w województwie kujawsko-pomorskim.

                                                           Przeczytaj relację w prasie i zobacz przyznaną nam nagrodę e-Gazeli Biznesu 2014!                                                            Partner CLUB ROCA PLATINUM

ŁazienkiABC.plSzanujemy długotrwałe, dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi – wiemy, że to procentuje. Od roku 2015 jesteśmy Platynowym Partnerem marki Roca. To wyróżnienie gwarantuje przynależność naszej firmy do międzynarodowego klubu Roca, a dla Państwa fakt ten w łatwy sposób przedłuża gwarancję na produkty marki Roca zakupione w naszej firmie.
                                                            Certyfikat ZAUFANE OPINIE

ŁazienkiABC.plSklep ŁazienkiABC.pl nieustannie od kilku już lat cieszy się Państwa zaufaniem, czego potwierdzeniem są zaufane opinie na nasz temat w serwisie Ceneo.pl Poleca nas 97% kupujących – wystawiając nam pochlebną opinię na temat szybkości dostawy i jakości naszej obsługi!

                                                  Zobacz pozytywne opinie o sklepie ŁazienkiABC.pl                                                            Certyfikat PROGRAMu OCHRONY KUPUJĄCYCH

ŁazienkiABC.plW trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa zakupów składanych w naszym sklepie dobrowolnie przystąpiliśmy do Programu Ochrony Kupujących serwisu Ceneo (POK), który gwarantuje Klientowi rekompensatę do 10 000 zł w przypadku, gdy ten nie otrzymał zamówionego towaru lub znacznie różni się on od opisywanego w ofercie.                                                            Certyfikat WIARYGODNE OPINIE / SŁUCHAM SWOICH KLIENTÓW

ŁazienkiABC.plDzięki Państwa pozytywnych opiniom na nasz temat zajmujemy wysoką pozycję w rankingu serwisu Opineo.pl  - aż 98% klientów poleca nasz sklep! To dowód na to, że jakość obsługi i pełne zadowolenie każdego klienta jest dla nas priorytetem. Dziękujemy za zaufanie!

           Zobacz opinie o naszym sklepie w serwisie Opineo.pl
Certyfikat PŁACĘ TERMINOWO
ŁazienkiABC.pl
Przyznany nam certyfikat świadczy o tym, że zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji biznesowych, a także partnerskich i dokładamy wszelkich starań, aby spełniać zachowania biznesowe oparte na zasadach etyki i uczciwości.

                                                          Zobacz certyfikat Płacę Terminowo przyznany naszemu sklepowi.