Filtry

Filtry
Aktywne filtry
KFA


Szybka wysyłka z naszego magazynu
 
18,99 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 000000 PLN
Typ  Głowica suwakowa
Kolor  Mosiądz
Materiał  Mosiądz
Przyłącze  1/2
Szybka wysyłka z naszego magazynu
 
75,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 000000 PLN
Typ  Regulator
Materiał  Ceramika
W magazynie
 
77,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 000000 PLN
Materiał  Ceramika
Na zamówienie
 
79,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 000000 PLN
Typ  Głowica
Materiał  Ceramika
Na zamówienie
 
77,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 000000 PLN
Materiał  Ceramika

Głowice ceramiczne od Krakowskiej Fabryki Armatury

Baterie w łazience czy kuchni są podstawowym elementem jej wyposażenia. Dobrze dobrane nie tylko mają wpływ na ergonomię wnętrza, ale także i na jej estetykę. Podczas wyboru należy zwrócić uwagę nie tylko na design danego produktu, ale także i na ich parametry techniczne oraz dostępność części zamiennych. Jak podkreślają eksperci, projektanci wnętrz czy klienci indywidualni, jednymi z lepszych są baterie KFA.

W ofercie naszego sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl znajduje sę szeroki wybór baterii łazienkowych i kuchennych renomowanej marki KFA, a także i części zamiennych do nich. Posiadamy nie tylko głowice ceramiczne KFA, ale także i perlatory KFA, uszczelki, wylewki i wiele innych. Kliencie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danej części zamiennej do baterii, jej opcji transportu, parametrów technicznych czy sposobu montażu - napisz lub zadzwoń do nas! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy podczas wyboru optymalnego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów marki KFA, dostępnych w naszym sklepie. Zapraszamy!

 

W naszym sklepie kupisz głowice do wszystkich baterii KFA

W ofercie naszego sklepu znajdują się głowice ceramiczne do wszystkich modeli baterii Krakowskiej Fabryki Armatury. Posiadamy nie tylko części zamienne do baterii, które obecnie dostępne są na rynku, ale także i do takich, które przez producenta zostały wycofane ze sprzedaży. Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowości rynkowe.

Warto wspomnieć o tym, że korzystając z zakupów w naszym sklepie nie tylko liczyć możesz na konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór, ale także i fachowe doradztwo, które podczas doboru części zamiennych jest niezwykle ważne. Części zamienne do baterii KFA, które znajdują się w naszym sklepie ze względu na specyfikę i zastosowanie zostały podzielone na podkategorie, po to by wyszukiwanie ich było jeszcze łatwiejsze. W przypadku, gdy wystąpi problem z wyszukaniem danej głowicy, perlatora, wylewki czy uszczelki do baterii - zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zapraszamy!

 

Różne warianty rozmiarowe głowic termostatycznych

Baterie termostatyczne KFA cieszą się obecnie sporą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, bo właśnie te modele pozwalają podczas normalnego użytkowania zmniejszyć zużycie wody. Są to także modele, które zwiększają bezpieczeństwo dzieci czy osób starszych. W ofercie naszego sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl znajdują się nie tylko głowice ceramiczne KFA, ale także i termostatyczne.

Posiadamy głowice termostatyczne, które idealnie pasują do baterii KFA. Posiadając baterię KFA - w przypadku uszkodzenia czy zużycia danej części, nie trzeba liczyć się z koniecznością zakupu nowego modelu. Zazwyczaj bowiem wystarczy samodzielna wymiana części. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą! Zapraszamy!

Ikona wyceny Zamów
Ikona wyceny
Ikona projektu łazienek online Zamów
Ikona projektu łazienek online