Ulubione

Dostawa

Dostawa transportem LazienkiABC.pl

Dla adresów dostawy w Bydgoszczy i okolicach proponujemy nasz firmowy transport. Jest to dużo tańszy i znacznie szybszy sposób dostawy niż tradycyjna firma kurierska, zwłaszcza w transporcie i dostawie produktów wymagających wyjątkowo bezpiecznego pakowania i przewozu: ceramika, wielkogabarytowe produkty, płytki. Dodatkową korzyścią jest możliwość dopasowania czasowego tak, aby otrzymali Państwo dostawę zamówionych produktów o dogodnej dla siebie porze.

W przypadku wyboru dostawy naszym firmowym autem możliwa jest także opcja dostawy z wniesieniem. Ta dodatkowa usługa wyceniana jest w sposób indywidualny w zależności od zamówionych produktów.

W celu dodatkowych informacji i wyceny usługi wniesienia zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Państwa zamówienia, albo bezpośrednio z Działem Handlowym pod numerem telefonu: 52 569 99 41.

Dostawa firmą kurierską Schenker

Kurier ma w podstawowym obowiązku dostarczyć Państwu przesyłkę do lokalu pod warunkiem, że jest to niewielka paczka, to znaczy nie przekraczająca 30 kg, o długości nie przekraczającej 150 cm oraz objętości nie przekraczającej 0,2 m3.

Wyłączone z tego obowiązku są natomiast:
- przesyłki na palecie - jak np. kompakty, kabiny, wanny
- paczki dłuższe niż 150 cm lub cięższe niz 30 kg lub o objętości większej niż 0,2 m sześciennego


W przypadku towarów dostarczonych na palecie dostępna jest usługa wniesienia za dodatkową opłatą, ale dotyczy ona tylko tych produktów z palety, których waga nie przekracza 30 kg. W celu zamówienia usługi wniesienia prosimy o informację w polu „komentarz” podczas składania zamówienia.