Ulubione

Pastelowa łazienka z nowoczesną baterią

Świeża, jasna, pastelowa - modna łazienka z najlepszej klasy armaturą Oras

Pastelowe kolory sprawdzają się w łazience - wprowadzają łagodny i przyjazny nastrój, sprzyjają wypoczynkowi. Połączone z nowoczesną ceramiką i armaturą łazienkową zyskują wyrazistość, przy czym nie tracą nic ze swoich uspokajajacych właściwości. W prezentowanym wnętrzu delikatne szarości i róże pokrywają tradycyjnie zdobione drzwi i ściany, a designerska bateria umywalkowa marki Oras odnajduje się w tym otoczeniu nadzwyczaj dobrze. Subtelne zaokrąglenia i smukła wylewka współgrają z romantycznym stylem wnętrza. Bateria wygląda bardzo naturalnie obok kwiatowych bukietów - czyżby jej kształt był inspirowany formą zagiętej łodygi lub gałązki? Takie można odnieść wrażenie oglądając tę nietuzinkową i piękną łązienkę.

Wygląd to nie jedyne zalety pięknej baterii umywalkowej Oras INSPERA. Przecież nowoczesna łazienka musi być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też wygodna. Dlatego wylewka baterii obraca się o 120 stopni, a wysokość korpusu baterii została tak zaprojektowana, żeby ułatwić codzienne użytkowanie. Linię produktów Oras INSPERA wzogaca ponadto najmodniejsze wykończenie - Rosegold.

Aranzacja pochodzi ze strony producenta Oras. Jeśli zainspirowało Cię to wnętrze i chcesz zobaczyć więcej produktów marki Oras - zajrzyj tutaj.

Produkty z inspiracji

Bateria umywalkowa Oras INSPERA 3006F
Na zamówienie
Bateria umywalkowa Oras INSPERA...Bateria umywalkowa Oras INSPERA 3006F
1338,00 PLN1672,80 PLNOszczędzasz 20%
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 1338,00 PLN
 
Umywalka okrągła 45 cm PUNTO Koło K21645
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Umywalka okrągła 45 cm PUNTO Ko...Umywalka okrągła 45 cm PUNTO Koło K21645
638,00 PLN865,92 PLNOszczędzasz 26%
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 638,00 PLN