Zamówienia telefoniczne

W naprawdę wyjątkowych sytuacjach zamówienia przyjmujemy również telefonicznie pod numerem telefonu 52 569 99 41 w godzinach pracy sklepu.  Warto zaznaczyć jednak, że na podany numer nie będą przyjmowane SMSy. Odpowiedzi na nie również nie będą udzielane.

W przypadku wyboru zamówienia składanego telefonicznie Opiekun Państwa zamówienia, czyli osoba u której złożą Państwo zamówienie przez telefon, przygotuje specjalnie dla Państwa zamówienie składające się z wybranych przez Państwa produktów, a w celu akceptacji zamówienia i zapoznania się z treścią Regulaminu Sklepu i Polityki prywatności sklepu prześle na podany adres e-mailowy link aktywujący zamówienie. W przypadku braku adresu e-mail zarówno Regulamin Sklepu, jak i Polityka prywatności zostaną wysłane w wersji drukowanej na adres korespondencyjny podany w zamówieniu.

Akceptacja  zamówienia utworzonego telefonicznie równoznaczna jest z akceptacją regulaminu sklepu. Jest to niezbędny krok w trakcie złożenia zamówienia w naszym sklepie. Dopiero po akceptacji zamówienia staje się ono pełnym zamówieniem gotowym do realizacji przez nas sklep.

Zamów
Zamów