Ulubione

Dlaczego MY?

 
 
NISKIE CENY

Przede wszystkim dbamy o Państwa portfele. Nie zawsze te najdroższe rozwiązania są najbardziej funkcjonalnymi i dopasowanymi do indywidualnych potrzeb. Nie uszczęśliwiamy również naszych Klientów na siłę ;))


Państwa portfel jest u nas bezpieczny!

 
SPRAWDZONY SPRZEDAWCA

Ciężko pracujemy każdego dnia na status zaufanego sprzedawcy przyznany nam przez portal Ceneo i Opineo. To nasi klienci docenili nas za wysoki poziom obsługi, profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie nieustannie nagradzając nas wysokimi ocenami w ankietach. To właśnie ta najbardziej obiektywna z możliwych opinia motywuje nas do bycia jeszcze lepszym!

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Każdy produkt prezentowany na stronach naszego sklepu jest produktem w pierwszym gatunku, który pochodzi bezpośrednio od producenta, albo od polskiego dystrybutora. Dbając o najwyższą jakość całego procesu zakupów dbamy by w pełni byli Państwo usatysfakcjonowani wyborem naszego sklepu dlatego dokładnie sprawdzamy każdy towar, który do Państwa wysyłamy. Nasza rzetelność, fachowość i profesjonalizm bezpośrednio przekłada się na gwarancję najwyższej jakości, którą zapewniamy Państwu już od pierwszych kroków w naszym sklepie.

 
SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW

Nieustannie staramy się prezentować Państwu rozmaite produkty znanych i nieco mniej znanych producentów by spełnić Państwa marzenia o własnej, oryginalnej łazience. W bazie naszego sklepu znajdą Państwo ponad 60 tysięcy produktów światowych marek branży łazienkowej, z całą pewnością każdy z Państwa znajdzie produkty dla siebie. Jeśli jednak marzą Państwo o czymś do swojej łazienki, czego u nas nie udało się znaleźć – postaramy się zrobić wszystko, by wszystkie elementy łazienkowej układanki tworzyły całość.

 
PROFESJONALNE DORADZTWO

W swojej załodze mamy wyłącznie fachowców znających branżę łazienkową od podszewki, dla których to nie tylko praca - to wyzwanie i radość z niej płynąca. Jesteśmy pasjonatami, pracujemy w branży, którą znamy i w której lubimy pracować. Kochamy to, co robimy i staramy się robić to z wielkim sercem i zaangażowaniem każdego dnia. Chętnie odpowiadamy na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Stawiamy na jakość, nie akceptujemy półśrodków. Angażujemy się w 100 procentach. Jesteśmy profesjonalistami. Podejmujemy wyzwania.

 
CIĄGŁA INFORMACJA O ZAMÓWIENIU

Wiedząc jak ważna jest dla Państwa informacja o statusie zamówienia, wychodzimy Państwu naprzeciw informując na każdym kroku o jego statusie. Informację taką otrzymują Państwo drogą e-mailową. Od chwili złożenia zamówienia w naszym sklepie mają Państwo również pełen nieograniczony dostęp do samodzielnego sprawdzania statusu: zarówno statusu zamówienia, jak i statusu przesyłki.

 
WYŁĄCZNIE ORYGINALNE PRODUKTY

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Oznacza to, że mają Państwo pewność, że kupując w naszym sklepie otrzymają Państwo w 100% oryginalny towar. W naszym sklepie otrzymają Państwo wyłącznie towar w pierwszym gatunku – z całą pewnością będzie to gwarancją udanych zakupów.


Wszystkie ceny podane na stronach internetowych sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT).


Na każdy sprzedany towar wystawiany jest stosowny uzgodniony z klientem dokument księgowy (paragon lub faktura), który wysyłany jest wraz z zamówionym towarem.

 
GWARANCJA DOSTARCZENIA PRZESYŁKI

Zdajemy sobie sprawę, że gwarancja dostarczenia przesyłki jest dla Państwa priorytetem, zwłaszcza kupując za pośrednictwem Internetu. Dlatego też wraz z wysłaniem do Państwa towaru otrzymują od nas Państwo gwarancję dostarczenia do Państwa przesyłki.

 
BEZPIECZEŃSTWO KUPUJĄCEGO

Na każdym kroku dbamy o bezpieczeństwo: Państwa zamówienia, Państwa przesyłki, Państwa danych. Wiemy, jak ważne dla kupującego jest bezpieczeństwo jego zakupów, zwłaszcza w internecie.

Z nami możesz być bezpieczny :

Program Ochrony Kupujących Ceneo zapewnia Państwu rekompensatę do 10 tysięcy złotych w przypadku gdy dokonali Państwo zakupu przez serwis Ceneo, a nie otrzymali Państwo zakupionego towaru – tylko certyfikat bezpieczeństwa zakupów da Państwu 100% pewności udanej transakcji!

Posiadany przez nas certyfikat homeSSL od pierwszej sekundy wejścia na stronę naszego sklepu chroni Państwa dane. Jesteśmy pod auspicjami Generalnej Inspekcji Ochrony Danych Osobowych co daje gwarancję, że Państwa dane pozostawione w naszym sklepie wykorzystywane są zgodnie z prawem i dobrem konsumenta.

 
UBEZPIECZONA PRZESYŁKA

Dbając o jak najwyższy poziom świadczonych dla Państwa usług i najwyższe bezpieczeństwo Państwa zamówień każda przesyłka zamówionego w naszym sklepie towaru jest objęta dodatkowym ubezpieczeniem na czas transportu – co istotne, nie jest ona dla Państwa dodatkowo płatna. Dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się w chwili nadania przesyłki, czyli przyjęcia przesyłki od nadawcy, a kończy w momencie przyjęcia przesyłki przez odbiorcę.

To ubezpieczenie przesyłki w żadnym wypadku nie zwalnia kuriera od należytego dbania o powierzoną mu przesyłkę, zapewnia jednak pełne bezpieczeństwo Państwa zamówienia w trakcie transportu i ewentualny zwrot kosztów w przypadku zagubienia przesyłki lub jej uszkodzenia z winy firmy kurierskiej.

 
JESTEŚ WYJĄTKOWYM KLIENTEM

Nie ma dla nas dwóch podobnych zamówień, dwóch podobnych Klientów. Cenimy Ciebie jako Ciebie, są Państwo dla nas wyjątkowi i w sposób indywidualny podchodzimy do każdego zamówienia bez względu na jego wartość.

100% SATYSFAKCJI Z ZAKUPÓW

Każdy produkt prezentowany na stronach naszego sklepu jest produktem w pierwszym gatunku, nie posiadający żadnych wad fizycznych. Tylko zakup takich produktów bowiem zapewni Państwu 100% satysfakcji z zakupów. Również nasi pracownicy poprzez wysoki poziom obsługi, rzetelność i profesjonalizm nieustannie dbają by byli Państwo w pełni zadowoleni z zakupów dokonanych w naszym sklepie.

NIE UNIKAMY TRUDNYCH PYTAŃ

Każde zapytanie ze strony Klientów rozpatrujemy całkowicie indywidualnie, tak by zaproponowane przez nas rozwiązania były nie tylko najlepsze i najbardziej korzystne dla kupujących, ale także zgodne z zaleceniami producentów, by stworzona z naszą pomocą łazienka stanowiła idealne połączenie piękna i funkcjonalności.

NIE BOIMY SIĘ CIĘŻKIEJ PRACY

Będziemy pracować ciężko, żeby osiągnąć najlepsze rezultaty. To oznacza zakasanie rękawów, zaplanowanie i wdrożenie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów rozwiązań systemowych na naszej stronie internetowej poprzez jej ciągłe udoskonalanie. Nie chodzimy na skróty, by otrzymać szybkie wyniki. Szukamy rozwiązań satysfakcjonujących nas i Klientów na lata.

UWIELBIAMY TO, CO ROBIMY

Handel w sieci to nasza prawdziwa pasja. Dlatego tak ważne jest dla nas zadowolenie naszych dotychczasowych i przyszłych Klientów. Jesteśmy świadomi tego, że tylko profesjonalna obsługa i rzetelna informacja sprawi, że nasz sklep będzie przyjazny użytkownikom sieci.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Baza produktowa naszego sklepu to dopiero początek. Jeśli łazienka, którą chcą Państwo stworzyć składa się z elementów niewidocznych w naszej ofercie, zrobimy wszystko, żeby ta układanka była kompletna. Zdajemy sobie sprawę jak wiele dla naszych Klientów znaczy oryginalna łazienka i zrobimy wszystko by marzenie o niej spełnić.

ZALEŻY NAM

Naszym celem jest osiągnięcie satysfakcji Klientów. Wiemy, że doskonale przeprowadzone transakcje budują zadowolenie Klienta i nasz sukces. Jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi powracającymi Klientami, wykonawcami, projektantami oraz instalatorami i uważamy się za część Ich zespołu. Tworzymy partnerstwo w biznesie, podczas gdy inni tylko pozyskują Klientów.