Tylko oryginalne produkty

Wszystkie produkty oferowane w sklepie ŁazienkiABC.pl są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. W sklepie ŁazienkiABC.pl otrzymają Państwo wyłącznie towar w pierwszym gatunku – z całą pewnością będzie to gwarancją udanych zakupów.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Na każdy sprzedany towar wystawiany jest stosowny uzgodniony z klientem dokument księgowy (paragon lub faktura), który wysyłany jest wraz z zamówionym towarem.

Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z każdym produktem, w czym pomocne będą opisy i zdjęcia, rysunki techniczne umieszczone w informacji o produkcie, na stronie sklepu, aukcji internetowych oraz na stronie producenta. Jeżeli opisy zawierają zbyt mało informacji lub klient ma jakieś pytania dotyczące zakupów, prosimy o kontakt z Działem Handlowym pod numerem 52 569 99 41.

Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
Zamów
Zamów